LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut74.23 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili63.62 / 90
Rating6.29
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.44
Asist
0.000.00
Şut
4.232.07
Kilit pas
0.000.71
Başarılı dripling
0.000.22
Kazanılan ikili
3.624.03
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
18.
Bundesliga2025 · VfL Wolfsburg · 32 maç
9gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
2
149
0
0
6.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
İkili kazanılan6%55
Müdahale2
İlk 112
2025/26
35
1.651
8
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%61 isabet
Kilit pas13
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan74%34
Müdahale9
Faul268 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111817 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2023/24
8
43
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan1%20
Faul2
Kart1
2022/23
10
10
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%20
TOPLAM GOL7
İLK 112336 yedek girdi
KART2
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%52
- 3-4-2-110%19
- 3-1-4-25%9
- 3-5-25%9
- 4-3-34%7
- 4-4-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | 1. FC KölnH | 4-1 | 86 | 6 | 6.4 | ||
| 28.08.2026 | Bayern MünchenA | 5-1 | 63 | 1 | 6.2 | ||
| 25.05.2026 | SC Paderborn 07A | 2-1 | 98 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 21.05.2026 | SC Paderborn 07H | 0-0 | 84 | 1 | 6.0 | ||
| 16.05.2026 | FC St. PauliA | 1-3 | 87 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 09.05.2026 | Bayern MünchenH | 0-1 | 85 | 4 | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | SC FreiburgA | 1-1 | 95 | 3 | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | Borussia MönchengladbachH | 0-0 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | Union BerlinA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 11.04.2026 | Eintracht FrankfurtH | 1-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | Bayer LeverkusenA | 6-3 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | Werder BremenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 63 | – | 5.7 | ||
| 07.03.2026 | Hamburger SVH | 1-2 | 69 | 3 | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | VfB StuttgartA | 4-0 | 37↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | FC AugsburgH | 2-3 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | RB LeipzigA | 2-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | Borussia DortmundH | 1-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 30.01.2026 | 1.FC KölnA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | FSV Mainz 05A | 3-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2026 | FC St. PauliH | 2-1 | 95 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 11.01.2026 | Bayern MünchenA | 8-1 | 86 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 20.12.2025 | SC FreiburgH | 3-4 | 97 | 3 | 4 | 10.0 | |
| 13.12.2025 | Borussia MönchengladbachA | 1-3 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 06.12.2025 | Union BerlinH | 3-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 1-3 | 61 | 3 | 6.7 | ||
| 07.11.2025 | Werder BremenA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Hamburger SVA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | VfB StuttgartH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | FC AugsburgA | 3-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | RB LeipzigH | 0-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Borussia DortmundA | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | 1.FC KölnH | 3-3 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 70 | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-3 | 64 | 3 | 5.6 | ||
| 12.05.2024 | Bayern MunichA | 2-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 04.02.2024 | 1899 HoffenheimH | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 27.01.2024 | 1.FC KölnH | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 20.01.2024 | FC HeidenheimA | 1-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.01.2024 | FSV Mainz 05A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2023 | SC FreiburgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2023 | Bayer LeverkusenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | FC HeidenheimH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.05.2023 | Hertha BerlinH | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 19.05.2023 | SC FreiburgA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2023 | 1899 HoffenheimH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2023 | Borussia DortmundA | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2023 | FSV Mainz 05H | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2023 | Vfl BochumA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2023 | Bayer LeverkusenH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2023 | Borussia MonchengladbachA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2023 | FC AugsburgH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2022 | 1899 HoffenheimA | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT61
GOL9
xG8.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%14.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası33%54
- Açık oyun8%13
- Kontra atak6%10
- Korner6%10
- Duran top5%8
- Taç sonrası3%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak33%54
- Kafa15%25
- Sağ ayak11%18
- Diğer2%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR61 şut
- 1-15' 13 %21
- 16-30' 5 %8
- 31-45' 10 %16
- 46-60' 8 %13
- 61-75' 10 %16
- 76-90+' 15 %25
AKSİYON HARİTASI1093 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1093
- Pas546%53
- Hava topu153%15
- Top teması124%12
- Kurtarılan şut42%4
- Top kazanma42%4
- Faul31%3
- Korner kazandırma26%3
- İsabetsiz şut25%2
- Uzaklaştırma25%2
- Çalım14%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 55 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
FC Augsburg U17
→
FC Augsburg U19
-
FC Augsburg U17
→
FC Augsburg U19
-
2020-07-01
Augsburg Yth.
→
FC Augsburg U17
-
Augsburg Yth.
→
FC Augsburg U17
-
2017-07-01
B. München Yth.
→
Augsburg Yth.
free transfer
B. München Yth.
→
Augsburg Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1651 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.9Bundesliga 2025
PERFORMANS56.41651 dk
KARARİzlemeye değer69/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bitirici
83.4
Pivot forvet
80.1
İçe kat eden kanat
77.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%66
Dakika
%82
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%73
Dakika
%89
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
56.4
78
72
Tahmini xG / 90
0.46
0.48
96
Gol / 90
0.44
0.65
68
Şut isabeti
60.53
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
6.61
7.15
92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Leonardo MancusoMantova · 33
%95
8gol
0asist
62scout
€400K
Serie B
Samuel ObengAlbacete · 28
%93
3gol
0asist
53scout
€500K
Segunda División
Louis MafoutaGuingamp · 31
%86
15gol
3asist
67scout
€1.00M
Ligue 2
Adrián MartínezRacing Club · 33
%78
12gol
1asist
59scout
Liga Profesional Argentina
David MokwaSV Elversberg · 21
%75
6gol
0asist
76scout
€1.00M
2. Bundesliga
Dominic Calvert-LewinLeeds · 28
%68
14gol
1asist
62scout
Premier League
Viktor GyökeresArsenal · 27
%62
12gol
1asist
64scout
Premier League
Josh CoburnMillwall · 23
%60
9gol
0asist
67scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

F. Düsseldorf