LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol10.33 / 90
Asist10.33 / 90
Şut10.33 / 90
Kilit pas10.33 / 90
Başarılı dripling10.33 / 90
Kazanılan ikili61.96 / 90
Rating7.17
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 0.33 %8
- Asist 0.33 %84
- Drible 0.33 %33
- Pas isabeti %91 %81
- Top kapma 1.63 %25
- İkili mücadele %35 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 276 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
366
1
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan9%38
Müdahale3
Faul33 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.49
Kart1
2025/26
47
4.060
2
3
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%33 isabet
Kilit pas33
Drible36%62 başarı
İkili kazanılan234%62
Müdahale68
Faul1744 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11452 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2024/25
34
3.045
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas19
Drible32%65 başarı
İkili kazanılan209%56
Müdahale60
Faul1633 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1134
Kart3
2023/24
5
21
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%50
Müdahale1
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL3
İLK 11853 yedek girdi
KART5
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 2 %67
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-149%58
- 3-5-219%23
- 3-4-36%7
- 3-1-4-24%5
- 3-4-1-24%5
- 5-3-22%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SC Paderborn 07H | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 29.06.2026 | BrazilA | 2-1 | 95 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 25.06.2026 | SwedenH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 21.06.2026 | TunisiaA | 0-4 | 91 | 1 | – | 7.6 | |
| 14.06.2026 | NetherlandsA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Union BerlinH | 1-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | FC St. PauliA | 1-2 | 91 | – | 7.0 | ||
| 25.04.2026 | Bayern MünchenH | 3-4 | 86 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.04.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 16.04.2026 | StrasbourgA | 4-0 | 87 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | SC FreiburgH | 0-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 09.04.2026 | StrasbourgH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 04.04.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-2 | 91 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 94 | 1 | 7.2 | ||
| 19.03.2026 | Sigma OlomoucH | 2-0 | 82 | 1 | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | Werder BremenA | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.03.2026 | Sigma OlomoucA | 0-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | VfB StuttgartH | 2-2 | 93 | 1 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | Hamburger SVH | 1-1 | 93 | – | 7.0 | ||
| 13.02.2026 | Borussia DortmundA | 4-0 | 83 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | FC AugsburgH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | RB LeipzigA | 1-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | VfL WolfsburgH | 3-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | 1.FC KölnA | 2-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 13.01.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.01.2026 | Union BerlinA | 2-2 | 94 | – | 6.6 | ||
| 21.12.2025 | FC St. PauliH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.12.2025 | SamsunsporH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | Bayern MünchenA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.12.2025 | Lech PoznanA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.12.2025 | Borussia MönchengladbachH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 30.11.2025 | SC FreiburgA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.11.2025 | Universitatea CraiovaA | 1-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 21.11.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 09.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.11.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 31↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.11.2025 | Werder BremenH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | VfB StuttgartA | 2-1 | 98 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | ZrinjskiH | 1-0 | 66 | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 05.10.2025 | Hamburger SVA | 4-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 02.10.2025 | Omonia NicosiaA | 0-1 | 94 | 1 | 7.7 | ||
| 27.09.2025 | Borussia DortmundH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | FC AugsburgA | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.9 |
| 13.09.2025 | RB LeipzigH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 28.08.2025 | RosenborgH | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | 1.FC KölnH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.08.2025 | RosenborgA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.08.2025 | Dynamo DresdenA | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 17.05.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | VfL BochumA | 1-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | Bayern MünchenA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | VfL WolfsburgH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 05.04.2025 | Holstein KielH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.03.2025 | Borussia DortmundA | 3-1 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT26
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%3.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%42
- Asist sonrası9%35
- Açık oyun4%15
- Duran top1%4
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%69
- Sol ayak6%23
- Kafa2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 5 %19
- 16-30' 4 %15
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 4 %15
- 61-75' 6 %23
- 76-90+' 4 %15
AKSİYON HARİTASI1636 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1636
- Pas1004%65
- Top kazanma139%9
- Top teması120%8
- Hava topu89%6
- Pas arası47%3
- Müdahale36%2
- Uzaklaştırma34%2
- Faul32%2
- Çalım27%2
- Bloke edilen pas21%1
PİYASA DEĞERİ€40.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 91 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-09
Machida Zelvia
→
Kashima Antlers
?
Machida Zelvia
→
Kashima Antlers
?
2019-02-01
Yonago Kita HS
→
Machida Zelvia
free transfer
Yonago Kita HS
→
Machida Zelvia
free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3055 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.8Bundesliga 2025
PERFORMANS39.83055 dk
KARARVeri yetersiz54/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
81.6
Derinden oyun kurucu
74.1
Box-to-box orta saha
68.8
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%52
Dakika
%100
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%58
Dakika
%99
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.02
7.1
99
Pas arası / 90
1.94
2.3
84
İkili mücadele kazanma
62.46
58
100
Performans skoru
39.8
75
53
Müdahale / 90
1.44
3.2
45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Enzo BarrenecheaBenfica · 24
%95
1gol
0asist
48scout
€22.00M
UEFA Champions League
Camilo PortillaTalleres Cordoba · 27
%81
0gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Armin HodžićHatayspor · 25
%79
0gol
0asist
42scout
1. Lig
Jonathan Dos SantosClub America · 35
%71
0gol
2asist
59scout
Liga MX
Aurélien TchouaméniReal Madrid · 25
%67
1gol
0asist
49scout
€75.00M
UEFA Champions League
Mattéo GuendouziFenerbahçe · 26
%64
1gol
1asist
52scout
€28.00M
Süper Lig
Marko JankovićQarabag · 30
%60
2gol
2asist
54scout
UEFA Champions League
Ryan GravenberchLiverpool · 23
%60
5gol
3asist
65scout
€10.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
