LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 2A
Gol11.07 / 90
Asist11.07 / 90
Şut33.21 / 90
Kilit pas22.14 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili77.50 / 90
Rating6.63
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
3.217.38
Kazanılan ikili
7.504.43
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Jupiler Pro League2024 · Union St. Gilloise · 34 maç
19gol3.
9.
Jupiler Pro League2026 · Union St. Gilloise · 1 maç
1gol21.
1asist9.
14.
Jupiler Pro League2025 · Union St. Gilloise · 24 maç
9gol14.
38.
World Cup2026 · Canada · 1 maç
1asist38.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super CupNone · Belgium
🏆
First Division ANone · Belgium
🏆
First Division A2024/2025 · Belgium
🏆
Super Cup2024 · Belgium
🥈
FA TrophyNone · Malta · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2025 · Belgium · 2nd Place
🥈
FA Trophy2021/2022 · Malta · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 24 G+A
GolAsist
2026/27
10
224
2
2
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan13%38
Müdahale4
Faul83 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1146 yedek
G+A / 901.61
Kart1
2025/26
31
1.854
11
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut71%48 isabet
Kilit pas14
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan102%41
Müdahale4
Faul3422 kazanılan
Ofsayt29
Penaltı11 kaçan
İlk 11229 yedek
G+A / 900.58
Kart4
2024/25
37
2.083
20
4
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%72 isabet
Kilit pas31
Drible15%34 başarı
İkili kazanılan111%40
Müdahale13
Faul5220 kazanılan
Ofsayt27
Penaltı61 kaçan
İlk 112512 yedek
G+A / 901.04
Kart9
TOPLAM GOL3810 penaltı
İLK 115031 yedek girdi
KART17
VAR7onu ilgilendiren karar
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR38 gol
- 1-15' 5 %13
- 16-30' 7 %18
- 31-45' 8 %21
- 46-60' 6 %16
- 61-75' 6 %16
- 76-90+' 6 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-223%33
- 3-4-2-117%24
- 3-5-214%20
- 3-1-4-26%9
- 4-4-26%9
- 4-3-34%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar13aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | LeedsH | 1-1 | 13 | 1 | 6.0 | ||
| 30.08.2026 | ChelseaA | 4-3 | 6↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Aston VillaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2026 | Bodo/GlimtA | 3-2 | 61 | 5 | 6.2 | ||
| 08.08.2026 | KVC WesterloA | 1-5 | 60 | 1 | 1 | 2 | 7.3 |
| 04.07.2026 | MoroccoH | 0-3 | 12 | 0 | 6.4 | ||
| 28.06.2026 | South AfricaA | 0-1 | 23↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.06.2026 | SwitzerlandA | 2-1 | 17↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 18.06.2026 | QatarH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.06.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 1-1 | 32↑ | 1 | 1 | 6.3 | |
| 21.02.2026 | AntwerpH | 2-1 | 76 | 4 | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | Standard LiegeA | 1-1 | 92 | 2 | 6.2 | ||
| 08.02.2026 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | 80 | 5 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | Club Brugge KVH | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 24.01.2026 | OH LeuvenA | 0-0 | 96 | – | 6.6 | ||
| 21.01.2026 | Bayern MünchenA | 2-0 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | KV MechelenH | 1-0 | 70 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 26.12.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | 90 | 7 | 7.0 | ||
| 20.12.2025 | Zulte WaregemH | 2-0 | 89 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 14.12.2025 | CharleroiA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 09.12.2025 | MarseilleH | 2-3 | 26↑ | 2 | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | GentH | 1-1 | 24↑ | 2 | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | AnderlechtA | 1-0 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 25.11.2025 | GalatasarayA | 0-1 | 58 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 22.11.2025 | Cercle BruggeH | 2-0 | 65 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 09.11.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 31↑ | 3 | 5.9 | ||
| 04.11.2025 | Atletico MadridA | 3-1 | 30↑ | 2 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | Zulte WaregemA | 1-4 | 30↑ | 1 | 2 | 8.3 | |
| 26.10.2025 | St. TruidenH | 2-0 | 76 | 4 | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | InterH | 0-4 | 61 | 3 | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | CharleroiH | 3-1 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | Club Brugge KVA | 1-0 | 52↑ | – | 6.0 | ||
| 01.10.2025 | NewcastleH | 0-4 | 45 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | KVC WesterloH | 2-0 | 75 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 21.09.2025 | GenkA | 1-2 | 62 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 16.09.2025 | PSV EindhovenA | 1-3 | 67 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 13.09.2025 | DenderA | 0-1 | 66 | 3 | 5.9 | ||
| 31.08.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 28↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.08.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Standard LiegeH | 3-0 | 18↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 25.07.2025 | AntwerpA | 1-1 | 59 | 3 | 5.3 | ||
| 25.05.2025 | GentH | 3-1 | 32↑ | 2 | 3 | 8.7 | |
| 17.05.2025 | AntwerpA | 0-4 | 22↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 10.05.2025 | AnderlechtA | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | GenkH | 1-0 | 82 | 1 | 6.0 | ||
| 27.04.2025 | Club Brugge KVH | 0-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 24.04.2025 | Club Brugge KVA | 0-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 20.04.2025 | GenkA | 1-2 | 77 | 2 | 4 | 8.0 | |
| 12.04.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 74 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 05.04.2025 | GentA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.03.2025 | AntwerpH | 5-1 | 64 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 15.03.2025 | GenkA | 2-1 | 86 | – | 5.6 | ||
| 09.03.2025 | Standard LiegeH | 3-0 | 66 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 01.03.2025 | DenderH | 4-1 | 77 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 23.02.2025 | AnderlechtA | 0-2 | 71 | 2 | 2 | 7.9 | |
| 20.02.2025 | AjaxA | 1-2 | 73 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 16.02.2025 | KV MechelenH | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | AjaxH | 0-2 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | St. TruidenH | 2-1 | 69 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 26.01.2025 | Beerschot WilrijkA | 0-4 | 90 | 1 | 3 | 7.5 |
ŞUT78
GOL10
xG13.1
xG FARKI-3.1under performing
DÖNÜŞÜM%12.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası34%44
- Kontra atak16%21
- Açık oyun10%13
- Taç sonrası9%12
- Korner7%9
- Duran top1%1
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak57%73
- Kafa16%21
- Sol ayak5%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR78 şut
- 1-15' 11 %14
- 16-30' 11 %14
- 31-45' 10 %13
- 46-60' 13 %17
- 61-75' 18 %23
- 76-90+' 15 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 78 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-02
Kalju FC
→
Union SG
€600k
Kalju FC
→
Union SG
€600k
2023-02-13
Sirens FC
→
Kalju FC
€25k
Sirens FC
→
Kalju FC
€25k
2022-07-01
Valletta
→
Sirens FC
free transfer
Valletta
→
Sirens FC
free transfer
2022-01-07
Tulsa
→
Valletta
free transfer
Tulsa
→
Valletta
free transfer
2021-04-28
NK Trnje Zagreb
→
Tulsa
free transfer
NK Trnje Zagreb
→
Tulsa
free transfer
2019-10-14
Vaughan Azzurri
→
NK Trnje Zagreb
free transfer
Vaughan Azzurri
→
NK Trnje Zagreb
free transfer
2016-01-01
TFC Academy
→
Vaughan Azzurri
free transfer
TFC Academy
→
Vaughan Azzurri
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
08.2025
Minor KnockKadroda yok
2 maç
01.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Jupiler Pro League2024 · Union St. Gilloise
9sarı · 34 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1485 dk
Öne çıkıyor: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.4Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS77.01485 dk
KARARİzlemeye değer74/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
92.5
Pivot forvet
91.3
İçe kat eden kanat
88.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%97
Dakika
%76
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%94
Dakika
%87
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
77
78
99
Gol / 90
0.55
0.65
85
Tahmini xG / 90
0.745
0.48
100
Şut / 90
3.45
3.4
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Şut isabeti
45.61
48
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Haji WrightCoventry · 27
%95
17gol
1asist
71scout
Championship
Benjamin ŠeškoManchester United · 22
%89
11gol
1asist
77scout
Premier League
Aaron BiboutGenk · 21
%74
5gol
0asist
70scout
Jupiler Pro League
Serhou GuirassyBorussia Dortmund · 29
%73
17gol
1asist
61scout
€32.00M
Bundesliga
Ettore GliozziModena · 30
%69
11gol
2asist
76scout
€800K
Serie B
Andrea AdoranteVenezia · 25
%64
17gol
1asist
74scout
Serie B
Jesús RamírezNacional · 27
%63
18gol
0asist
70scout
Primeira Liga
Kingstone MutandwaRied · 22
%60
16gol
2asist
80scout
€3.50M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




