Nampalys Mendy
France · Midfielder

Nampalys Mendy

YAŞ25
BOY191
KİLO82
KULÜPSevilla
DOĞUM YERİSaint-Nazaire
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON1G · 0A
Gol10.05 / 90
Asist00.00 / 90
Şut90.49 / 90
Kilit pas90.49 / 90
Başarılı dripling100.55 / 90
Kazanılan ikili834.54 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 121 orta sahalar
Kilit pas — %11 (0.49) Asist — %0 (0.00) Drible — %34 (0.55) Pas isabeti — %68 (%87) Top kapma — %71 (2.79) İkili mücadele — %51 (%49) 39 ORT. % 11 0 34 68 71 51
  • Kilit pas 0.49 %11
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.55 %34
  • Pas isabeti %87 %68
  • Top kapma 2.79 %71
  • İkili mücadele %49 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1647 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2020 0 2021 2 2022 0 2023 1 2024 3 2025 1
GolAsist
2025/26 35 1.670 1 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaSevilla 32 1.647 1 0 6.69
Süper LigTrabzonspor 3 23 0 0 6.30
Şut10%40 isabet
Kilit pas9
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan85%49
Müdahale34
Faul3627 kazanılan
İlk 111916 yedek
G+A / 900.05
Kart5
2024/25 35 2.804 1 2 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 33 2.600 1 2 6.94
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor 2 204 0 0 6.95
Şut23%35 isabet
Kilit pas18
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan159%54
Müdahale47
Faul4757 kazanılan
İlk 11314 yedek
G+A / 900.1
Kart101
2023/24 31 2.756 1 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 31 2.756 1 0 6.86
Şut12%33 isabet
Kilit pas7
Drible27%69 başarı
İkili kazanılan142%55
Müdahale45
Faul5043 kazanılan
İlk 1131
G+A / 900.03
Kart101
2022/23 35 2.870 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 35 2.870 0 0 6.63
Şut9%22 isabet
Kilit pas17
Drible37%67 başarı
İkili kazanılan176%56
Müdahale70
Faul6742 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1135
Kart81
2021/22 36 2.416 1 1 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 36 2.416 1 1 6.65
Şut8%75 isabet
Kilit pas11
Drible20%69 başarı
İkili kazanılan103%45
Müdahale49
Faul5310 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11279 yedek
G+A / 900.07
Kart5
2020/21 9 74 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 9 74 0 0 6.40
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan6%50
Müdahale1
Faul31 kazanılan
TOPLAM GOL5
İLK 1112135 yedek girdi
KART36
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %60
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 53 5-3-2 — 27 4-4-2 — 17 3-5-2 — 13 3-4-1-2 — 11 4-3-3 — 7 128 maç
  • 4-2-3-153%41
  • 5-3-227%21
  • 4-4-217%13
  • 3-5-213%10
  • 3-4-1-211%9
  • 4-3-37%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 M. ChamM. Cham 1 A. FulginiA. Fulgini Mendy 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 Real MadridH 0-1
13.05.2026 VillarrealA 2-3
09.05.2026 EspanyolH 2-1
04.05.2026 Real SociedadH 1-0 5
26.04.2026 OsasunaA 2-1 23 6.2
23.04.2026 LevanteA 2-0
11.04.2026 Atletico MadridH 2-1
05.04.2026 OviedoA 1-0 72 6.7
21.03.2026 ValenciaH 0-2 45 1 7.2
15.03.2026 BarcelonaA 5-2
08.03.2026 Rayo VallecanoH 1-1 2
01.03.2026 Real BetisA 2-2 5
22.02.2026 GetafeA 0-1 45 6.3
14.02.2026 AlavesH 1-1 38 6.7
08.02.2026 GironaH 1-1 63 6.6
02.02.2026 MallorcaA 4-1 96 6.9
19.01.2026 ElcheA 2-2 90 2 6.3
12.01.2026 Celta VigoH 0-1 90 1 6.6
04.01.2026 LevanteH 0-3 96 1 6.7
20.12.2025 Real MadridA 2-0 84 6.5
14.12.2025 OviedoH 4-0 77 1 1 8.2
07.12.2025 ValenciaA 1-1 97 6.9
30.11.2025 Real BetisH 0-2 61 6.7
24.11.2025 EspanyolA 2-1 71 7.3
08.11.2025 OsasunaH 1-0 90 6.6
01.11.2025 Atletico MadridA 3-0 45 6.6
18.10.2025 MallorcaH 1-3 90 1 6.7
05.10.2025 BarcelonaH 4-1 73 6.2
28.09.2025 Rayo VallecanoA 0-1 90 6.3
23.09.2025 VillarrealH 1-2 19 1 6.7
20.09.2025 AlavesA 1-2 90 1 6.3
12.09.2025 ElcheH 2-2 90 6.7
24.08.2025 AntalyasporH 1-0 12 6.3
18.08.2025 KasimpasaA 0-1 11 1 6.3
11.08.2025 KocaelisporH 1-0
25.05.2025 SamsunsporH 2-2 75 2 7.2
18.05.2025 BB BodrumsporA 1-1 23 6.6
10.05.2025 GalatasarayH 0-2 90 2 7.0
05.05.2025 KasimpasaA 1-1 25 6.7
27.04.2025 AlanyasporH 4-3 71 7.0
19.04.2025 Adana DemirsporA 0-1 90 6.9
13.04.2025 RizesporH 2-0
06.04.2025 FenerbahceA 4-1 80 1 6.9
29.03.2025 GoztepeH 1-1 90 1 7.2
15.03.2025 Istanbul BasaksehirA 0-3 89 1 2 7.0
08.03.2025 HataysporH 1-2 68 1 6.6
03.03.2025 KonyasporA 1-0 73 6.7
23.02.2025 Gazişehir GaziantepH 3-2 80 1 7.0
15.02.2025 BesiktasA 2-1 90 6.9
01.02.2025 KayserisporA 0-0 86 6.3
20.01.2025 SivassporH 4-0 90 1 1 7.5
12.01.2025 AntalyasporH 5-0 90 1 7.5
22.12.2024 BB BodrumsporH 1-0 90 1 7.2
16.12.2024 GalatasarayA 4-3 90 1 7.3
06.12.2024 KasimpasaH 2-2 90 7.0
30.11.2024 AlanyasporA 2-1 85 2 6.9
25.11.2024 Adana DemirsporH 5-0 90 7.2
09.11.2024 RizesporA 3-1 90 1 6.3
03.11.2024 FenerbahceH 2-3 90 6.2
26.10.2024 GoztepeA 2-1 90 6.3
ŞUT18
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.027 54' · xG 0.02 51' · xG 0.026 90' · xG 0.037 88' · xG 0.049 16' · xG 0.016 51' · xG 0.077 42' · xG 0.045 11' · xG 0.025 43' · xG 0.018 38' · xG 0.027 21' · xG 0.041 51' · xG 0.629 · GOL 90' · xG 0.048 75' · xG 0.015 90' · xG 0.028 38' · xG 0.022 90' · xG 0.032
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%72) Açık oyun — 3 (%17) Korner — 2 (%11) 18 şut
  • Asist sonrası13%72
  • Açık oyun3%17
  • Korner2%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 15 (%83) Sol ayak — 3 (%17) 18 şut
  • Sağ ayak15%83
  • Sol ayak3%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 4 46-60' — 4 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 4 %22
  • 46-60' 4 %22
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 6 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 181 maç
Trabzonspor 69maç 2023–2025
Sevilla 32maç 2025
Angers 71maç 2021–2022
Nantes 9maç 2020
Nantes II 2017–2020
France U19 2019
France U17 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Sevilla Trabzonspor
2025-09-01 Trabzonspor Sevilla
2023-09-08 Angers Trabzonspor € 4.4M
2023-09-07 Angers SCO Trabzonspor €4.40m
2021-07-21 Nantes Angers
2021-07-19 FC Nantes Angers SCO free transfer
2019-07-01 FC Nantes B FC Nantes -
2018-07-01 FC Nantes U19 FC Nantes B -
2017-07-01 FC Nantes U17 FC Nantes U19 -
2015-07-01 Saint-Naz. Jgd FC Nantes U17 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Bacak sakatlığıKadroda yok 1 maç
01.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 5 maç
10.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 1 maç
02.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Süper Lig2024 · Trabzonspor 9sarı · 32 maç
🟨 Süper Lig2023 · Trabzonspor 9sarı · 31 maç
🟨 Ligue 12022 · Angers 7sarı · 35 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1647 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.3La Liga 2025
PERFORMANS32.91647 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 72.7
Derinden oyun kurucu 64.8
Box-to-box orta saha 61.9
Top kapan ön libero 39.1
Box-to-box orta saha 24.1
Derinden oyun kurucu 23.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %39
Dakika %74
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %45
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.69 7.1 94
Müdahale / 90 1.8 3.2 56
İkili mücadele kazanma 49.4 58 85
Performans skoru 32.9 75 44
Pas arası / 90 0.98 2.3 43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam