Willem Geubbels
France · Attacker

Willem Geubbels

YAŞ24
BOY185
KİLO81
KULÜPLecce
DOĞUM YERİVilleurbanne
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Şut21.41 / 90
Başarılı dripling10.70 / 90
Kazanılan ikili53.52 / 90
Rating6.10
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 1.412.22
Başarılı dripling 0.700.09
Kazanılan ikili 3.523.02
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Coupe de France2021/2022 · France
🥈 Coupe de France2020/2021 · France · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2018/2019 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2020 1 2021 3 2024 2 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 2 128 0 0 6.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 2 128 0 0 6.10
Şut2%50 isabet
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan5%20
Müdahale1
Faul41 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
2025/26 30 1.012 5 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris FC 30 1.012 5 0 6.56
Şut25%36 isabet
Kilit pas6
Drible1%12 başarı
İkili kazanılan34%29
Müdahale2
Faul193 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 111218 yedek
G+A / 900.44
2024/25 10 692 2 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen 10 692 2 0 6.80
Şut13%62 isabet
Kilit pas12
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan36%32
Müdahale5
Faul96 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 1191 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2021/22 28 546 2 1 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 28 546 2 1 6.59
Şut10%30 isabet
Kilit pas3
Drible2%15 başarı
İkili kazanılan24%35
Müdahale8
Faul94 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11424 yedek
G+A / 900.49
Kart1
2020/21 21 296 1 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 21 296 1 0 6.52
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan26%46
Müdahale12
Faul102 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11318 yedek
G+A / 900.3
Kart31
TOPLAM GOL92 penaltı
İLK 113046 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 2 %22
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 1 %11
  • 76-90+' 3 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 16 4-3-3 — 14 5-4-1 — 9 4-3-1-2 — 8 4-1-4-1 — 5 3-4-3 — 4 56 maç
  • 4-2-3-116%29
  • 4-3-314%25
  • 5-4-19%16
  • 4-3-1-28%14
  • 4-1-4-15%9
  • 3-4-34%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 AS RomaH 0-4 54 2 6.3
23.08.2026 VeneziaA 0-2 74 5.9
17.05.2026 Paris Saint GermainH 2-1 68 1 6.5
10.05.2026 RennesA 2-1 71 1 2 7.2
03.05.2026 Stade Brestois 29H 4-0 65 1 1 7.3
26.04.2026 LilleH 0-1
19.04.2026 MetzA 1-3 7 1
10.04.2026 MonacoH 4-1 2
05.04.2026 LorientA 1-1 71 6.3
22.03.2026 Le HavreH 3-2
15.03.2026 StrasbourgA 0-0 19 6.2
08.03.2026 LyonA 1-1
21.02.2026 ToulouseA 1-1
08.02.2026 AuxerreA 0-0
31.01.2026 MarseilleH 2-2 10 6.3
25.01.2026 AngersH 0-0 37 1 6.7
04.01.2026 Paris Saint GermainA 2-1 89 1 2 6.3
13.12.2025 ToulouseH 0-3 20 6.7
07.12.2025 Le HavreA 0-0
29.11.2025 AuxerreH 1-1 11 1 6.3
23.11.2025 LilleA 4-2 60 1 2 7.5
07.11.2025 RennesH 0-1 17 2 5.9
01.11.2025 MonacoA 0-1 15 6.2
29.10.2025 LyonH 3-3 71 1 6.5
24.10.2025 NantesH 1-2 17 6.2
19.10.2025 LensA 2-1 27 1 6.5
03.10.2025 LorientH 2-0 22 1 6.9
28.09.2025 NiceA 1-1 78 3 6.3
21.09.2025 StrasbourgH 2-3 45 3 6.2
14.09.2025 Stade Brestois 29A 1-2 60 1 1 7.5
31.08.2025 MetzH 3-2 66 1 6.7
23.08.2025 MarseilleA 5-2 64 1 6.2
19.12.2024 1. FC HeidenheimA 1-1
07.11.2024 LarneA 1-2 89 6.3
24.10.2024 FiorentinaH 2-4 83 6.5
03.10.2024 Cercle BruggeA 6-2 76 2 6.6
29.08.2024 TrabzonsporA 1-1 73 2 6.7
22.08.2024 TrabzonsporH 0-0 90 6.9
15.08.2024 Slask WroclawA 3-2 89 1 4 7.5
07.08.2024 Slask WroclawH 2-0 74 1 2 7.9
01.08.2024 FK Tobol KostanayA 0-1 60 6.2
25.07.2024 FK Tobol KostanayH 4-1 58 3 6.6
14.05.2022 LyonA 3-2 9 1 6.0
11.05.2022 RennesH 2-1 67 6.5
24.04.2022 BordeauxH 5-3 11 7.2
20.04.2022 MarseilleA 3-2 70 6.2
17.04.2022 AngersH 1-1 10 6.3
10.04.2022 Stade Brestois 29A 1-1 24 6.7
03.04.2022 Clermont FootA 2-3 20 1 6.5
19.03.2022 LilleH 0-1 27 6.2
12.03.2022 Estac TroyesA 1-0 24 2 6.7
06.03.2022 MontpellierH 2-0 3 1 1 7.6
27.02.2022 MetzA 0-0 18 6.3
19.02.2022 Paris Saint GermainH 3-1
13.02.2022 ReimsH 1-0 17 1 6.7
06.02.2022 StrasbourgA 1-0 13 6.3
23.01.2022 LorientH 4-2 20 1 1 7.2
14.01.2022 NiceA 2-1 22 6.7
22.12.2021 Saint EtienneA 0-1
10.12.2021 LensH 3-2 70 1 1 7.0
ŞUT39
GOL5
xG6.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%12.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
20' · xG 0.281 · GOL 53' · xG 0.044 · GOL 6' · xG 0.224 6' · xG 0.126 90' · xG 0.066 83' · xG 0.086 78' · xG 0.475 86' · xG 0.31 77' · xG 0.04 51' · xG 0.788 · GOL 47' · xG 0.037 11' · xG 0.64 · GOL 84' · xG 0.056 48' · xG 0.117 90' · xG 0.281 78' · xG 0.048 77' · xG 0.047 56' · xG 0.093 55' · xG 0.22 55' · xG 0.183 53' · xG 0.114 33' · xG 0.026 78' · xG 0.155 84' · xG 0.048 34' · xG 0.023 14' · xG 0.368 · GOL 45' · xG 0.505 41' · xG 0.088 39' · xG 0.021 5' · xG 0.073 38' · xG 0.371 7' · xG 0.059 81' · xG 0.0 61' · xG 0.0 61' · xG 0.0 56' · xG 0.0 33' · xG 0.0 31' · xG 0.0 28' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 19 (%49) Kontra atak — 8 (%21) Açık oyun — 5 (%13) Korner — 3 (%8) Duran top — 2 (%5) Taç sonrası — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 39 şut
  • Asist sonrası19%49
  • Kontra atak8%21
  • Açık oyun5%13
  • Korner3%8
  • Duran top2%5
  • Taç sonrası1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 24 (%62) Kafa — 10 (%26) Sol ayak — 5 (%13) 39 şut
  • Sağ ayak24%62
  • Kafa10%26
  • Sol ayak5%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
1-15' — 6 16-30' — 2 31-45' — 8 46-60' — 9 61-75' — 2 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 6 %15
  • 16-30' 2 %5
  • 31-45' 8 %21
  • 46-60' 9 %23
  • 61-75' 2 %5
  • 76-90+' 12 %31
AKSİYON HARİTASI572 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 10 13 14 20 32
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 6 6 7 14 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR572
Pas 223 Pas — 223 (%43) Hava topu 100 Hava topu — 100 (%19) Top teması 75 Top teması — 75 (%15) Faul 31 Faul — 31 (%6) Top… 24 Top kazanma — 24 (%5) İsabetsiz şut — 15 (%3) Ofsayt — 14 (%3) Uzaklaştırma — 12 (%2) Top kaptırma — 12 (%2) Korner kazandırma — 11 (%2)
  • Pas223%43
  • Hava topu100%19
  • Top teması75%15
  • Faul31%6
  • Top kazanma24%5
  • İsabetsiz şut15%3
  • Ofsayt14%3
  • Uzaklaştırma12%2
  • Top kaptırma12%2
  • Korner kazandırma11%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 91 maç
Lecce 2maç 2026
Paris FC 30maç 2025
FC ST. Gallen 10maç 2024
Nantes 28maç 2021
Monaco 21maç 2020
Lyon 2017
France U17 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-01 Paris FC Lecce
2025-08-17 FC ST. Gallen Paris FC
2023-01-24 Monaco FC ST. Gallen
2023-01-23 Monaco FC St. Gallen free transfer
2022-07-01 Nantes Monaco
2022-06-30 FC Nantes Monaco End of loan
2021-08-31 Monaco Nantes
2018-07-01 Lyon Monaco €20.00m
2017-07-01 Olymp. Lyon U17 Lyon -
2016-07-01 Ol. Lyon Yth. Olymp. Lyon U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
03.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
01.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
12.2022 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
11.2022 SakatlıkKadroda yok 14 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 2 maç
04.2021 Kalp rahatsızlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
SV Werder Bremen %25 2026-07-28
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1012 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.8Ligue 1 2025
PERFORMANS53.31012 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 73.8
Pivot forvet 71.6
İçe kat eden kanat 68.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %64
Dakika %72
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %70
Dakika %79
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 0.497 0.48 100
Performans skoru 53.3 78 68
Gol / 90 0.44 0.65 68
Dakika güvenliği 74.9 72 100
Ortalama rating 6.56 7.15 92
Şut / 90 2.22 3.4 65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam