Spain · Midfielder
Beñat Gerenabarrena Zendoia
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.43 / 90
Kilit pas10.43 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili104.29 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 70 orta sahalar
- Kilit pas 0.43 %20
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %92 %88
- Top kapma 5.14 %96
- İkili mücadele %56 %72
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 210 dakika oynadı.
2026/27
4
210
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan10%56
Müdahale5
Faul43 kazanılan
İlk 1131 yedek
Kart1
2025/26
42
2.798
2
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas33
Drible20%45 başarı
İkili kazanılan210%57
Müdahale78
Faul5469 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113111 yedek
G+A / 900.13
Kart81
TOPLAM GOL0
İLK 1152 yedek girdi
KART1
FORMA24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-14%67
- 4-4-22%33
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ46 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico MadridH | 3-0 | 90 | 0 | 6.8 | ||
| 30.08.2026 | Celta VigoA | 0-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 27.08.2026 | BarcelonaA | 2-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | SevillaH | 1-3 | 11 | 1 | 6.5 | ||
| 09.06.2026 | AlmeriaA | 3-2 | 97 | 1 | – | 7.5 | |
| 06.06.2026 | AlmeriaH | 1-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 31.05.2026 | EibarH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.05.2026 | HuescaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.05.2026 | CadizH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | AD Ceuta FCA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | CordobaH | 1-2 | 65 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | BurgosH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | MirandesA | 2-2 | 78 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | Granada CFH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.03.2026 | AlbaceteA | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 23.03.2026 | Cultural LeonesaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Sporting GijonA | 4-1 | 78 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | Real Sociedad IIA | 4-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 28.02.2026 | Racing SantanderH | 1-3 | 88 | 1 | 7.0 | ||
| 21.02.2026 | Las PalmasA | 1-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Deportivo La CorunaH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.02.2026 | ValladolidA | 0-4 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 01.02.2026 | FC AndorraH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 9.2 | |
| 25.01.2026 | ZaragozaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | LeganesH | 2-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 11.01.2026 | Granada CFA | 0-0 | 76 | – | 7.3 | ||
| 03.01.2026 | HuescaH | 4-1 | 29↑ | 1 | 1 | 8.5 | |
| 21.12.2025 | CadizA | 2-0 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 15.12.2025 | MirandesH | 3-1 | 37↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-3 | 63 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | Las PalmasH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | FC AndorraA | 1-3 | 70 | – | 6.9 | ||
| 15.11.2025 | Real Sociedad IIH | 5-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 10.11.2025 | BurgosA | 0-0 | 79 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | MalagaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | AlmeriaA | 1-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | AlbaceteH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.10.2025 | EibarA | 0-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | Sporting GijonH | 3-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 29.09.2025 | LeganesA | 0-1 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | Cultural LeonesaA | 1-3 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | AD Ceuta FCH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.09.2025 | CordobaA | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | ZaragozaH | 1-1 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 22.08.2025 | ValladolidH | 0-1 | 68 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | Racing SantanderA | 3-1 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT23
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun8%35
- Asist sonrası8%35
- Korner3%13
- Kontra atak2%9
- Taç sonrası2%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak20%87
- Sol ayak3%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 3 %13
- 16-30' 4 %17
- 31-45' 9 %39
- 46-60' 2 %9
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 1 %4
PİYASA DEĞERİ€1.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 46 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Glasgow Rangers
%50
2026-08-19
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2798 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.4Segunda División 2025
PERFORMANS52.72798 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
86.2
Derinden oyun kurucu
79.8
Box-to-box orta saha
76.3
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%81
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%80
Dakika
%98
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.96
7.1
98
Müdahale / 90
2.51
3.2
78
Performans skoru
52.7
75
70
Pas arası / 90
1.77
2.3
77
İkili mücadele kazanma
56.91
58
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gabriel NevesEstudiantes L.P. · 28
%95
2gol
1asist
61scout
Liga Profesional Argentina
André RømerRanders FC · 32
%80
0gol
0asist
47scout
Superliga
Oussama TarghallineFeyenoord · 23
%73
2gol
3asist
68scout
€12.00M
Eredivisie
N'Golo KantéFenerbahçe · 34
%71
2gol
0asist
53scout
Süper Lig
Oussama El AzzouziAuxerre · 24
%65
1gol
0asist
53scout
Ligue 1
Malcolm ViltardDender · 23
%64
1gol
1asist
63scout
Jupiler Pro League
Rasmus Falk JensenOdense · 33
%63
1gol
4asist
61scout
Superliga
Moutaz NeffatiIFK Norrkoping · 21
%60
1gol
4asist
72scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
