LİGDivision Profesional - Apertura
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut216.36 / 90
Kazanılan ikili216.36 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.14
Şut
16.361.78
Kazanılan ikili
16.365.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Liga MX2023 · Mazatlán · 32 maç
11gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Division ProfesionalNone · Paraguay
🏆
Supercopa de EcuadorNone · Ecuador
🏆
Supercopa de Ecuador2021 · Ecuador
🏆
Division Profesional2014 · Paraguay
🥈
Division ProfesionalNone · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2013 · Paraguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 14 G+A
GolAsist
2025/26
2
11
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan2%67
Faul1
2024/25
18
1.317
2
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%35 isabet
Kilit pas8
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan84%52
Müdahale16
Faul1015 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11144 yedek
G+A / 900.27
Kart1
2023/24
45
2.965
13
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%55 isabet
Kilit pas46
Drible28%42 başarı
İkili kazanılan173%41
Müdahale25
Faul3141 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı2
İlk 113411 yedek
G+A / 900.42
Kart42
2022/23
34
2.449
9
4
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%45 isabet
Kilit pas29
Drible25%53 başarı
İkili kazanılan123%44
Müdahale20
Faul1936 kazanılan
Ofsayt20
İlk 11286 yedek
G+A / 900.48
Kart3
2020/21
10
621
3
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas6
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan25%41
Müdahale3
Faul613 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1182 yedek
G+A / 900.58
Kart2
TOPLAM GOL52 penaltı
İLK 11156 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %80
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-17%37
- 4-4-25%26
- 3-4-2-12%11
- 4-3-32%11
- 5-3-22%11
- 3-4-31%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2025 | Estudiantes L.P.A | 0-0 | 11↑ | 2 | 6.5 | ||
| 13.08.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Club AmericaA | 5-0 | 98 | 1 | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | Club TijuanaH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | Atletico San LuisA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | AtlasH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 15.03.2025 | Club QueretaroA | 1-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | Santos LagunaH | 1-1 | 45↑ | 2 | 5.9 | ||
| 01.02.2025 | LeonH | 1-2 | 30 | – | 6.7 | ||
| 29.01.2025 | PueblaA | 0-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | TolucaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 18.01.2025 | Tigres UANLA | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 11.01.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 09.11.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 0-1 | 61 | – | 6.7 | ||
| 06.11.2024 | LeonA | 0-0 | 31↑ | 2 | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | Club AmericaH | 0-5 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.07.2024 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.07.2024 | TolucaA | 3-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 13.07.2024 | Atletico San LuisH | 2-2 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 07.07.2024 | Cruz AzulA | 1-0 | 98 | 3 | 7.0 | ||
| 28.04.2024 | PachucaA | 1-1 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | FC JuarezH | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 13.04.2024 | Club QueretaroA | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 06.04.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 0-4 | 90 | 4 | 6.5 | ||
| 30.03.2024 | Club TijuanaH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.03.2024 | Tigres UANLA | 5-1 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 11.03.2024 | MonterreyA | 2-1 | 54↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 02.03.2024 | NecaxaH | 2-1 | 33 | – | 6.9 | ||
| 26.02.2024 | Santos LagunaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2024 | Club AmericaA | 2-2 | 90 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 17.02.2024 | Guadalajara ChivasH | 2-2 | 90 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 10.02.2024 | AtlasH | 2-0 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 03.02.2024 | PueblaA | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2024 | LeonH | 2-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 27.01.2024 | Cruz AzulA | 2-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 20.01.2024 | TolucaA | 4-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 13.01.2024 | Atletico San LuisH | 0-1 | 75 | 3 | 6.5 | ||
| 24.11.2023 | Santos LagunaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | NecaxaA | 4-0 | 42 | – | 5.9 | ||
| 02.11.2023 | Santos LagunaH | 3-1 | 85 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 28.10.2023 | Club QueretaroH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.10.2023 | AtlasA | 1-3 | 79 | – | 6.2 | ||
| 07.10.2023 | Club AmericaH | 1-2 | 65 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.10.2023 | Tigres UANLH | 2-3 | 23↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 27.09.2023 | Guadalajara ChivasA | 1-3 | 21↑ | – | 7.0 | ||
| 23.09.2023 | Atletico San LuisA | 3-2 | 9↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.09.2023 | Cruz AzulH | 2-2 | 80 | – | 7.2 | ||
| 02.09.2023 | FC JuarezA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.08.2023 | Club TijuanaA | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 15.07.2023 | MonterreyH | 0-3 | 16 | – | 3.0 | ||
| 09.07.2023 | U.N.A.M. - PumasA | 0-0 | 81 | 2 | 6.3 | ||
| 01.07.2023 | PachucaH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 28.05.2023 | Real Salt LakeH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.05.2023 | Portland TimbersA | 0-1 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 18.05.2023 | Houston DynamoH | 1-0 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 14.05.2023 | Sporting Kansas CityA | 3-0 | 25↑ | 4 | 6.9 | ||
| 07.05.2023 | Vancouver WhitecapsA | 3-2 | 29 | – | 6.3 | ||
| 01.05.2023 | FC DallasH | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 23.04.2023 | Seattle SoundersA | 1-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 16.04.2023 | Orlando City SCH | 1-2 | 23↑ | – | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 109 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga MX2023 · Mazatlán
2kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 11 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.9CONMEBOL Libertadores 2025
PERFORMANS36.011 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 224 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%58
Dakika
%18
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%50
Dakika
%14
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Victor OsimhenGalatasaray · 27
%95
6gol
1asist
62scout
€75.00M
UEFA Champions League
Erling HaalandManchester City · 25
%91
8gol
0asist
59scout
€40.00M
UEFA Champions League
Victor OsimhenGalatasaray · 27
%81
14gol
5asist
74scout
€75.00M
Süper Lig
Promise DavidUnion St. Gilloise · 24
%68
9gol
1asist
76scout
Jupiler Pro League
André HenriqueGremio · 24
%61
5gol
2asist
74scout
Serie A
Moise KeanFiorentina · 25
%61
8gol
1asist
63scout
€40.00M
Serie A
Jhonder CádizPachuca · 30
%61
3gol
3asist
60scout
Liga MX
Christian BentekeDC United · 35
%60
9gol
3asist
65scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

