César Alejandro Falletti dos Santos
Mexico · Midfielder

César Alejandro Falletti dos Santos

YAŞ35
BOY172 cm
KİLO74 kg
DOĞUM YERİMonterrey
LİGFIFA Club World Cup - Play-In
BU SEZON0G · 2A
Asist20.13 / 90
Şut60.40 / 90
Kilit pas151.00 / 90
Başarılı dripling120.80 / 90
Kazanılan ikili674.46 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2025 · 103 orta sahalar
Kilit pas — %41 (1.00) Asist — %61 (0.13) Drible — %60 (0.80) Pas isabeti — %100 (%94) Top kapma — %99 (3.86) İkili mücadele — %99 (%60) 77 ORT. % 41 61 60 100 99 99
  • Kilit pas 1.00 %41
  • Asist 0.13 %61
  • Drible 0.80 %60
  • Pas isabeti %94 %100
  • Top kapma 3.86 %99
  • İkili mücadele %60 %99
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1352 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Liga MX2024/2025 Apertura · Mexico
🏆 Campeones Cup2024 · Nc-America
🏆 MLS All-Star2024 · World
🏆 Liga MX2023/2024 Clausura · Mexico
🏆 Liga MX2023/2024 Apertura · Mexico
🏆 Campeón de Campeones2023/2024 · Mexico
🏆 Supercopa MX2023/2024 · Mexico
🏆 Concacaf Gold Cup2019 USA / Costa Ric · Nc-America
🏆 Concacaf Gold Cup2015 · Nc-America
🏆 Copa Catalunya2013/2014 · Spain
🏆 Super Cup2013/2014 · Spain
🏆 La Liga2012/2013 · Spain
🏆 FIFA Intercontinental Cup2011 Japan · World
🏆 Super Cup2011/2012 · Spain
🏆 UEFA Super Cup2011/2012 · Europe
🏆 Copa del Rey2011/2012 · Spain
🏆 Audi Cup2011 · World
🏆 La Liga2010/2011 · Spain
🏆 UEFA Champions League2010/2011 · Europe
🏆 Super Cup2010/2011 · Spain
🏆 FIFA Intercontinental Cup2009 UAE · World
🏆 UEFA Super Cup2009/2010 · Europe
🏆 La Liga2009/2010 · Spain
🏆 Super Cup2009/2010 · Spain
🥈 Liga MX2024/2025 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 Concacaf Gold Cup2021 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Mobile Mini Sun Cup2021 · United-States · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations League2019/2020 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Emirates Cup2015 · World · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2013/2014 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2013/2014 · Spain · 2nd Place
🥈 Super Cup2012/2013 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2011/2012 · Spain · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2010/2011 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
2020 0 2021 2 2022 1 2023 1 2024 0 2025 2
GolAsist
2025/26 32 1.352 0 2 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 32 1.352 0 2 7.00
Şut6%33 isabet
Kilit pas15
Drible12%80 başarı
İkili kazanılan67%60
Müdahale30
Faul1516 kazanılan
İlk 111517 yedek
G+A / 900.13
Kart3
Kaptan11maçta
2024/25 34 1.581 0 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 34 1.581 0 0 6.86
Şut4%25 isabet
Kilit pas7
Drible14%54 başarı
İkili kazanılan81%55
Müdahale44
Faul2217 kazanılan
İlk 112311 yedek
Kart4
Kaptan6maçta
2023/24 44 3.275 0 1 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 44 3.275 0 1 7.13
Şut10%40 isabet
Kilit pas15
Drible25%74 başarı
İkili kazanılan144%53
Müdahale80
Faul3419 kazanılan
İlk 11377 yedek
G+A / 900.03
Kart7
Kaptan7maçta
2022/23 42 744 1 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 42 744 1 0 6.79
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible8%100 başarı
İkili kazanılan64%66
Müdahale40
Faul1310 kazanılan
İlk 11834 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2021/22 45 2.065 1 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles Galaxy 26 1.817 1 0 6.82
Liga MXClub America 19 248 0 1 6.55
Şut13%15 isabet
Kilit pas24
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan85%48
Müdahale36
Faul2818 kazanılan
İlk 112421 yedek
G+A / 900.09
Kart81
Kaptan22maçta
2020/21 13 700 0 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles Galaxy 13 700 0 0 6.62
Şut2
Kilit pas7
Drible8%100 başarı
İkili kazanılan28%45
Müdahale8
Faul65 kazanılan
İlk 1176 yedek
Kart1
Kaptan7maçta
TOPLAM GOL0
İLK 113728 yedek girdi
KART6
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 33 4-4-2 — 8 5-4-1 — 7 4-3-3 — 4 5-3-2 — 4 4-1-4-1 — 3 59 maç
  • 4-2-3-133%56
  • 4-4-28%14
  • 5-4-17%12
  • 4-3-34%7
  • 5-3-24%7
  • 4-1-4-13%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.05.2026 U.N.A.M. - PumasAC 3-3 75 7.3
03.05.2026 U.N.A.M. - PumasH 3-3 10 6.3
22.04.2026 LeonAC 2-3 73 6.9
19.04.2026 TolucaHC 2-1 92 1 7.3
12.04.2026 Cruz AzulHC 1-1 84 7.0
05.04.2026 Santos LagunaA 1-1 20 6.9
22.03.2026 U.N.A.M. - PumasA 1-0 21 6.5
16.03.2026 MazatlánHC 2-0 86 2 8.2
07.03.2026 Club QueretaroAC 1-2 71 7.0
05.03.2026 FC JuarezHC 1-2 93 7.2
01.03.2026 Tigres UANLHC 1-4 45 6.9
21.02.2026 PueblaA 0-4 18 6.9
15.02.2026 Guadalajara ChivasA 1-0 80 7.5
08.02.2026 MonterreyH 1-0 88 1 2 7.2
31.01.2026 NecaxaHC 2-0 59 6.9
19.01.2026 PachucaA 0-0 75 7.6
15.01.2026 Atletico San LuisH 0-2
10.01.2026 Club TijuanaA 0-0
29.11.2025 MonterreyHC 2-1 100 1 7.6
27.11.2025 MonterreyAC 2-0 90 6.9
09.11.2025 TolucaA 2-0 12 6.9
02.11.2025 LeonH 2-0 10 6.7
25.10.2025 MazatlánA 2-2 19 6.9
22.10.2025 PueblaH 2-1
14.09.2025 Guadalajara ChivasH 1-2 21 6.3
31.08.2025 PachucaH 2-0 11 6.7
25.08.2025 AtlasA 2-4
17.08.2025 Tigres UANLA 1-3
10.08.2025 Club QueretaroH 1-0 9 6.3
27.07.2025 NecaxaA 1-1 1
17.07.2025 Club TijuanaH 3-1 89 1 7.2
12.07.2025 FC JuarezA 1-1
26.05.2025 TolucaA 2-0 72 6.9
23.05.2025 TolucaH 0-0 72 6.6
19.05.2025 Cruz AzulH 2-1 59 7.2
16.05.2025 Cruz AzulA 1-0 67 6.5
17.04.2025 MonterreyAC 1-0 83 6.3
13.04.2025 Cruz AzulHC 0-0 83 7.2
05.04.2025 PachucaAC 1-0 1
30.03.2025 Tigres UANLH 3-0 22 6.7
29.01.2025 Atletico San LuisHC 3-0 64 7.3
26.01.2025 Santos LagunaAC 1-4 61 7.0
16.12.2024 MonterreyA 1-1 19 6.2
13.12.2024 MonterreyH 2-1 64 6.6
09.12.2024 Cruz AzulA 3-4 84 7.3
06.12.2024 Cruz AzulH 0-0 1
30.11.2024 TolucaA 0-2 28 6.3
28.11.2024 TolucaH 2-0 1
22.11.2024 Club TijuanaA 2-2 45 6.6
10.11.2024 TolucaA 4-0
07.11.2024 PachucaH 2-1 11 6.3
02.11.2024 MazatlánA 0-5 59 6.9
28.10.2024 MonterreyH 2-1 1
24.10.2024 Club TijuanaA 2-2 60 6.6
20.10.2024 Santos LagunaHC 3-0 64 7.0
06.10.2024 LeonA 1-1 45 6.9
30.09.2024 U.N.A.M. - PumasH 0-1
22.09.2024 NecaxaA 1-1 45 6.7
18.09.2024 AtlasH 3-0
15.09.2024 Guadalajara ChivasH 1-0 86 6.6
ŞUT6
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
18' · xG 0.039 38' · xG 0.024 22' · xG 0.019 90' · xG 0.033 61' · xG 0.0 14' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 3 (%50) Asist sonrası — 2 (%33) Açık oyun — 1 (%17) 6 şut
  • Korner3%50
  • Asist sonrası2%33
  • Açık oyun1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 1 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 210 maç
Club America 171maç 2021–2025
Mexico 2009–2022
Los Angeles Galaxy 39maç 2020–2021
Villarreal 2014–2016
Barcelona 2009–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01 LA Galaxy América free transfer
2022-01-01 MLS All-Stars Club America
2017-08-05 Villarreal Los Angeles Galaxy
2017-07-28 Villarreal LA Galaxy €5.00m
2014-07-09 Barcelona Villarreal € 2M
2012-07-01 Barcelona B Barcelona -
2009-08-01 Barça U19 Barça Atlètic -
2007-07-01 Barça U18 Barça U19 -
2006-07-01 Barça U16 Barça U18 -
2005-07-01 Barça Youth Barça U16 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1352 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.4Liga MX 2025
PERFORMANS60.61352 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %87
Dakika %73
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %88
Dakika %83
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam