Sami Lahssaini
Belgium · Midfielder

Sami Lahssaini

YAŞ27
BOY177 cm
KİLO72 kg
DOĞUM YERİLiège
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 1A
Gol10.03 / 90
Asist10.03 / 90
Şut90.29 / 90
Kilit pas150.49 / 90
Başarılı dripling130.42 / 90
Kazanılan ikili1615.26 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 orta sahalar
Kilit pas — %16 (0.49) Asist — %23 (0.03) Drible — %33 (0.42) Pas isabeti — %17 (%77) Top kapma — %70 (3.26) İkili mücadele — %79 (%55) 40 ORT. % 16 23 33 17 70 79
  • Kilit pas 0.49 %16
  • Asist 0.03 %23
  • Drible 0.42 %33
  • Pas isabeti %77 %17
  • Top kapma 3.26 %70
  • İkili mücadele %55 %79
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2757 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2025 2
GolAsist
2025/26 34 2.757 1 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueRAAL La Louvière 34 2.757 1 1 6.84
Şut9%22 isabet
Kilit pas15
Drible13%37 başarı
İkili kazanılan161%55
Müdahale62
Faul4666 kazanılan
İlk 11313 yedek
G+A / 900.07
Kart4
2022/23 19 1.223 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSeraing United 19 1.223 0 0 6.76
Şut5
Kilit pas4
Drible17%59 başarı
İkili kazanılan87%55
Müdahale38
Faul2529 kazanılan
İlk 11145 yedek
Kart5
2021/22 17 704 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSeraing United 17 704 0 0 6.73
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan47%54
Müdahale20
Faul1113 kazanılan
İlk 11710 yedek
Kart3
2020/21 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGoztepe 1 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 11313 yedek girdi
KART3
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 15 5-3-2 — 5 3-1-4-2 — 4 3-5-2 — 4 3-4-3 — 2 30 maç
  • 3-4-1-215%50
  • 5-3-25%17
  • 3-1-4-24%13
  • 3-5-24%13
  • 3-4-32%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Cercle BruggeH 4-1 80 7.0
03.05.2026 DenderA 2-1
26.04.2026 Zulte WaregemA 4-0 71 6.9
19.04.2026 Zulte WaregemH 0-2 97 7.0
11.04.2026 Cercle BruggeA 3-0 77 1 6.6
06.04.2026 DenderH 0-1 86 6.5
22.03.2026 GenkH 5-5 85 6.3
15.03.2026 Cercle BruggeA 1-3 92 6.3
06.03.2026 AntwerpH 0-0 93 7.9
27.02.2026 Standard LiegeA 1-1 84 6.2
22.02.2026 KV MechelenH 0-2 75 6.5
15.02.2026 AnderlechtA 0-0 92 1 7.2
08.02.2026 Union St. GilloiseA 2-1 88 1 6.9
30.01.2026 GentH 1-1 93 6.6
24.01.2026 St. TruidenH 1-2 92 6.5
16.01.2026 Club Brugge KVA 2-3 50 1 1 7.9
27.12.2025 OH LeuvenH 0-0 90 8.3
20.12.2025 KVC WesterloA 2-1 96 2 6.6
13.12.2025 Zulte WaregemA 2-2 90 6.7
05.12.2025 DenderH 1-2 90 7.3
29.11.2025 CharleroiA 0-0 90 6.7
23.11.2025 AnderlechtH 0-1 90 7.2
08.11.2025 AntwerpA 3-1
18.10.2025 KVC WesterloH 0-0 85 1 7.0
04.10.2025 Zulte WaregemH 0-0 94 6.7
28.09.2025 DenderA 0-0 90 6.7
20.09.2025 OH LeuvenA 1-2 90 1 6.6
13.09.2025 Club Brugge KVH 1-0 99 7.3
30.08.2025 KV MechelenA 3-2 90 6.6
24.08.2025 Union St. GilloiseH 0-0 48 1 6.6
17.08.2025 St. TruidenA 2-1 90 6.9
10.08.2025 CharleroiH 1-0 90 6.6
02.08.2025 GentA 1-0 90 6.3
26.07.2025 Standard LiegeH 0-2 90 1 6.6
25.02.2023 KV MechelenH 0-2 28 6.3
18.02.2023 Zulte WaregemH 1-1 45 6.2
11.02.2023 CharleroiA 3-0 45 6.9
22.01.2023 AnderlechtH 0-1 88 1 6.9
14.01.2023 Standard LiegeH 1-1 45 1 6.3
07.01.2023 OostendeA 1-2 90 6.7
23.12.2022 AS EupenH 0-1 90 1 7.5
30.10.2022 Union St. GilloiseH 1-2 19 6.6
23.10.2022 GentA 2-1 90 1 6.9
18.10.2022 Cercle BruggeH 0-1 90 6.3
14.10.2022 KVC WesterloA 2-2 45 6.3
08.10.2022 OostendeH 1-1 90 7.0
30.09.2022 Standard LiegeA 0-2 90 6.9
16.09.2022 AntwerpA 2-1 19 6.9
19.08.2022 AS EupenA 1-3 90 7.5
13.08.2022 CharleroiH 0-1 90 7.3
07.08.2022 AnderlechtA 3-1 90 1 6.6
31.07.2022 KortrijkH 0-1
23.07.2022 Zulte WaregemA 2-0 79 6.6
19.03.2022 OH LeuvenH 1-1 62 1 7.0
13.03.2022 Standard LiegeA 0-1 73 6.9
05.03.2022 Club Brugge KVH 0-5 45 1 6.9
04.02.2022 CharleroiA 2-0 16 6.7
29.01.2022 AS EupenH 0-0 23 6.7
26.01.2022 Beerschot WilrijkH 2-1 14 6.5
18.01.2022 Union St. GilloiseH 0-4 45 6.9
ŞUT13
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
26' · xG 0.015 90' · xG 0.021 20' · xG 0.052 28' · xG 0.016 10' · xG 0.026 15' · xG 0.018 68' · xG 0.041 51' · xG 0.086 29' · xG 0.029 81' · xG 0.025 · GOL 56' · xG 0.027 13' · xG 0.018 19' · xG 0.042
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%46) Taç sonrası — 2 (%15) Korner — 2 (%15) Açık oyun — 2 (%15) Duran top — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası6%46
  • Taç sonrası2%15
  • Korner2%15
  • Açık oyun2%15
  • Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%85) Sol ayak — 2 (%15) 13 şut
  • Sağ ayak11%85
  • Sol ayak2%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 3 16-30' — 5 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 3 %23
  • 16-30' 5 %38
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %15
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 2 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 71 maç
RAAL La Louvière 34maç 2025
Seraing United 36maç 2021–2022
Goztepe 1maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 FC Metz La Louvière free transfer
2024-06-30 La Louvière FC Metz End of loan
2024-01-25 Metz RAAL La Louvière
2024-01-25 FC Metz La Louvière loan transfer
2023-07-01 Seraing United Metz
2023-06-30 RFC Seraing FC Metz End of loan
2022-07-21 Metz Seraing United
2022-07-21 FC Metz RFC Seraing loan transfer
2022-07-01 Seraing United Metz
2022-06-30 RFC Seraing FC Metz End of loan
2020-07-01 FC Metz RFC Seraing loan transfer
2020-07-01 Metz Seraing United
2019-07-01 Seraing United Metz
2019-06-30 RFC Seraing FC Metz End of loan
2019-01-04 FC Metz RFC Seraing loan transfer
2019-01-04 Metz Seraing United
2019-01-03 Seraing United Metz
2019-01-03 RFC Seraing FC Metz free transfer
2017-07-01 RFC Seraing U21 RFC Seraing -
2016-07-01 RFC Seraing U19 RFC Seraing U21 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FCSB %50 2026-09-04
Raja Club Athletic %50 2026-09-04
FCSB %50 2026-08-12
Raja Club Athletic %50 2026-08-12
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2757 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.0Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS35.42757 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 77.5
Derinden oyun kurucu 68.8
Box-to-box orta saha 64.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %44
Dakika %93
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %49
Dakika %97
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.84 7.1 96
Müdahale / 90 2.02 3.2 63
İkili mücadele kazanma 54.58 58 94
Performans skoru 35.4 75 47
Pas arası / 90 1.24 2.3 54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam