LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas30.64 / 90
Başarılı dripling61.29 / 90
Kazanılan ikili153.21 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 0.43 %10
- Pas arası 1.07 %48
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %50 %23
- Pas isabeti %85 %43
- Faul (az iyi) 1.07 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 420 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
42.
1. Lig2025 · Ümraniyespor · 1 maç
1gol42.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
1. Lig2014/2015 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
420
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan15%50
Müdahale2
Faul53 kazanılan
İlk 115
Kart1
2025/26
28
1.458
1
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas10
Drible5%17 başarı
İkili kazanılan65%52
Müdahale34
Faul1816 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111810 yedek
G+A / 900.06
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25
31
2.267
2
3
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas22
Drible14%30 başarı
İkili kazanılan97%47
Müdahale48
Faul2719 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11274 yedek
G+A / 900.2
Kart4
2023/24
32
2.193
0
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas17
Drible22%47 başarı
İkili kazanılan100%47
Müdahale39
Faul2825 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11257 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2022/23
31
2.183
1
3
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas15
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan115%52
Müdahale59
Faul4028 kazanılan
İlk 11265 yedek
G+A / 900.16
Kart41
TOPLAM GOL4
İLK 115014 yedek girdi
KART7
FORMA70
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-323%40
- 3-4-316%28
- 4-1-4-111%19
- 3-4-2-14%7
- 3-2-4-12%4
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | MuğlasporH | 0-1 | 90 | 0 | 7.3 | ||
| 28.08.2026 | KeçiörengücüA | 2-2 | 66 | – | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | Esenler EroksporH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.08.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.08.2026 | Mardin 1969H | 0-0 | 84 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | KeçiörengücüHC | 1-4 | 45 | – | 5.9 | ||
| 25.04.2026 | Adana DemirsporA | 1-3 | 81 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2026 | AmedA | 2-2 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 08.04.2026 | SakaryasporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | BB BodrumsporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | PendiksporH | 0-0 | 38↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | SivassporA | 1-0 | 86 | 1 | 6.2 | ||
| 11.03.2026 | Erzurum BBH | 3-1 | 3↑ | 1 | – | ||
| 06.03.2026 | SarıyerA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | BandırmasporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Yeni ÇorumsporA | 2-0 | 84 | – | 5.9 | ||
| 08.02.2026 | İstanbulsporH | 0-0 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 02.02.2026 | EroksporA | 1-0 | 92 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | HataysporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | Serik BelediyesporH | 5-0 | 82 | – | 7.3 | ||
| 12.01.2026 | Manisa BBSKA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.12.2025 | KeçiörengücüA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.12.2025 | Adana DemirsporH | 5-0 | 45 | – | 8.3 | ||
| 14.12.2025 | Van BBA | 0-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | AmedH | 3-4 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 24.10.2025 | Erzurum BBA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 17.10.2025 | SarıyerH | 1-3 | 51 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | BandırmasporA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | İstanbulsporA | 4-0 | 90 | – | 5.5 | ||
| 15.08.2025 | Serik BelediyesporA | 1-0 | 15 | – | 6.3 | ||
| 08.08.2025 | Manisa BBSKH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 10.05.2025 | Manisa BBSKH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | Erzurum BBA | 2-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | AmedH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 20.04.2025 | KeçiörengücüA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.04.2025 | EroksporH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 10.04.2025 | GenclerbirligiA | 2-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | PendiksporH | 0-0 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 28.03.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | BolusporH | 1-0 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.03.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2025 | KocaelisporH | 1-1 | 72 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | BandırmasporA | 2-0 | 72 | – | 6.2 | ||
| 23.02.2025 | SakaryasporH | 0-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 24.01.2025 | ŞanlıurfasporH | 1-0 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | Yeni ÇorumsporA | 3-1 | 71 | – | 6.7 | ||
| 13.01.2025 | Manisa BBSKA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.01.2025 | Erzurum BBH | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.12.2024 | EroksporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | GenclerbirligiH | 3-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 22.11.2024 | PendiksporA | 2-2 | 78 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2024 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2024 | BolusporA | 3-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | KocaelisporA | 1-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | BandırmasporH | 1-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | SakaryasporA | 1-3 | 75 | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | AdanasporH | 5-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 14.09.2024 | İstanbulsporA | 3-0 | 82 | 1 | 5.9 |
ŞUT7
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%57
- Taç sonrası2%29
- Kontra atak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1458 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.91. Lig 2025
PERFORMANS36.01458 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
73.0
Derinden oyun kurucu
65.8
Box-to-box orta saha
63.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%52
Dakika
%78
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%50
Dakika
%84
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.56
7.1
92
Müdahale / 90
2.1
3.2
66
İkili mücadele kazanma
52
58
90
Performans skoru
36
75
48
Pas hacmi / 90
41.79
50
84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas MenossiBelgrano Cordoba · 33
%95
1gol
0asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Emiliano MartínezPalmeiras · 26
%87
1gol
0asist
53scout
Serie A
Jorman CampuzanoAtletico Nacional · 29
%75
0gol
0asist
43scout
CONMEBOL Libertadores
Sam SannaLaval · 26
%74
1gol
1asist
59scout
€800K
Ligue 2
Mauricio CardilloIndepend. Rivadavia · 22
%71
2gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Iván TonaClub Tijuana · 25
%61
0gol
1asist
60scout
Liga MX
Rubén AlcarazGranada CF · 34
%60
4gol
2asist
57scout
€400K
Segunda División
Maximilien BalardNAC Breda · 25
%60
0gol
1asist
57scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum