LİGLigue 2
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.20 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas30.61 / 90
Başarılı dripling40.81 / 90
Kazanılan ikili163.23 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 74 defanslar
- Müdahale 1.21 %37
- Pas arası 1.21 %47
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %59 %55
- Pas isabeti %82 %22
- Faul (az iyi) 0.40 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 446 dakika oynadı.
2026/27
6
446
0
1
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan16%59
Müdahale6
Faul26 kazanılan
İlk 1151 yedek
G+A / 900.2
2025/26
33
2.812
1
2
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas25
Drible18%43 başarı
İkili kazanılan125%54
Müdahale56
Faul2139 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1133
G+A / 900.1
Kart31
TOPLAM GOL0
İLK 1151 yedek girdi
KART1
FORMA17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-15%83
- 3-5-21%17
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Stade Brestois 29A | 5-1 | 85 | 1 | 0 | 6.1 | |
| 19.09.2026 | Estac TroyesH | 2-0 | 90 | 0 | 7.2 | ||
| 12.09.2026 | Le HavreA | 0-0 | 85 | 0 | 6.6 | ||
| 06.09.2026 | RennesH | 1-2 | 90 | 0 | 5.9 | ||
| 29.08.2026 | AuxerreA | 1-3 | 96 | – | 7.0 | ||
| 23.08.2026 | LilleH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | ReimsA | 5-3 | 90 | – | 5.7 | ||
| 02.05.2026 | NancyH | 1-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.04.2026 | AnnecyA | 5-1 | 90 | – | 5.7 | ||
| 17.04.2026 | GuingampH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 10.04.2026 | AmiensA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 06.04.2026 | Le MansA | 4-0 | 90 | – | 5.2 | ||
| 20.03.2026 | MontpellierH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.03.2026 | Clermont FootA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | BastiaH | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 28.02.2026 | Saint EtienneH | 0-3 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 21.02.2026 | Estac TroyesA | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.02.2026 | BoulogneH | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 06.02.2026 | RED Star FC 93A | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.01.2026 | LavalA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.01.2026 | GrenobleH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | DunkerqueA | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.01.2026 | RodezH | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.12.2025 | AmiensH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | MontpellierA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.11.2025 | Le MansH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | GuingampA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2025 | Estac TroyesH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.10.2025 | Saint EtienneA | 6-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 24.10.2025 | DunkerqueH | 0-3 | 61 | – | 6.2 | ||
| 17.10.2025 | GrenobleA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.10.2025 | Clermont FootH | 3-1 | 77 | – | 7.2 | ||
| 26.09.2025 | RodezA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.09.2025 | LavalH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.09.2025 | RED Star FC 93H | 0-3 | 2 | – | 3.0 | ||
| 29.08.2025 | NancyA | 2-2 | 66 | – | 6.2 | ||
| 25.08.2025 | ReimsH | 2-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2025 | BastiaA | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 09.08.2025 | AnnecyH | 2-0 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT14
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%57
- Korner2%14
- Açık oyun2%14
- Kontra atak2%14
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak10%71
- Sağ ayak4%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 4 %29
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 4 %29
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 3 %21
PİYASA DEĞERİ€2.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
AS Saint-Priest
→
Pau FC
free transfer
AS Saint-Priest
→
Pau FC
free transfer
2023-07-01
St-Priest B
→
AS Saint-Priest
-
St-Priest B
→
AS Saint-Priest
-
2022-07-01
ASSP U19
→
St-Priest B
-
ASSP U19
→
St-Priest B
-
2021-07-01
Olymp. Lyon U17
→
ASSP U19
free transfer
Olymp. Lyon U17
→
ASSP U19
free transfer
2020-07-01
Ol. Lyon Yth.
→
Olymp. Lyon U17
-
Ol. Lyon Yth.
→
Olymp. Lyon U17
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2812 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.6Ligue 2 2025
PERFORMANS42.72812 dk
KARARVeri yetersiz44/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
75.0
Derinden oyun kurucu
71.3
Box-to-box orta saha
67.8
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%66
Dakika
%98
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%63
Dakika
%98
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.57
7.1
92
Performans skoru
42.7
75
57
Müdahale / 90
1.79
3.2
56
İkili mücadele kazanma
54.35
58
94
Pas arası / 90
1.02
2.3
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
José MartínezCorinthians · 31
%95
1gol
1asist
50scout
Serie A
Keidi BareZaragoza · 28
%84
0gol
0asist
58scout
€800K
Segunda División
Regan SlaterHull City · 26
%78
2gol
2asist
56scout
Championship
Abel BretonesOsasuna · 25
%66
1gol
2asist
60scout
€4.00M
La Liga
Iker MorenoPuebla · 22
%66
1gol
0asist
59scout
Liga MX
Ben SheafWrexham · 27
%65
0gol
0asist
57scout
Championship
Lucas RomeroCruzeiro · 31
%61
1gol
3asist
52scout
Serie A
Kristoffer Lund1.FC Köln · 23
%60
0gol
2asist
60scout
€4.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
