Malte Frejd Pålsson
Sweden · Defender

Malte Frejd Pålsson

YAŞ27
BOY188
KULÜPGais
LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 1A
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 83 defanslar
Müdahale — %70 (1.96) Pas arası — %33 (0.98) Blok — %23 (0.36) İkili mücadele — %95 (%69) Pas isabeti — %46 (%84) Faul (az iyi) — %95 (0.44) 60 ORT. % 70 33 23 95 46 95
  • Müdahale 1.96 %70
  • Pas arası 0.98 %33
  • Blok 0.36 %23
  • İkili mücadele %69 %95
  • Pas isabeti %84 %46
  • Faul (az iyi) 0.44 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1012 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Superettan2022 · Sweden
🥈 Superettan2023 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2024 0 2025 2 2026 1
GolAsist
2026/27 22 1.012 0 1 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanGais 20 1.012 0 1 6.96
Şut1%100 isabet
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan60%69
Müdahale22
Faul59 kazanılan
İlk 11139 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2025/26 27 2.094 2 0 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanGais 27 2.094 2 0 7.18
Şut10%40 isabet
Kilit pas10
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan140%68
Müdahale45
Faul1724 kazanılan
İlk 11234 yedek
G+A / 900.09
Kart4
2024/25 16 1.184 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanGais 16 1.184 0 0 6.95
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan59%63
Müdahale16
Faul812 kazanılan
İlk 11133 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 113913 yedek girdi
KART7
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 BK HackenH 0-0 0 0
31.08.2026 IF BrommapojkarnaH 4-0 17 1 6.6
23.08.2026 Hammarby FFA 2-0
16.08.2026 Malmo FFH 0-1
09.08.2026 HalmstadA 0-2 61 6.7
30.07.2026 FC NordsjaellandA 6-0
26.07.2026 HalmstadH 1-1 93 7.7
23.07.2026 FC NordsjaellandH 1-0
18.07.2026 AIK StockholmA 2-0 20 6.7
12.07.2026 IF ElfsborgH 1-0 22 6.7
06.07.2026 IF BrommapojkarnaA 1-1 63 1 6.5
30.05.2026 Kalmar FFH 3-0 69 6.9
24.05.2026 SiriusA 2-1 90 8.3
20.05.2026 Hammarby FFH 2-0 8 6.6
16.05.2026 Degerfors IFH 1-1 90 7.6
09.05.2026 Vasteras SK FKA 0-1 90 7.3
03.05.2026 Orgryte ISH 4-0 16 6.9
26.04.2026 IFK GoteborgA 2-2 90 7.2
23.04.2026 Mjallby AIFH 0-0 13 6.6
19.04.2026 BK HackenA 2-1 90 7.7
12.04.2026 Malmo FFA 3-1 90 5.3
06.04.2026 Djurgardens IFH 0-1 90 7.0
09.11.2025 Malmo FFA 2-1 90 1 7.2
02.11.2025 Osters IFH 1-1 12 6.7
27.10.2025 IF BrommapojkarnaA 0-2
19.10.2025 Djurgardens IFH 3-2 90 1 1 7.3
04.10.2025 IFK NorrkopingH 2-1 22 6.3
28.09.2025 AIK StockholmA 1-1 68 6.6
20.09.2025 IF ElfsborgH 2-0 90 1 1 8.5
14.09.2025 SiriusA 3-0 90 6.3
25.08.2025 Mjallby AIFH 0-2 90 7.7
17.08.2025 Hammarby FFA 1-2 90 7.2
11.08.2025 IFK GoteborgH 0-1 90 6.9
02.08.2025 IFK VarnamoA 2-2 15 6.9
19.07.2025 Degerfors IFA 0-3 90 7.2
13.07.2025 Hammarby FFH 3-2 90 6.7
29.06.2025 BK HackenA 1-3 90 6.9
31.05.2025 IFK NorrkopingA 0-3 90 7.2
24.05.2025 SiriusH 2-1 90 7.3
18.05.2025 Osters IFA 1-1 87 6.9
14.05.2025 HalmstadA 1-3 90 2 7.2
10.05.2025 IFK VarnamoH 1-1 90 1 7.3
05.05.2025 IF ElfsborgA 2-0 90 2 7.6
28.04.2025 IFK GoteborgA 1-1 90 1 7.3
24.04.2025 IF BrommapojkarnaH 1-1 90 7.2
21.04.2025 Djurgardens IFA 0-0 90 1 7.7
13.04.2025 Degerfors IFH 2-0 90 8.0
06.04.2025 Mjallby AIFA 1-1 90 7.0
31.03.2025 AIK StockholmH 0-1 90 7.5
18.09.2024 Malmo FFH 0-0 23 6.9
14.09.2024 Vasteras SK FKA 2-3 9 6.3
13.07.2024 SiriusA 3-1 72 6.5
07.07.2024 Hammarby FFH 0-0 90 7.2
01.06.2024 HalmstadA 4-0 90 6.6
25.05.2024 BK HackenH 3-0 90 7.0
19.05.2024 IF ElfsborgH 2-1 90 7.3
16.05.2024 Malmo FFA 1-0 90 2 7.5
11.05.2024 Vasteras SK FKH 2-0 90 7.5
06.05.2024 IFK GoteborgH 2-1 90 7.2
28.04.2024 Djurgardens IFA 1-0 90 1 7.2
ŞUT3
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
49' · xG 0.0 56' · xG 0.0 45' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 2 (%67) Kafa — 1 (%33) 3 şut
  • Sol ayak2%67
  • Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 2 %67
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 65 maç
Gais 65maç 2024–2026
Sylvia 2020
Stocksund 2019
Enskede 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-02-14 Brommapojkarna GAIS free transfer
2023-02-14 IF Brommapojkarna Gais
2021-01-08 IF Sylvia Brommapojkarna free transfer
2021-01-08 Sylvia IF Brommapojkarna
2020-01-22 IFK Stocksund IF Sylvia free transfer
2020-01-22 Stocksund Sylvia
2019-06-12 Enskede Stocksund
2018-01-01 Enskede IK IFK Stocksund free transfer
2017-04-01 Djursholm U19 Enskede IK free transfer
2016-01-01 Djursholm U17 Djursholm U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 736 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.1Allsvenskan 2026
PERFORMANS64.2736 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİStabil-7.5
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 67.6
Klasik stoper 62.1
Defansif bek 61.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %58
Dakika %74
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %69
Dakika %62
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 65.18 62 100
Performans skoru 64.2 76 84
İkili mücadele kazanma 69.57 64 100
Müdahale / 90 1.96 2.2 89
Ortalama rating 7.04 7.2 98
Dakika güvenliği 38.1 82 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.30. Dakika delta -21.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam