T. Helguera
Uruguay · Midfielder

T. Helguera

YAŞ19
BOY181
KİLO73
KULÜPMirandes
DOĞUM YERİPaysandú
BU SEZON0G · 1A
Asist10.04 / 90
Şut70.26 / 90
Kilit pas130.49 / 90
Başarılı dripling160.60 / 90
Kazanılan ikili1063.98 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %12 (0.49) Asist — %25 (0.04) Drible — %37 (0.60) Pas isabeti — %24 (%79) Top kapma — %63 (2.82) İkili mücadele — %71 (%53) 39 ORT. % 12 25 37 24 63 71
  • Kilit pas 0.49 %12
  • Asist 0.04 %25
  • Drible 0.60 %37
  • Pas isabeti %79 %24
  • Top kapma 2.82 %63
  • İkili mücadele %53 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2396 dakika oynadı.
2025/26 41 2.396 0 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónMirandes 41 2.396 0 1 6.69
Şut7%71 isabet
Kilit pas13
Drible16%53 başarı
İkili kazanılan106%53
Müdahale48
Faul1613 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112615 yedek
G+A / 900.04
Kart3
2024/25 6 8 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 6 8 0 0 6.70
TOPLAM GOL0
İLK 11216 yedek girdi
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 9 4-3-3 — 6 4-1-4-1 — 1 4-4-2 — 1 5-4-1 — 1 18 maç
  • 4-2-3-19%50
  • 4-3-36%33
  • 4-1-4-11%6
  • 4-4-21%6
  • 5-4-11%6
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 LeganesA 1-0 75 7.5
24.05.2026 Granada CFH 3-1 90 6.9
16.05.2026 Real Sociedad IIA 2-2 90 7.9
10.05.2026 EibarH 0-1 84 6.9
04.05.2026 AlmeriaA 4-2 90 6.3
26.04.2026 Cultural LeonesaH 2-1 66 1 6.2
20.04.2026 Deportivo La CorunaA 3-1 75 6.2
12.04.2026 CastellónH 2-2 90 7.2
05.04.2026 ZaragozaA 1-2 90 6.9
31.03.2026 AlbaceteH 1-1 90 6.9
27.03.2026 CordobaA 2-2 29 6.9
22.03.2026 ValladolidH 2-1
13.03.2026 CadizH 0-2
07.03.2026 BurgosA 2-0
01.03.2026 AD Ceuta FCH 0-1
21.02.2026 HuescaA 1-2 14 6.3
15.02.2026 Las PalmasH 1-1
09.02.2026 Racing SantanderA 1-0 90 6.7
02.02.2026 MalagaH 2-1 35 6.6
24.01.2026 Sporting GijonA 3-0 25 6.5
18.01.2026 FC AndorraH 1-2 81 6.3
10.01.2026 AlmeriaH 2-2 90 6.7
02.01.2026 EibarA 2-1 90 2 6.2
21.12.2025 CordobaH 1-2 90 6.3
15.12.2025 CastellónA 3-1 76 1 6.3
08.12.2025 Las PalmasA 0-0 90 6.6
30.11.2025 Real Sociedad IIH 1-0 90 7.3
23.11.2025 MalagaA 3-2 90 1 6.9
16.11.2025 BurgosH 0-2 89 6.3
07.11.2025 Sporting GijonH 2-1 74 1 6.9
01.11.2025 Cultural LeonesaA 3-2 72 6.5
25.10.2025 Racing SantanderH 1-3 90 1 6.9
18.10.2025 AD Ceuta FCA 2-0 23 6.9
11.10.2025 LeganesH 0-0 20 6.7
05.10.2025 ValladolidA 1-1 24 6.3
26.09.2025 ZaragozaH 0-1
20.09.2025 FC AndorraA 1-1 90 6.5
13.09.2025 Deportivo La CorunaH 1-5 45 6.2
05.09.2025 AlbaceteA 1-4 90 1 7.2
31.08.2025 Granada CFA 1-2 22 6.6
23.08.2025 HuescaH 0-1 27 6.7
06.10.2024 FC PortoA 2-1
29.09.2024 Rio AveH 4-0 8 6.7
01.09.2024 GIL VicenteA 0-0
25.08.2024 MoreirenseH 3-1
18.08.2024 BoavistaA 0-1
11.08.2024 EstrelaH 1-1
ŞUT9
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
42' · xG 0.0 47' · xG 0.0 35' · xG 0.0 72' · xG 0.0 45' · xG 0.0 90' · xG 0.0 45' · xG 0.0 29' · xG 0.0 61' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 3 (%33) Açık oyun — 2 (%22) Asist sonrası — 2 (%22) Korner — 1 (%11) Taç sonrası — 1 (%11) 9 şut
  • Duran top3%33
  • Açık oyun2%22
  • Asist sonrası2%22
  • Korner1%11
  • Taç sonrası1%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 5 (%56) Sol ayak — 3 (%33) Kafa — 1 (%11) 9 şut
  • Sağ ayak5%56
  • Sol ayak3%33
  • Kafa1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 4 %44
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 1 %11
PİYASA DEĞERİ€3.50M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 47 maç
Mirandes 41maç 2025
SC Braga 6maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 CD Mirandés SC Braga Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Mirandes SC Braga
2024-07-01 Nacional Braga €4.03m
2023-04-25 Nacional U19 Nacional -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2396 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.1Segunda División 2025
PERFORMANS34.72396 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 74.8
Derinden oyun kurucu 67.0
Box-to-box orta saha 63.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %56
Dakika %86
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %48
Dakika %94
Değer / getiri %6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.69 7.1 94
Müdahale / 90 1.8 3.2 56
İkili mücadele kazanma 52.74 58 91
Performans skoru 34.7 75 46
Pas arası / 90 1.01 2.3 44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam