T. Sørås
Norway · Midfielder

T. Sørås

YAŞ27
BOY190
KİLO84
KULÜPKFUM Oslo
LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.40 / 90
Kilit pas40.54 / 90
Başarılı dripling81.08 / 90
Kazanılan ikili567.53 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
Kilit pas — %13 (0.54) Asist — %0 (0.00) Drible — %76 (1.08) Pas isabeti — %63 (%83) Top kapma — %98 (4.84) İkili mücadele — %78 (%54) 55 ORT. % 13 0 76 63 98 78
  • Kilit pas 0.54 %13
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.08 %76
  • Pas isabeti %83 %63
  • Top kapma 4.84 %98
  • İkili mücadele %54 %78
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 669 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2023 0 2024 3 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 11 669 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienKFUM Oslo 11 669 0 0 6.92
Şut3
Kilit pas4
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan56%54
Müdahale25
Faul125 kazanılan
İlk 1174 yedek
Kart2
2025/26 29 1.916 1 1 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHam-Kam 29 1.916 1 1 6.83
Şut5%20 isabet
Kilit pas16
Drible12%57 başarı
İkili kazanılan114%56
Müdahale53
Faul3313 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11218 yedek
G+A / 900.09
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25 24 1.526 1 2 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHam-Kam 24 1.526 1 2 6.85
Şut8%75 isabet
Kilit pas15
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan91%48
Müdahale38
Faul3015 kazanılan
İlk 11177 yedek
G+A / 900.18
Kart7
2023/24 27 819 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHam-Kam 27 819 0 0 6.59
Şut6
Kilit pas5
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan59%48
Müdahale28
Faul176 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11522 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 114116 yedek girdi
KART11
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
5-3-2 — 41 3-5-2 — 8 3-4-3 — 5 5-4-1 — 2 3-4-2-1 — 1 57 maç
  • 5-3-241%72
  • 3-5-28%14
  • 3-4-35%9
  • 5-4-12%4
  • 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 M. MawaM. Mawa 1 A. RoaldsøyA. Roaldsøy Sørås 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 StartA 4-1 28 6.6
07.08.2026 SandefjordA 0-1 62 6.9
02.08.2026 Kristiansund BKH 2-1 90 6.9
26.07.2026 MoldeH 2-4 95 6.3
18.07.2026 LillestromA 2-1 90 1 6.9
12.07.2026 Bodo/GlimtH 0-2 90 7.9
29.05.2026 TromsoH 0-0 45 6.9
25.05.2026 RosenborgH 2-0 29 7.2
16.05.2026 BrannA 2-1
22.03.2026 FredrikstadA 3-1 60 6.3
15.03.2026 StartH 2-0 80 2 7.3
23.11.2025 HaugesundH 5-0
08.11.2025 VikingA 3-0 45 6.7
02.11.2025 SandefjordH 3-1 29 6.3
26.10.2025 Kristiansund BKA 1-3 10 6.5
19.10.2025 ValerengaH 2-1
05.10.2025 FredrikstadA 1-1 22 6.6
28.09.2025 RosenborgH 4-0 29 7.3
21.09.2025 TromsoAC 1-0 90 7.3
14.09.2025 StromsgodsetH 1-2 29 6.6
31.08.2025 Sarpsborg 08 FFH 1-3 78 6.9
22.08.2025 KFUM OsloA 2-2 61 6.9
17.08.2025 BryneH 1-0 76 6.7
09.08.2025 MoldeA 1-0 83 6.2
03.08.2025 Bodo/GlimtH 1-3 75 6.7
26.07.2025 HaugesundA 0-3 86 6.6
20.07.2025 FredrikstadH 1-1 90 1 7.2
13.07.2025 RosenborgA 2-0 83 6.3
05.07.2025 BrannH 1-1 90 6.9
29.06.2025 BryneA 1-1 90 1 7.7
22.06.2025 TromsoH 1-3 90 1 6.7
31.05.2025 StromsgodsetA 0-3 90 1 1 7.3
25.05.2025 MoldeH 2-1 90 7.3
16.05.2025 ValerengaA 1-1 90 1 7.2
11.05.2025 Sarpsborg 08 FFA 4-0 85 6.7
02.05.2025 KFUM OsloH 0-0 90 1 6.9
27.04.2025 SandefjordA 2-0 45 6.6
21.04.2025 VikingH 2-5 90 6.9
05.04.2025 Bodo/GlimtA 3-0 90 6.5
30.03.2025 Kristiansund BKH 2-1 90 7.0
01.12.2024 KFUM OsloH 0-2 90 6.7
23.11.2024 FredrikstadA 1-0 90 7.0
10.11.2024 RosenborgH 0-2 11 6.2
27.10.2024 Kristiansund BKH 1-0 89 7.2
20.10.2024 Sarpsborg 08 FFH 0-2 80 1 6.9
21.09.2024 LillestromH 5-0 90 1 7.2
13.09.2024 Bodo/GlimtA 3-0 75 6.3
01.09.2024 SandefjordH 1-1 90 1 6.9
25.08.2024 MoldeA 3-0
18.08.2024 ODD BallklubbH 1-0 90 1 7.3
10.08.2024 HaugesundA 0-1 90 1 7.2
04.08.2024 VikingH 3-3 81 6.9
21.07.2024 FredrikstadH 0-1 90 1 6.9
13.07.2024 ODD BallklubbA 1-2 99 1 2 7.3
07.07.2024 TromsoH 0-0 13 6.3
27.06.2024 SandefjordA 1-2 99 7.7
01.06.2024 BrannH 1-2
05.05.2024 Kristiansund BKA 1-1 90 7.0
28.04.2024 LillestromA 1-1 20 6.6
21.04.2024 StromsgodsetH 0-1 17 6.7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 91 maç
KFUM Oslo 11maç 2026
Ham-Kam 80maç 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-08 KFUM Oslo Ham-Kam
2018-08-06 Viking KFUM Oslo
2017-07-20 Follo Viking
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Eliteserien2024 · Ham-Kam 7sarı · 22 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1916 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.6Eliteserien 2025
PERFORMANS46.61916 dk
KARARVeri yetersiz42/100
FORM TRENDİDüşüşte-8.3
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 54.1
Derinden oyun kurucu 45.3
Box-to-box orta saha 42.1
Role fit sinyali var ama confidence 34/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %61
Dakika %83
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %70
Dakika %89
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.94 3.2 92
Ortalama rating 6.92 7.1 98
Performans skoru 53.6 75 72
Pas arası / 90 1.68 2.3 73
İkili mücadele kazanma 58.62 58 100
Pas hacmi / 90 53.41 50 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -8.3.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam