Antoliano Santiago Moyano
Argentina · Defender

Antoliano Santiago Moyano

YAŞ28
BOY175
KİLO80
DOĞUM YERİVilla del Totoral
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 1A
Asist10.06 / 90
Şut40.25 / 90
Kilit pas90.55 / 90
Başarılı dripling150.92 / 90
Kazanılan ikili653.99 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
Müdahale — %25 (1.35) Pas arası — %58 (1.35) Blok — %34 (0.31) İkili mücadele — %4 (%46) Pas isabeti — %31 (%74) Faul (az iyi) — %6 (1.66) 26 ORT. % 25 58 34 4 31 6
  • Müdahale 1.35 %25
  • Pas arası 1.35 %58
  • Blok 0.31 %34
  • İkili mücadele %46 %4
  • Pas isabeti %74 %31
  • Faul (az iyi) 1.66 %6
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1466 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Super CopaNone · Argentina · 2nd Place
🥈 Super Copa2025 · Argentina · 2nd Place
2026/27 20 1.466 0 1 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaCentral Cordoba de Santiago 20 1.466 0 1 6.66
Şut4%25 isabet
Kilit pas9
Drible15%71 başarı
İkili kazanılan65%46
Müdahale22
Faul2713 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11182 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2025/26 32 2.072 0 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaCentral Cordoba de Santiago 26 1.606 0 2 6.78
CONMEBOL LibertadoresCentral Cordoba de Santiago 6 466 0 0 6.63
Şut7%29 isabet
Kilit pas13
Drible24%86 başarı
İkili kazanılan92%50
Müdahale42
Faul299 kazanılan
İlk 11239 yedek
G+A / 900.09
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 11299 yedek girdi
KART8
FORMA33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 14 3-4-3 — 5 4-4-2 — 5 4-3-3 — 4 5-3-2 — 4 4-1-4-1 — 3 35 maç
  • 4-2-3-114%40
  • 3-4-35%14
  • 4-4-25%14
  • 4-3-34%11
  • 5-3-24%11
  • 4-1-4-13%9
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 J. I. Florenti…J. I. Florentin Bobadilla 1 M. SantosM. Santos Moyano 3
MAÇ GEÇMİŞİ52 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Talleres CordobaA 0-0 87 6.7
24.08.2026 TigreA 2-1 92 6.3
16.08.2026 Instituto CordobaH 0-1 61 7.0
11.08.2026 Union Santa FeA 1-2 19 6.6
04.08.2026 San LorenzoH 1-0 78 1 7.2
31.07.2026 Atletico TucumanH 0-2 76 6.0
24.07.2026 Gimnasia M.A 1-0 70 6.6
02.05.2026 Boca JuniorsH 1-2 45 1 6.6
14.04.2026 Velez SarsfieldA 1-0 45 6.9
05.04.2026 Newells Old BoysH 1-3 45 5.9
23.03.2026 Estudiantes L.P.A 5-0 79 6.6
18.03.2026 Deportivo RiestraH 1-0 83 7.2
12.03.2026 Defensa Y JusticiaA 1-1 89 1 6.3
28.02.2026 IndependienteA 2-0 45 1 6.6
24.02.2026 Talleres CordobaH 2-0 90 6.9
22.02.2026 TigreH 0-0 90 1 7.0
16.02.2026 Instituto CordobaA 2-0 90 6.0
07.02.2026 Union Santa FeH 1-0 97 7.2
31.01.2026 San LorenzoA 1-0 90 6.9
28.01.2026 Atletico TucumanA 0-0 95 6.6
30.11.2025 Estudiantes L.P.H 0-1 96 6.3
23.11.2025 San LorenzoH 2-1 90 1 1 7.0
16.11.2025 BanfieldH 1-1 45 1 6.3
11.11.2025 Independ. RivadaviaA 0-0 32 6.7
03.11.2025 Racing ClubH 0-0 74 6.9
22.10.2025 HuracanA 0-1 45 6.9
10.10.2025 Union Santa FeH 3-1 90 1 6.6
04.10.2025 Argentinos JRSA 0-0 9 6.7
27.09.2025 TigreH 0-1 90 1 6.9
22.09.2025 Boca JuniorsA 2-2 90 6.3
12.09.2025 Deportivo RiestraA 2-0
09.08.2025 Newells Old BoysA 1-1 90 6.7
11.07.2025 AldosiviA 0-0 77 6.9
29.05.2025 LDU de QuitoA 3-0 45 6.3
13.05.2025 Deportivo Tachira FCA 1-2 80 1 6.7
08.05.2025 FlamengoH 1-1 90 6.2
02.05.2025 BanfieldA 3-1
29.04.2025 Independ. RivadaviaH 1-2 98 6.9
24.04.2025 Deportivo Tachira FCH 2-1 90 1 7.2
18.04.2025 Racing ClubA 1-0
14.04.2025 HuracanH 1-2 90 7.2
10.04.2025 FlamengoA 1-2 71 6.2
06.04.2025 Union Santa FeA 1-0
03.04.2025 LDU de QuitoH 0-0 90 7.2
29.03.2025 Argentinos JRSH 1-1
17.03.2025 TigreA 1-2 90 6.9
08.03.2025 Boca JuniorsH 0-3 90 1 6.7
21.02.2025 Estudiantes L.P.A 3-2 90 6.2
15.02.2025 Belgrano CordobaH 4-0 90 7.2
11.02.2025 Barracas CentralA 3-3 45 1 6.6
07.02.2025 Newells Old BoysH 2-0 90 7.2
27.01.2025 AldosiviH 1-0 95 7.2
ŞUT6
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
67' · xG 0.0 10' · xG 0.0 16' · xG 0.0 14' · xG 0.0 60' · xG 0.0 29' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%33) Korner — 2 (%33) Taç sonrası — 1 (%17) Asist sonrası — 1 (%17) 6 şut
  • Açık oyun2%33
  • Korner2%33
  • Taç sonrası1%17
  • Asist sonrası1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%67) Kafa — 2 (%33) 6 şut
  • Sağ ayak4%67
  • Kafa2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 52 maç
Central Cordoba de Santiago 52maç 2025–2026
Deportivo Maipu 2022–2025
Villa Dalmine 2019–2021
Talleres Cordoba 2016–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-11 Deportivo Maipú Central Cordoba de Santiago
2023-01-01 Talleres Cordoba Deportivo Maipu
2022-01-14 Talleres Cordoba Deportivo Maipu
2019-07-03 Talleres Cordoba Villa Dalmine
2018-06-27 Talleres Cordoba Instituto Cordoba
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 983 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS34.1983 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİYükselişte+10.9
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero 62.8
Derinden oyun kurucu 54.7
Box-to-box orta saha 51.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %50
Dakika %85
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %46
Dakika %87
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 71.1 82 87
Ortalama rating 6.67 7.1 94
Müdahale / 90 1.65 3.2 52
Pas arası / 90 1.28 2.3 56
İkili mücadele kazanma 48.04 58 83
Performans skoru 34.1 75 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +10.9.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam