Norway · Attacker
Fredrik Aasmundrud Gulbrandsen
LİGEliteserien
BU SEZON6G · 1A
Gol40.61 / 90
Asist00.00 / 90
Şut121.83 / 90
Kilit pas71.07 / 90
Başarılı dripling71.07 / 90
Kazanılan ikili314.73 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 45 forvetler
- Gol 0.62 %91
- Şut 1.9 %52
- Asist 0.10 %41
- Kilit pas 1.03 %57
- Drible 1.14 %80
- İkili mücadele %34 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 870 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Cup2020 · Istanbul Basaksehir · 3 maç
4gol1.
15.
Eliteserien2025 · Molde · 24 maç
7gol15.
26.
Eliteserien2026 · Molde · 11 maç
4gol26.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
NM Cupen2023 · Norway
🏆
Süper Lig2019/2020 · Turkey
🏆
The Atlantic Cup2019 · World
🏆
Bundesliga2018/2019 · Austria
🏆
Cup2018/2019 · Austria
🏆
Bundesliga2017/2018 · Austria
🏆
NM Cupen2014 · Norway
🏆
Eliteserien2014 · Norway
🏆
NM Cupen2013 · Norway
🥈
NM Cupen2024 · Norway · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Turkey · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
18
870
6
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%61 isabet
Kilit pas10
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan43%34
Müdahale10
Faul229 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 1199 yedek
G+A / 900.72
Kart3
2025/26
24
1.235
6
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%64 isabet
Kilit pas7
Drible1%4 başarı
İkili kazanılan43%30
Müdahale8
Faul1313 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11168 yedek
G+A / 900.51
Kart3
2024/25
16
907
3
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%59 isabet
Kilit pas13
İkili kazanılan32%37
Müdahale4
Faul1613 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11124 yedek
G+A / 900.5
Kart3
2023/24
18
967
9
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%65 isabet
Kilit pas6
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan48%45
Müdahale10
Faul1211 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11117 yedek
G+A / 900.84
Kart4
2022/23
23
689
2
3
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas14
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan34%37
Müdahale6
Faul1510 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11617 yedek
G+A / 900.65
Kart3
2021/22
33
1.170
5
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%63 isabet
Kilit pas14
Drible15%48 başarı
İkili kazanılan52%37
Müdahale9
Faul1910 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111320 yedek
G+A / 900.46
Kart3
2020/21
36
1.372
7
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%64 isabet
Kilit pas10
Drible17%47 başarı
İkili kazanılan62%38
Müdahale8
Faul2718 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111323 yedek
G+A / 900.46
Kart1
TOPLAM GOL122 penaltı
İLK 113215 yedek girdi
KART8
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 4 %33
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-215%33
- 4-1-4-112%27
- 3-5-28%18
- 4-2-3-16%13
- 4-3-33%7
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BrannA | 1-2 | 61 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 30.08.2026 | FredrikstadH | 1-4 | 64 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.08.2026 | KFUM OsloA | 1-1 | 64 | 2 | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | RosenborgH | 0-2 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.07.2026 | Bodo/GlimtA | 4-0 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.07.2026 | VikingH | 1-2 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 18.07.2026 | KFUM OsloH | 2-1 | 15↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 30.05.2026 | SandefjordH | 2-1 | 70 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.05.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | Kristiansund BKH | 1-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | TromsoA | 2-0 | 81 | 4 | 6.3 | ||
| 04.05.2026 | Bodo/GlimtA | 0-1 | 45 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.04.2026 | ValerengaH | 5-1 | 63 | 2 | 3 | 8.0 | |
| 19.04.2026 | StartA | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | Ham-KamH | 4-1 | 30↑ | 1 | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | LillestromH | 0-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | VikingA | 4-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | RosenborgH | 2-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 1-0 | 78 | 4 | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | BrannH | 4-0 | 45↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 09.11.2025 | HaugesundA | 0-2 | 89 | 4 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | RosenborgH | 4-2 | 65 | 1 | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | Bodo/GlimtA | 4-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | SandefjordH | 1-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Kristiansund BKA | 2-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | VikingA | 1-0 | 80 | 3 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | FredrikstadH | 1-2 | 45↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 31.08.2025 | StromsgodsetA | 3-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | TromsoH | 2-0 | 10 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | KFUM OsloA | 0-0 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | Ham-KamH | 1-0 | 61 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 03.08.2025 | BryneH | 2-0 | 69 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.07.2025 | StromsgodsetH | 4-1 | 82 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 12.07.2025 | FredrikstadA | 4-2 | 61 | – | 6.2 | ||
| 05.07.2025 | TromsoA | 1-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 29.06.2025 | KFUM OsloH | 2-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 22.06.2025 | ValerengaA | 2-3 | 90 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 01.06.2025 | VikingH | 0-1 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 29.05.2025 | BrannA | 0-3 | 59 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 25.05.2025 | Ham-KamA | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2025 | Kristiansund BKH | 0-1 | 9↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 0-2 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 13.03.2025 | Legia WarszawaA | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 06.03.2025 | Legia WarszawaH | 3-2 | 83 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 20.02.2025 | Shamrock RoversA | 0-1 | 65 | 1 | 6.5 | ||
| 13.02.2025 | Shamrock RoversH | 0-1 | 44 | – | 6.7 | ||
| 19.12.2024 | Mlada BoleslavH | 4-3 | 25↑ | 1 | 7.0 | ||
| 12.12.2024 | HJK helsinkiA | 2-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 28.11.2024 | Apoel NicosiaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | VikingH | 2-2 | 64 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.05.2024 | BrannA | 1-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 20.05.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 2-4 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 16.05.2024 | ODD BallklubbA | 0-4 | 79 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 11.05.2024 | RosenborgH | 2-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 05.05.2024 | SandefjordA | 3-1 | 76 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 28.04.2024 | HaugesundH | 2-1 | 60 | 1 | 3 | 6.2 | |
| 21.04.2024 | Bodo/GlimtA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2024 | StromsgodsetH | 4-0 | 30 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2024 | Club Brugge KVA | 3-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 07.03.2024 | Club Brugge KVH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 |
ŞUT19
GOL6
xG4.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%31.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%58
- Açık oyun3%16
- Duran top3%16
- Kontra atak1%5
- Penaltı1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%63
- Kafa4%21
- Sol ayak3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 3 %16
- 16-30' 3 %16
- 31-45' 4 %21
- 46-60' 3 %16
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 5 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 168 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
01.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 1235 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.3Eliteserien 2025
PERFORMANS64.31235 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİStabil+0.4
ROL UYUMU2025
Bitirici
66.7
Pivot forvet
61.9
İçe kat eden kanat
61.4
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%73
Dakika
%79
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%82
Dakika
%83
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.61
0.65
94
Performans skoru
67.1
78
86
Tahmini xG / 90
0.403
0.48
84
Şut isabeti
50
48
100
Ortalama rating
6.72
7.15
94
Şut / 90
1.83
3.4
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.08. Dakika delta +41.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rafa MirElche · 28
%95
8gol
0asist
62scout
La Liga
Willem GeubbelsParis FC · 24
%95
5gol
0asist
61scout
Ligue 1
KikasEstrela · 27
%70
6gol
1asist
65scout
Primeira Liga
Dženan PejčinovićVfL Wolfsburg · 20
%69
8gol
0asist
70scout
€15.00M
Bundesliga
David MokwaSV Elversberg · 21
%67
6gol
0asist
76scout
€1.00M
2. Bundesliga
Leonardo CandelloneJuve Stabia · 28
%66
7gol
1asist
67scout
€450K
Serie B
Leonardo MancusoMantova · 33
%62
8gol
0asist
62scout
€400K
Serie B
Frederik IhlerIF Elfsborg · 22
%60
7gol
1asist
72scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




