LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut50.31 / 90
Kilit pas60.38 / 90
Başarılı dripling10.06 / 90
Kazanılan ikili553.46 / 90
Rating7.01
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
- Müdahale 1.64 %46
- Pas arası 1.07 %31
- Blok 0.50 %62
- İkili mücadele %65 %81
- Pas isabeti %76 %41
- Faul (az iyi) 0.38 %96
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1429 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Primera Nacional2016/2017 · Argentina
🏆
Primera C2013/2014 · Argentina
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.429
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas6
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan55%65
Müdahale26
Faul65 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11163 yedek
Kart3
Kaptan16maçta
2025/26
30
2.757
0
2
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas6
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan131%64
Müdahale41
Faul1918 kazanılan
İlk 1130
G+A / 900.07
Kart92
Kaptan16maçta
2024/25
23
2.063
1
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan97%54
Müdahale29
Faul2213 kazanılan
İlk 1123
G+A / 900.04
Kart7
2023/24
24
937
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan47%55
Müdahale17
Faul118 kazanılan
İlk 111014 yedek
Kart61
Kaptan2maçta
2022/23
40
1.229
1
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan59%65
Müdahale15
Faul95 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111327 yedek
G+A / 900.15
Kart51
2021/22
25
1.486
1
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan84%64
Müdahale26
Faul1817 kazanılan
İlk 11169 yedek
G+A / 900.12
Kart6
2020/21
8
625
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan33%59
Müdahale10
Faul99 kazanılan
İlk 1171 yedek
G+A / 900.14
Kart11
TOPLAM GOL1
İLK 11562 yedek girdi
KART17
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-120%38
- 4-4-217%32
- 4-3-36%11
- 4-1-3-24%8
- 4-1-4-13%6
- 4-3-1-23%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | AldosiviA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | River PlateHC | 1-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2026 | Belgrano CordobaHC | 0-0 | 91 | – | 7.2 | ||
| 01.08.2026 | Racing ClubAC | 1-3 | 85 | – | 6.6 | ||
| 25.07.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Sarmiento JuninAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2026 | HuracanHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 12.04.2026 | Atletico TucumanAC | 0-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 02.04.2026 | Independ. RivadaviaHC | 0-2 | 95 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | BanfieldAC | 1-0 | 96 | 1 | 6.6 | ||
| 16.03.2026 | Argentinos JRSHC | 1-1 | 95 | – | 7.2 | ||
| 10.03.2026 | Velez SarsfieldHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | Gimnasia L.P.HC | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.02.2026 | Barracas CentralA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Central Cordoba de SantiagoAC | 0-0 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 12.02.2026 | AldosiviHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | River PlateAC | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2026 | Racing ClubHC | 3-1 | 70 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2026 | Belgrano CordobaAC | 1-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 02.12.2025 | Racing ClubAC | 0-0 | 123 | – | 7.3 | ||
| 16.11.2025 | Boca JuniorsAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.11.2025 | Estudiantes L.P.HC | 1-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 04.11.2025 | Belgrano CordobaAC | 0-0 | 72 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2025 | Barracas CentralHC | 2-2 | 97 | 1 | – | 7.3 | |
| 03.10.2025 | Defensa Y JusticiaHC | 1-1 | 77 | – | 6.0 | ||
| 27.09.2025 | Central Cordoba de SantiagoAC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | AldosiviHC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | Talleres CordobaHC | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | BanfieldAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2025 | Independ. RivadaviaHC | 1-1 | 105 | – | 7.5 | ||
| 16.08.2025 | Racing ClubAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2025 | HuracanHC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Union Santa FeAC | 0-0 | 97 | – | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | Argentinos JRSHC | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.07.2025 | Velez SarsfieldAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | San LorenzoA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | Boca JuniorsH | 1-1 | 94 | 1 | – | 8.0 | |
| 28.04.2025 | Estudiantes L.P.A | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.04.2025 | Belgrano CordobaH | 0-0 | 95 | 2 | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | Barracas CentralA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 08.04.2025 | Newells Old BoysH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | AldosiviA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | Talleres CordobaA | 1-2 | 97 | – | 7.2 | ||
| 25.02.2025 | BanfieldH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.02.2025 | Independ. RivadaviaA | 1-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.02.2025 | Racing ClubH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.02.2025 | HuracanA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 31.01.2025 | Argentinos JRSA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.01.2025 | Velez SarsfieldH | 3-0 | 93 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | Boca JuniorsA | 0-0 | 94 | 2 | 7.3 | ||
| 10.12.2024 | Atletico TucumanH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.11.2024 | Newells Old BoysA | 2-1 | 101 | – | 7.2 | ||
| 21.11.2024 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 10.11.2024 | HuracanA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.11.2024 | Union Santa FeH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 31.10.2024 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.10.2024 | Godoy CruzH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.10.2024 | TigreA | 1-1 | 58 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | Argentinos JRSH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2024 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT7
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%43
- Açık oyun2%29
- Duran top1%14
- Asist sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%57
- Kafa2%29
- Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 3 %43
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 169 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga Profesional Argentina2024 · Independiente
13sarı · 36 maç
🟥
Liga Profesional Argentina2024 · Independiente
1kırmızı · 36 maç
🟥
Liga Profesional Argentina2020 · Rosario Central
1kırmızı · 10 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1166 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.3Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS67.71166 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİStabil+2.5
ROL UYUMU2026
Defansif bek
77.7
Klasik stoper
77.1
Ayağı iyi stoper
76.4
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%82
Dakika
%77
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%80
Dakika
%86
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
95.5
80
100
Performans skoru
67.7
74
92
Pas hacmi / 90
43.22
42
100
İkili mücadele kazanma
65.33
58
100
Müdahale / 90
1.78
3
59
Pas arası / 90
1.31
1.9
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.20. Dakika delta -5.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas CarrizoHuracan · 28
%95
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Ryan PorteousLos Angeles FC · 26
%79
0gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Finn SurmanPortland Timbers · 22
%75
0gol
1asist
81scout
Major League Soccer
Willian MachadoMirassol · 29
%74
1gol
1asist
66scout
Serie A
Stian GregersenAtlanta United FC · 30
%73
0gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Mamadou FofanaNew England Revolution · 27
%68
1gol
0asist
72scout
Major League Soccer
Antônio CarlosHouston Dynamo · 32
%62
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Maizon RodriguezUnion Santa Fe · 22
%60
1gol
0asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



