Hugo Martín Nervo
Spain · Defender

Hugo Martín Nervo

YAŞ23
BOY186
KİLO82
KULÜPBarcelona
DOĞUM YERİEsplugues de Llobregat
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut10.49 / 90
Kazanılan ikili31.48 / 90
Rating7.40
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 75 defanslar
Müdahale — %4 (0.49) Pas arası — %69 (1.48) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %5 (%38) Pas isabeti — %99 (%97) Faul (az iyi) — %68 (0.49) 41 ORT. % 4 69 0 5 99 68
  • Müdahale 0.49 %4
  • Pas arası 1.48 %69
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %38 %5
  • Pas isabeti %97 %99
  • Faul (az iyi) 0.49 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 182 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 La Liga2024/2025 · Spain
🏆 Copa del Rey2024/2025 · Spain
🏆 Super Cup2024/2025 · Spain
🥈 Trofeo Joan Gamper2024 · World · 2nd Place
🥈 La Liga2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 Super Cup2023/2024 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
2024 7 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 3 182 0 0 7.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 3 182 0 0 7.40
Şut1
İkili kazanılan3%38
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 1121 yedek
2025/26 47 2.910 0 1 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 35 2.133 0 0 7.00
UEFA Champions LeagueBarcelona 12 777 0 1 6.95
Şut6%67 isabet
Kilit pas16
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan135%68
Müdahale51
Faul2012 kazanılan
İlk 113512 yedek
G+A / 900.03
Kart8
2024/25 52 1.491 1 6 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 38 1.045 1 3 6.79
UEFA Champions LeagueBarcelona 14 446 0 3 6.89
Şut5%40 isabet
Kilit pas20
Drible5%25 başarı
İkili kazanılan69%51
Müdahale31
Faul1915 kazanılan
İlk 111636 yedek
G+A / 900.42
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 115858 yedek girdi
KART11
FORMA35
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 85 4-3-3 — 30 4-1-4-1 — 1 116 maç
  • 4-2-3-185%73
  • 4-3-330%26
  • 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 Rayo VallecanoH 5-2
27.08.2026 Athletic ClubH 2-0 93 1 7.5
23.08.2026 ElcheA 0-5 89 7.3
23.05.2026 ValenciaA 3-1 91 7.6
17.05.2026 Real BetisH 3-1 83 6.6
13.05.2026 AlavesA 1-0
10.05.2026 Real MadridH 2-0 90 7.2
02.05.2026 OsasunaA 1-2 94 6.9
25.04.2026 GetafeA 0-2 80 1 6.9
22.04.2026 Celta VigoH 1-0 92 7.6
14.04.2026 Atletico MadridA 1-2 89 7.3
11.04.2026 EspanyolH 4-1 45 7.0
08.04.2026 Atletico MadridH 0-2 88 1 7.0
04.04.2026 Atletico MadridA 1-2 93 6.6
22.03.2026 Rayo VallecanoH 1-0 86 1 6.9
18.03.2026 NewcastleH 7-2 79 1 7.2
15.03.2026 SevillaH 5-2 87 1 6.9
10.03.2026 NewcastleA 1-1 90 7.0
07.03.2026 Athletic ClubA 0-1 94 7.7
22.02.2026 LevanteH 3-0 88 6.6
16.02.2026 GironaA 2-1 63 6.3
07.02.2026 MallorcaH 3-0
31.01.2026 ElcheA 1-3
28.01.2026 FC CopenhagenH 4-1 72 6.6
25.01.2026 OviedoH 3-0 45 6.3
21.01.2026 Slavia PrahaA 2-4 85 6.6
18.01.2026 Real SociedadA 2-1 13 6.7
03.01.2026 EspanyolA 0-2 64 7.7
21.12.2025 VillarrealA 0-2 90 7.2
13.12.2025 OsasunaH 2-0 90 7.3
09.12.2025 Eintracht FrankfurtH 2-1 90 1 7.3
06.12.2025 Real BetisA 3-5 63 6.3
02.12.2025 Atletico MadridH 3-1 90 7.0
29.11.2025 AlavesH 3-1 90 8.0
25.11.2025 ChelseaA 3-0 10 6.9
22.11.2025 Athletic ClubH 4-0 90 7.3
09.11.2025 Celta VigoA 2-4 12 7.2
05.11.2025 Club Brugge KVA 3-3 1
02.11.2025 ElcheH 3-1 16 7.0
26.10.2025 Real MadridA 2-1 4
21.10.2025 Olympiakos PiraeusH 6-1 20 6.7
18.10.2025 GironaH 2-1 14 6.7
05.10.2025 SevillaA 4-1 45 6.0
01.10.2025 Paris Saint GermainH 1-2 72 6.9
28.09.2025 Real SociedadH 2-1 78 1 6.9
25.09.2025 OviedoA 1-3 73 6.9
21.09.2025 GetafeH 3-0 84 7.6
18.09.2025 NewcastleA 1-2 81 6.9
14.09.2025 ValenciaH 6-0 74 7.3
31.08.2025 Rayo VallecanoA 1-1 12 6.9
25.05.2025 Athletic ClubA 0-3 9 6.7
18.05.2025 VillarrealH 2-3 45 6.7
15.05.2025 EspanyolA 0-2 45 7.0
11.05.2025 Real MadridH 4-3 57 1 6.5
06.05.2025 InterA 4-3 120 2 8.2
03.05.2025 ValladolidA 1-2 90 1 1 8.2
30.04.2025 InterH 3-3 45 6.2
22.04.2025 MallorcaH 1-0 13 6.6
19.04.2025 Celta VigoH 4-3 88 1 6.3
15.04.2025 Borussia DortmundA 3-1 90 6.9
ŞUT8
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.027 64' · xG 0.043 35' · xG 0.035 24' · xG 0.026 10' · xG 0.02 55' · xG 0.033 47' · xG 0.012 42' · xG 0.104
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%50) Asist sonrası — 2 (%25) Duran top — 1 (%12) Açık oyun — 1 (%12) 8 şut
  • Korner4%50
  • Asist sonrası2%25
  • Duran top1%12
  • Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 5 (%62) Kafa — 3 (%38) 8 şut
  • Sol ayak5%62
  • Kafa3%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 2 %25
  • 46-60' 2 %25
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 1 %12
AKSİYON HARİTASI4030 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 11 12 12 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 16 16 16 16 16 17 17 17 18 18 18 18 19 19 20 20 20 20 21 21 21 22 23 23 24 25 26 26 28 28 28 28 28 28 29 30 31 31 31 33 33 34 36 37 39 39 40 40 41 41 43 43 43 44 45 45 45 46 48 50 51 52 52 55 61 63 64 65 65 71 77 78 79 79 80 84 85 89 90 98 109 117 155
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 10 10 10 10 11 12 12 12 12 12 13 13 14 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 16 16 17 18 19 20 21 21 23 23 23 23 24 25 25 25 25 26 26 27 27 27 28 30 30 31 31 32 32 33 35 36 36 39 39 40 40 40 41 44 48 48 50 51 51 51 52 63 63 63 66 68 69 75 77 77 79 82 82 82 97 101 148
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 6 7 8 10 10 12 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 8 9 9 9 10 10 11 12 12 12 12 14 14 15 15 17 17 19 20 23 36
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %28 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR4030
Pas 3233 Pas — 3233 (%82) Uzakla… 245 Uzaklaştırma — 245 (%6) Hava topu — 106 (%3) Top kazanma — 91 (%2) Top teması — 66 (%2) Korner kazandırma — 47 (%1) Müdahale — 43 (%1) Faul — 40 (%1) Offsideprovoked — 37 (%1) Pas arası — 33 (%1)
  • Pas3233%82
  • Uzaklaştırma245%6
  • Hava topu106%3
  • Top kazanma91%2
  • Top teması66%2
  • Korner kazandırma47%1
  • Müdahale43%1
  • Faul40%1
  • Offsideprovoked37%1
  • Pas arası33%1
PİYASA DEĞERİ€25.00M+108.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 102 maç
Barcelona 102maç 2024–2026
Barcelona B 2023–2024
Cornellà 2019–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Barça Atlètic Barcelona -
2023-07-19 UE Cornellà Barça Atlètic €100k
2021-07-01 Cornellà U19 UE Cornellà -
2019-07-01 Cornellà Youth Cornellà U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AC Milan %7 2026-07-27
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Copa del Rey2024 · Barcelona 2sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2133 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.3La Liga 2025
PERFORMANS67.32133 dk
KARARİzlemeye değer64/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 88.7
Klasik stoper 84.1
Defansif bek 83.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %89
Dakika %80
Değer / getiri %9
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %81
Dakika %88
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 80.72 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 67.3 76 89
İkili mücadele kazanma 67.38 64 100
Müdahale / 90 1.69 2.2 77
Ortalama rating 7 7.2 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam