Ecuador · Midfielder
Leonardo Rech Ortiz
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.15 / 90
Şut30.46 / 90
Kilit pas50.76 / 90
Başarılı dripling30.46 / 90
Kazanılan ikili243.66 / 90
Rating6.79
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.150.00
Şut
0.460.08
Kilit pas
0.760.64
Başarılı dripling
0.460.48
Kazanılan ikili
3.664.03
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Copa EcuadorNone · Ecuador
🏆
Supercopa de EcuadorNone · Ecuador
🏆
CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆
CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆
Supercopa de Ecuador2023 · Ecuador
🏆
CONMEBOL Recopa2023 · South America
🏆
Copa Ecuador2022 · Ecuador
🏆
CONMEBOL Sudamericana2022 · South America
🥈
UEFA/CONMEBOL Club ChallengeNone · World · 2nd Place
🥈
Liga ProNone · Ecuador · 2nd Place
🥈
Segunda DivisiónNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
Copa EcuadorNone · Ecuador · 2nd Place
🥈
Supercopa de EcuadorNone · Ecuador · 2nd Place
🥈
Copa Ecuador2024 · Ecuador · 2nd Place
🥈
Liga Pro2024 · Ecuador · 2nd Place
🥈
UEFA/CONMEBOL Club Challenge2023 · World · 2nd Place
🥈
Liga Pro2023 · Ecuador · 2nd Place
🥈
Supercopa de Ecuador2020 · Ecuador · 2nd Place
🥈
Segunda División2014/2015 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
21
590
0
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan24%62
Müdahale9
Faul511 kazanılan
İlk 11516 yedek
G+A / 900.15
2025/26
35
1.117
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas8
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan50%55
Müdahale24
Faul1612 kazanılan
İlk 111718 yedek
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 112330 yedek girdi
KART4
FORMA80
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%56
- 4-3-37%15
- 3-4-34%8
- 5-4-14%8
- 3-4-2-13%6
- 4-1-4-13%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Minnesota United FCH | 5-4 | 52 | 0 | 6.4 | ||
| 30.08.2026 | AustinH | 1-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | Los Angeles FCA | 1-1 | 36↑ | – | 6.5 | ||
| 20.08.2026 | San DiegoH | 3-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | Chicago FireA | 2-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 02.08.2026 | Seattle SoundersH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | Real Salt LakeH | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | FC DallasH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2026 | Seattle SoundersA | 1-5 | 3↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-3 | 70 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | Inter MiamiA | 2-0 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 13.05.2026 | CF MontrealA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Sporting Kansas CityH | 6-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | San DiegoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Minnesota United FCA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Los Angeles FCH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Vancouver WhitecapsA | 3-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 94 | 2 | 7.7 | ||
| 15.03.2026 | Houston DynamoA | 3-2 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 22.02.2026 | Columbus CrewH | 3-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | San DiegoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2025 | San DiegoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | Real Salt LakeH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | San DiegoH | 0-4 | 54 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Seattle SoundersA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Houston DynamoA | 1-0 | 60 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | New York Red BullsH | 2-1 | 75 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | San DiegoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | FC CincinnatiH | 2-3 | 58 | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | FC DallasA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | Los Angeles FCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Minnesota United FCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2025 | Real Salt LakeH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | St. Louis CityA | 2-1 | 65 | – | 6.0 | ||
| 06.07.2025 | New England RevolutionH | 2-1 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 28.06.2025 | Toronto FCA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.06.2025 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.06.2025 | St. Louis CityH | 2-1 | 63 | – | 6.7 | ||
| 29.05.2025 | Colorado RapidsH | 2-1 | 56 | – | 7.0 | ||
| 24.05.2025 | Orlando City SCA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Seattle SoundersH | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 15.05.2025 | Real Salt LakeA | 0-0 | 61 | – | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | Sporting Kansas CityH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | San Jose EarthquakesA | 4-1 | 66 | – | 6.3 | ||
| 28.04.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-4 | 70 | – | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | Los Angeles FCH | 3-3 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 13.04.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | AustinA | 0-0 | 58 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | Houston DynamoH | 3-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 23.03.2025 | Colorado RapidsA | 0-3 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Nashville SCA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | AustinH | 1-0 | 66 | – | 6.2 | ||
| 23.02.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | 66 | – | 6.2 | ||
| 05.07.2024 | ArgentinaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.07.2024 | MexicoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2024 | JamaicaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2024 | VenezuelaH | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT5
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%40
- Korner1%20
- Duran top1%20
- Taç sonrası1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%80
- Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 60 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31
Independiente
→
Portland
€1.50m
Independiente
→
Portland
€1.50m
2022-07-11
LDU Quito
→
Independiente
€450k
LDU Quito
→
Independiente
€450k
2022-01-07
Delfín SC
→
LDU Quito
€400k
Delfín SC
→
LDU Quito
€400k
2020-01-04
Dep. Cuenca
→
Delfín SC
?
Dep. Cuenca
→
Delfín SC
?
2019-01-02
San Antonio FC
→
Dep. Cuenca
?
San Antonio FC
→
Dep. Cuenca
?
2018-12-31
Dep. Cuenca
→
San Antonio FC
End of loan
Dep. Cuenca
→
San Antonio FC
End of loan
2018-07-06
San Antonio FC
→
Dep. Cuenca
loan transfer
San Antonio FC
→
Dep. Cuenca
loan transfer
2018-07-04
CD Clan Juvenil
→
San Antonio FC
End of loan
CD Clan Juvenil
→
San Antonio FC
End of loan
2018-03-06
San Antonio FC
→
CD Clan Juvenil
loan transfer
San Antonio FC
→
CD Clan Juvenil
loan transfer
2017-12-31
CD Clan Juvenil
→
San Antonio FC
End of loan
CD Clan Juvenil
→
San Antonio FC
End of loan
2017-08-01
San Antonio FC
→
CD Clan Juvenil
loan transfer
San Antonio FC
→
CD Clan Juvenil
loan transfer
2017-07-28
Cumbayá FC
→
San Antonio FC
End of loan
Cumbayá FC
→
San Antonio FC
End of loan
2017-03-21
San Antonio FC
→
Cumbayá FC
loan transfer
San Antonio FC
→
Cumbayá FC
loan transfer
2016-12-31
Deportivo Quito
→
San Antonio FC
End of loan
Deportivo Quito
→
San Antonio FC
End of loan
2016-03-30
San Antonio FC
→
Deportivo Quito
loan transfer
San Antonio FC
→
Deportivo Quito
loan transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 1117 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.3Major League Soccer 2025
PERFORMANS38.11117 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-8.4
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
55.2
Box-to-box orta saha
50.9
Top kapan ön libero
48.7
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%33
Dakika
%58
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%55
Dakika
%79
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
59.86
72
83
Performans skoru
55.2
76
73
Ortalama rating
6.88
7.2
96
Asist / 90
0.2
0.2
100
Kilit pas / 90
0.81
1.4
58
Müdahale / 90
1.43
2
72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan RodríguezTondela · 19
%95
0gol
0asist
61scout
Primeira Liga
Maximilien BalardNAC Breda · 25
%89
0gol
1asist
57scout
Eredivisie
Jorman CampuzanoAtletico Nacional · 29
%84
0gol
0asist
43scout
CONMEBOL Libertadores
Oğuz YıldırımÜmraniyespor · 30
%67
1gol
0asist
50scout
1. Lig
Amadou DiawaraLeganes · 28
%63
3gol
0asist
55scout
€700K
Segunda División
Mathias RasmussenFC St. Pauli · 28
%61
0gol
0asist
39scout
€2.00M
Bundesliga
Thiago HelgueraMirandes · 19
%60
0gol
1asist
63scout
€3.50M
Segunda División
Joseph Kalulu KyatengwaPAU
%60
1gol
2asist
59scout
€2.00M
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



