BU SEZON3G · 0A
Gol30.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut190.49 / 90
Kilit pas200.52 / 90
Başarılı dripling180.47 / 90
Kazanılan ikili1173.05 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.52 %14
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.47 %21
- Pas isabeti %88 %88
- Top kapma 2.81 %61
- İkili mücadele %54 %78
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3458 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Conference League2021/2022 · Europe
🥈
Serie A2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2017/2018 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
40
3.458
3
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%47 isabet
Kilit pas20
Drible18%72 başarı
İkili kazanılan117%54
Müdahale70
Faul4317 kazanılan
Penaltı11 kaçan
İlk 1140
G+A / 900.08
Kart13
2023/24
18
667
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan34%60
Müdahale18
Faul109 kazanılan
İlk 11711 yedek
Kart2
2022/23
29
1.796
1
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas7
Drible12%67 başarı
İkili kazanılan75%54
Müdahale38
Faul2721 kazanılan
İlk 11227 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2021/22
38
309
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan13%57
Müdahale10
Faul7
İlk 11434 yedek
G+A / 900.29
2020/21
39
1.509
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas6
Drible14%93 başarı
İkili kazanılan56%46
Müdahale27
Faul3410 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111722 yedek
G+A / 900.06
Kart51
TOPLAM GOL1
İLK 11933 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA42
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-115%37
- 4-2-3-19%22
- 3-4-1-27%17
- 3-1-4-25%12
- 3-5-23%7
- 4-4-22%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | MirandesH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | CadizA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2026 | HuescaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Racing SantanderH | 1-2 | 55 | – | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | Deportivo La CorunaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | FC AndorraH | 0-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | Las PalmasA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | AlbaceteH | 2-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 05.04.2026 | AlmeriaA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.04.2026 | ZaragozaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.03.2026 | MalagaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | AD Ceuta FCH | 5-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 08.03.2026 | EibarH | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | Sporting GijonA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | Cultural LeonesaH | 1-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | CordobaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 06.02.2026 | Granada CFH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | BurgosA | 2-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | Real Sociedad IIH | 2-0 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 16.01.2026 | CastellónA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.01.2026 | ValladolidH | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | AlbaceteA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | Sporting GijonH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | Racing SantanderA | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 30.11.2025 | ZaragozaA | 3-2 | 78 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | AlmeriaH | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.11.2025 | AD Ceuta FCA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 08.11.2025 | Real Sociedad IIA | 2-1 | 78 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 01.11.2025 | BurgosH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | EibarA | 0-0 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | MalagaH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.10.2025 | MirandesA | 0-0 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | FC AndorraA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2025 | CastellónH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | Las PalmasH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | Granada CFA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.09.2025 | Cultural LeonesaA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.09.2025 | Deportivo La CorunaH | 2-2 | 63 | – | 7.3 | ||
| 22.08.2025 | CadizH | 1-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | HuescaA | 1-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 20.04.2024 | GenkA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2024 | Congo DRA | 3-1 | 69 | – | 6.6 | ||
| 17.12.2023 | AntwerpA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.11.2023 | RWDMH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | GentA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | Cercle BruggeA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | OH LeuvenH | 5-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 22.10.2023 | Standard LiegeA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | KV MechelenH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 30.09.2023 | AS EupenA | 1-3 | 89 | – | 6.6 | ||
| 24.09.2023 | Club Brugge KVH | 1-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 17.09.2023 | KortrijkA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | GenkA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.08.2023 | CharleroiH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.08.2023 | KVC WesterloH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.08.2023 | St. TruidenA | 0-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2023 | AntwerpH | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.07.2023 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2023 | AZ AlkmaarA | 2-0 | 111 | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2023 | AZ AlkmaarH | 2-0 | 83 | – | 6.6 |
ŞUT21
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%52
- Penaltı2%10
- Duran top2%10
- Açık oyun2%10
- Kontra atak2%10
- Taç sonrası1%5
- Diğer1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%90
- Kafa2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 5 %24
- 46-60' 2 %10
- 61-75' 4 %19
- 76-90+' 7 %33
PİYASA DEĞERİ€700K
KAÇIRDIĞI MAÇ8
DİSİPLİN13kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 164 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-31
Eldense
→
CD Leganés
free transfer
Eldense
→
CD Leganés
free transfer
2025-03-11
Without Club
→
Eldense
-
Without Club
→
Eldense
-
2025-02-04
RSC Anderlecht
→
Without Club
-
RSC Anderlecht
→
Without Club
-
2015-02-01
FC Sequence
→
San Marino
?
FC Sequence
→
San Marino
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2022
Milli takımKadroda yok
4 maç
05.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Segunda División2025 · Leganes
13sarı · 40 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3458 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.4Segunda División 2025
PERFORMANS35.63458 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
77.6
Derinden oyun kurucu
70.6
Box-to-box orta saha
67.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%56
Dakika
%98
Değer / getiri
%24
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%50
Dakika
%100
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.85
7.1
96
Müdahale / 90
1.82
3.2
57
İkili mücadele kazanma
53.67
58
92
Performans skoru
35.6
75
48
Pas hacmi / 90
46.61
50
93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sander ChristiansenSarpsborg 08 FF · 24
%95
1gol
0asist
56scout
Eliteserien
Maximilian EggesteinSC Freiburg · 29
%91
3gol
1asist
49scout
€10.00M
Bundesliga
Hamza El KaouakibiSudtirol · 27
%80
1gol
2asist
60scout
€700K
Serie B
Hyun-Seok HongGent · 26
%72
1gol
0asist
45scout
Jupiler Pro League
Batista MendySevilla · 25
%70
1gol
0asist
54scout
La Liga
Sami LahssainiRAAL La Louvière · 27
%65
1gol
1asist
53scout
Jupiler Pro League
Thiago HelgueraMirandes · 19
%65
0gol
1asist
63scout
€3.50M
Segunda División
Akil WattsSt. Louis City · 25
%60
1gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





RSC Anderlecht