Colombia · Midfielder
Juan Camilo Portilla Orozco
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 0.28 %3
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.74 %57
- Pas isabeti %84 %41
- Top kapma 2.51 %53
- İkili mücadele %48 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 969 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Copa International2024 · Argentina
🥈
Liga Profesional Argentina2024 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
25
969
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan45%48
Müdahale16
Faul2010 kazanılan
İlk 111213 yedek
Kart3
2025/26
34
2.044
0
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%20 isabet
Kilit pas18
Drible23%64 başarı
İkili kazanılan122%56
Müdahale41
Faul3424 kazanılan
İlk 11268 yedek
G+A / 900.04
Kart8
2024/25
25
1.442
0
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas10
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan83%52
Müdahale39
Faul1617 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111510 yedek
G+A / 900.06
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 114729 yedek girdi
KART13
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-139%55
- 4-3-318%25
- 3-4-2-16%8
- 4-3-1-24%6
- 4-4-23%4
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | BotafogoA | 2-3 | 50↑ | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | RB BragantinoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2026 | CorinthiansA | 0-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | InternacionalH | 2-0 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 23.07.2026 | Sao PauloA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2026 | SwitzerlandA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2026 | GhanaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | PortugalH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2026 | Congo DRH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.06.2026 | UzbekistanA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Vasco DA GamaA | 1-0 | 97 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | GremioH | 0-0 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | VitoriaH | 3-1 | 79 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | PalmeirasA | 1-0 | 60 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | Chapecoense-scH | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | Atletico-MGA | 2-1 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 01.04.2026 | BahiaA | 3-0 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 29.03.2026 | BotafogoH | 4-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | CoritibaH | 2-0 | 46↑ | – | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | CruzeiroH | 2-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | FluminenseA | 3-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 25.02.2026 | RB BragantinoA | 1-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 19.02.2026 | CorinthiansH | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 12.02.2026 | SantosH | 2-1 | 42 | – | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | InternacionalA | 0-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | Boca JuniorsA | 2-0 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | PlatenseH | 1-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 68 | 1 | – | 7.3 | |
| 18.10.2025 | River PlateH | 0-2 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Belgrano CordobaH | 0-0 | 85 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | Sarmiento JuninH | 1-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Rosario CentralA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | Atletico TucumanA | 3-0 | 9 | – | 6.7 | ||
| 19.08.2025 | San Martin S.J.H | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | LanusA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.07.2025 | Godoy CruzH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2025 | IndependienteA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.07.2025 | San LorenzoH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.05.2025 | Sao PauloA | 2-1 | 76 | – | 6.5 | ||
| 15.05.2025 | Alianza LimaH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.05.2025 | Libertad AsuncionH | 0-0 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | Instituto CordobaH | 1-2 | 66 | 1 | 7.5 | ||
| 22.04.2025 | Alianza LimaA | 3-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | Velez SarsfieldH | 0-1 | 82 | 1 | 7.5 | ||
| 13.04.2025 | River PlateA | 1-1 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 08.04.2025 | Libertad AsuncionA | 2-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 05.04.2025 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2025 | Sao PauloH | 0-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 22.03.2025 | Godoy CruzA | 0-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 11.03.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | TigreH | 1-2 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 21.02.2025 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 17.02.2025 | Atletico TucumanH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | San Martin S.J.A | 0-1 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.02.2025 | LanusH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | IndependienteH | 2-3 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | San LorenzoA | 1-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | Newells Old BoysH | 1-3 | 86 | 2 | 7.3 |
ŞUT6
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%67
- Açık oyun2%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%83
- Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 1 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 84 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 813 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.3Serie A 2026
PERFORMANS31.4813 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİStabil-4.3
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
56.0
Derinden oyun kurucu
49.9
Box-to-box orta saha
44.3
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%47
Dakika
%78
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%41
Dakika
%79
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.63
7.1
93
Dakika güvenliği
48.4
82
59
İkili mücadele kazanma
45.33
58
78
Performans skoru
31.4
75
42
Müdahale / 90
1.33
3.2
42
Pas arası / 90
1.11
2.3
48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.10. Dakika delta +8.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dje Tah D'AvillaChicago Fire · 22
%95
0gol
0asist
54scout
Major League Soccer
Santiago MoyanoCentral Cordoba de Santiago · 28
%88
0gol
0asist
45scout
Liga Profesional Argentina
Mauro PittónUnion Santa Fe · 31
%75
0gol
0asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Justin HaakLos Angeles Galaxy · 24
%74
0gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Brooklyn RainesNew England Revolution · 20
%69
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Victor LoturiCF Montreal · 24
%67
1gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Braian OjedaOrlando City SC · 25
%66
0gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Mateo CaceresTalleres Cordoba · 23
%60
0gol
0asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


