LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Asist10.03 / 90
Şut70.23 / 90
Kilit pas210.69 / 90
Başarılı dripling100.33 / 90
Kazanılan ikili1274.19 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 0.69 %18
- Asist 0.03 %14
- Drible 0.33 %21
- Pas isabeti %86 %82
- Top kapma 2.77 %59
- İkili mücadele %56 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2726 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
AFC Champions League TwoNone · Asia
🏆
A-League MenNone · Australia
🏆
AFC Champions League Two2023/2024 · Asia
🏆
A-League Men2023/2024 · Australia
🏆
A-League Men2022/2023 · Australia
🥈
Australia CupNone · Australia · 2nd Place
🥈
Australia Cup2021/2022 · Australia · 2nd Place
2025/26
33
2.726
0
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas21
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan127%56
Müdahale57
Faul3334 kazanılan
İlk 11321 yedek
G+A / 900.03
Kart51
Kaptan1maçta
2024/25
33
2.939
1
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas11
Drible18%62 başarı
İkili kazanılan137%56
Müdahale71
Faul2629 kazanılan
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart6
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 11651 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-124%43
- 5-3-211%20
- 4-3-37%12
- 4-4-27%12
- 5-4-14%7
- 4-3-1-23%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | AZ AlkmaarA | 3-3 | 78 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2026 | HeerenveenH | 2-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | UtrechtA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | AjaxH | 0-2 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | Fortuna SittardA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Sparta RotterdamH | 0-0 | 56 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | PEC ZwolleA | 2-1 | 86 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | GO Ahead EaglesA | 6-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | FeyenoordH | 3-3 | 91 | – | 6.5 | ||
| 27.02.2026 | TelstarA | 3-0 | 73 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | FC VolendamH | 1-0 | 80 | – | 7.5 | ||
| 14.02.2026 | HeraclesA | 0-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 06.02.2026 | ExcelsiorHC | 0-2 | 91 | 1 | 6.7 | ||
| 30.01.2026 | TwenteH | 2-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | PSV EindhovenA | 2-2 | 94 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | NEC NijmegenH | 3-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.01.2026 | GroningenA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | TelstarH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | UtrechtH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.12.2025 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | ExcelsiorA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.11.2025 | PSV EindhovenH | 0-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | FC VolendamA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | GO Ahead EaglesH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 24.10.2025 | HeerenveenA | 3-3 | 82 | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | PEC ZwolleH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | AjaxA | 2-1 | 71 | – | 5.9 | ||
| 20.09.2025 | HeraclesH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | TwenteA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | AZ AlkmaarH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.08.2025 | NEC NijmegenA | 3-0 | 79 | 1 | 6.0 | ||
| 17.08.2025 | Fortuna SittardH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | FeyenoordA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | Willem IIH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | NEC NijmegenAC | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Fortuna SittardA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | PEC ZwolleH | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 24.04.2025 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | GO Ahead EaglesH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 06.04.2025 | AjaxA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | GroningenH | 1-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2025 | Almere City FCA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2025 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | FeyenoordH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | WaalwijkA | 5-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2025 | HeraclesH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | PSV EindhovenA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | TwenteH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | HeerenveenH | 2-4 | 65 | – | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | Sparta RotterdamA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2024 | Almere City FCH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | Willem IIA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 09.11.2024 | PSV EindhovenH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | HeraclesA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | WaalwijkH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.10.2024 | PEC ZwolleA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | NEC NijmegenH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | TwenteA | 1-0 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT16
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%44
- Korner5%31
- Açık oyun3%19
- Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%88
- Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 4 %25
- 61-75' 4 %25
- 76-90+' 2 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 66 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-02
Central Coast
→
NAC Breda
free transfer
Central Coast
→
NAC Breda
free transfer
2021-01-01
CCM Academy
→
Central Coast
-
CCM Academy
→
Central Coast
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eredivisie2024 · NAC Breda
6sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2726 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.9Eredivisie 2025
PERFORMANS37.92726 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
76.6
Derinden oyun kurucu
71.0
Box-to-box orta saha
65.0
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%48
Dakika
%97
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%54
Dakika
%97
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.88
7.1
97
Müdahale / 90
1.88
3.2
59
İkili mücadele kazanma
55.7
58
96
Performans skoru
37.9
75
50
Pas hacmi / 90
42.29
50
85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jorman CampuzanoAtletico Nacional · 29
%95
0gol
0asist
43scout
CONMEBOL Libertadores
Joao OrtízPortland Timbers · 29
%72
0gol
0asist
49scout
Major League Soccer
Kai KlefischSV Darmstadt 98 · 26
%70
1gol
0asist
59scout
€1.80M
2. Bundesliga
Sam SannaLaval · 26
%68
1gol
1asist
59scout
€800K
Ligue 2
Isak VadebuTromso · 22
%63
0gol
1asist
55scout
Eliteserien
Alfredo MoralesSt. Louis City · 35
%62
0gol
2asist
51scout
Major League Soccer
Aníbal GodoySan Diego · 35
%61
1gol
1asist
52scout
Major League Soccer
Santiago CastanedaSC Paderborn 07 · 21
%60
0gol
0asist
62scout
€4.00M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum