Uruguay · Midfielder
Ivan Ricardo Neves Abreu Cavaleiro
LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.38 / 90
Kilit pas151.88 / 90
Kazanılan ikili384.77 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.07
Şut
0.380.29
Kilit pas
1.881.00
Kazanılan ikili
4.774.86
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Liga AUFNone · Uruguay
🏆
Trofeo de CampeonesNone · Argentina
🏆
Copa do BrasilNone · Brazil
🏆
Super CopaNone · Uruguay
🏆
Trofeo de Campeones2024 · Argentina
🏆
Copa do Brasil2023 · Brazil
🏆
Super Copa2021 · Uruguay
🏆
Liga AUF2020/2021 · Uruguay
🏆
Super Copa2019 · Uruguay
🏆
Liga AUF2019 · Uruguay
🥈
CONMEBOL SudamericanaNone · South America · 2nd Place
🥈
Liga AUFNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
Super CopaNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
Paulista A1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Super Copa InternationalNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa International2025 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2022 · South America · 2nd Place
🥈
Paulista A12022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Super Copa2020 · Uruguay · 2nd Place
🥈
Liga AUF2018 · Uruguay · 2nd Place
🥈
Super Copa2018 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
21
717
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas15
İkili kazanılan38%61
Müdahale28
Faul52 kazanılan
İlk 11813 yedek
Kart2
2025/26
32
1.652
2
2
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas19
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan84%56
Müdahale51
Faul166 kazanılan
İlk 111913 yedek
G+A / 900.22
Kart21
2024/25
23
1.002
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas10
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan42%47
Müdahale28
Faul123 kazanılan
İlk 111310 yedek
Kart4
2023/24
28
976
1
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas9
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan34%39
Müdahale22
Faul133 kazanılan
İlk 111315 yedek
G+A / 900.09
Kart61
2022/23
21
570
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan19%34
Müdahale13
Faul111 kazanılan
İlk 11714 yedek
Kart4
2021/22
16
422
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas6
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan25%52
Müdahale16
Faul62 kazanılan
İlk 11214 yedek
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 113431 yedek girdi
KART7
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-139%66
- 4-3-39%15
- 4-1-4-15%8
- 3-4-1-22%3
- 4-4-22%3
- 5-3-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Newells Old BoysH | 0-0 | 88 | 1 | 7.9 | ||
| 23.08.2026 | Sarmiento JuninA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Gimnasia L.P.H | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Deportivo RiestraA | 2-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 05.08.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 01.08.2026 | Defensa Y JusticiaH | 3-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 26.07.2026 | IndependienteH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Racing ClubH | 0-1 | 56 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | PlatenseA | 0-2 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | Talleres CordobaH | 0-0 | 81 | 1 | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | Instituto CordobaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Union Santa FeH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | San LorenzoA | 1-0 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 23.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 5-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 18.03.2026 | Gimnasia M.A | 1-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | LanusH | 0-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | Gimnasia L.P.A | 0-0 | 37 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2026 | Deportivo RiestraH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2026 | Defensa Y JusticiaA | 0-0 | 76 | – | 7.7 | ||
| 29.01.2026 | Boca JuniorsH | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | IndependienteA | 1-1 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Boca JuniorsH | 1-2 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.10.2025 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Barracas CentralH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | Newells Old BoysA | 1-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 22.09.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 13.09.2025 | River PlateH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | AldosiviH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2025 | Carabobo FCH | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | BotafogoA | 3-2 | 59 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | Rosario CentralA | 2-0 | 63 | – | 7.2 | ||
| 08.05.2025 | Universidad de ChileA | 0-3 | 97 | 1 | – | 7.5 | |
| 02.05.2025 | Argentinos JRSA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.04.2025 | TigreH | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 24.04.2025 | BotafogoH | 1-0 | 95 | 1 | 7.7 | ||
| 19.04.2025 | Boca JuniorsA | 2-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 45↑ | – | 7.7 | ||
| 09.04.2025 | Universidad de ChileH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2025 | Belgrano CordobaH | 0-1 | 75 | – | 7.2 | ||
| 01.04.2025 | Carabobo FCA | 0-2 | 96 | – | 8.0 | ||
| 27.03.2025 | Barracas CentralA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | Newells Old BoysH | 1-1 | 88 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | River PlateA | 0-2 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 3-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | AldosiviA | 2-2 | 81 | 1 | – | 7.2 | |
| 11.02.2025 | BanfieldH | 1-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 08.02.2025 | Independ. RivadaviaA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 03.02.2025 | Racing ClubH | 2-0 | 70 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 29.01.2025 | HuracanA | 0-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | Union Santa FeH | 3-1 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 13.12.2024 | Argentinos JRSH | 2-2 | 85 | – | 7.2 | ||
| 09.12.2024 | Belgrano CordobaA | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 04.12.2024 | Racing ClubA | 4-5 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | River PlateH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2024 | Rosario CentralH | 1-1 | 60 | – | 7.3 | ||
| 10.11.2024 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 05.11.2024 | San LorenzoA | 1-1 | 79 | 1 | 7.2 |
ŞUT5
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%40
- Asist sonrası1%20
- Korner1%20
- Duran top1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%60
- Sol ayak2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %60
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 141 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1260 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.2Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS58.71260 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİStabil-0.5
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
65.3
Derinden oyun kurucu
62.4
Box-to-box orta saha
51.4
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 454 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%87
Dakika
%76
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%87
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.34
3.2
100
Ortalama rating
6.94
7.1
98
Performans skoru
58.1
75
78
İkili mücadele kazanma
59.52
58
100
Pas arası / 90
1.23
2.3
54
Pas hacmi / 90
62.75
50
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.04. Dakika delta +1.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
N'Golo KantéFenerbahçe · 34
%95
2gol
0asist
53scout
Süper Lig
Beñat GerenabarrenaCastellón
%95
2gol
2asist
65scout
€1.00M
Segunda División
Nicolás CapaldoHamburger SV · 27
%82
1gol
3asist
61scout
€8.00M
Bundesliga
Oussama TarghallineFeyenoord · 23
%80
2gol
3asist
68scout
€12.00M
Eredivisie
Malcolm ViltardDender · 23
%76
1gol
1asist
63scout
Jupiler Pro League
ÉdersonAtalanta · 26
%66
1gol
1asist
48scout
€40.00M
UEFA Champions League
Samir El MourabetStrasbourg · 20
%62
1gol
2asist
77scout
€50K
Ligue 1
Tore Andre SorasHam-Kam · 27
%60
1gol
1asist
59scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

