Stratos Svarnas
Greece · Defender

Stratos Svarnas

YAŞ28
BOY183
KİLO76
DOĞUM YERİAthína
LİGEkstraklasa
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.81 / 90
Kazanılan ikili21.62 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 0.810.58
Kazanılan ikili 1.624.07
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 EkstraklasaNone · Poland
🏆 Super CupNone · Poland
🏆 CupNone · Greece
🏆 Ekstraklasa2022/2023 · Poland
🏆 Super Cup2022 · Poland
🏆 Cup2015/2016 · Greece
🥈 CupNone · Poland · 2nd Place
🥈 CupNone · Greece · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Poland · 2nd Place
🥈 EkstraklasaNone · Poland · 2nd Place
🥈 Ekstraklasa2024/2025 · Poland · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Poland · 2nd Place
🥈 Cup2022/2023 · Poland · 2nd Place
🥈 Cup2019/2020 · Greece · 2nd Place
🥈 Cup2018/2019 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
2020 0 2023 1 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 1 111 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa 1 111 0 0 7.00
Kilit pas1
İkili kazanılan2%29
Müdahale1
Faul2
İlk 111
2025/26 12 1.084 1 0 7.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa 12 1.084 1 0 7.37
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan49%64
Müdahale17
Faul116 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1112
G+A / 900.08
2023/24 2 180 0 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueRaków Częstochowa 2 180 0 1 6.90
Kilit pas1
İkili kazanılan8%57
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 112
G+A / 900.5
2020/21 6 408 0 0 6.44
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueAEK Athens FC 6 408 0 0 6.44
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan13%50
Müdahale4
Faul51 kazanılan
İlk 1151 yedek
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11190 yedek girdi
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 17 3-4-2-1 — 1 18 maç
  • 3-4-317%94
  • 3-4-2-11%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 P. MakuchP. Makuch 1 O. RepkaO. Repka Svarnas 2
MAÇ GEÇMİŞİ21 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 HNK Hajduk SplitH 2-3 111 7.0
19.03.2026 FiorentinaH 1-2 96 8.3
12.03.2026 FiorentinaA 2-1 88 6.5
18.12.2025 Omonia NicosiaA 0-1 90 7.2
11.12.2025 ZrinjskiH 1-0 90 1 7.2
27.11.2025 Rapid ViennaH 4-1 90 7.2
06.11.2025 Sparta PrahaA 0-0 90 7.5
23.10.2025 Sigma OlomoucA 1-1 90 1 1 8.7
02.10.2025 Universitatea CraiovaH 2-0 90 7.2
28.08.2025 Arda KardzhaliA 1-2 90 6.6
21.08.2025 Arda KardzhaliH 1-0 90 7.2
14.08.2025 Maccabi HaifaA 0-2 90 7.5
07.08.2025 Maccabi HaifaH 0-1 90 7.3
08.08.2023 ArisH 2-1 90 6.6
26.07.2023 QarabagH 3-2 90 1 7.2
10.12.2020 LeicesterA 2-0 56 6.2
03.12.2020 SC BragaH 2-4
26.11.2020 Zorya LuhanskH 0-3 82 1 6.3
05.11.2020 Zorya LuhanskA 1-4 90 6.9
29.10.2020 LeicesterH 1-2 90 6.3
22.10.2020 SC BragaA 3-0 90 6.5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 21 maç
Raków Częstochowa 15maç 2023–2026
AEK Athens FC 6maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-04-18 AEK Athens FC Raków Częstochowa
2022-07-01 AEK Athens FC Raków Częstochowa
2018-08-17 Xanthi FC AEK Athens FC
2016-07-22 AEK Athens FC Xanthi FC
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 5 maç
08.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 1084 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.6UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS66.01084 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %75
Dakika %98
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %78
Dakika %74
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam