Nigeria · Attacker
Henry Chukwuemeka Onyekuru
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.46 / 90
Kilit pas10.46 / 90
Başarılı dripling20.92 / 90
Kazanılan ikili52.30 / 90
Rating6.32
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.460.76
Kilit pas
0.460.76
Kazanılan ikili
2.304.58
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super League 12021/2022 · Greece
🏆
Süper Lig2018/2019 · Turkey
🏆
Cup2018/2019 · Turkey
🏆
Super Cup2017/2018 · Belgium
🥈
Süper Lig2020/2021 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Turkey · 2nd Place
🥈
Challenger Pro League2015/2016 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
22
314
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan11%35
Müdahale2
Faul36 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11319 yedek
2022/23
28
1.957
8
2
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%67 isabet
Kilit pas26
Drible19%28 başarı
İkili kazanılan64%39
Müdahale15
Faul1726 kazanılan
Ofsayt35
Penaltı1
İlk 11244 yedek
G+A / 900.46
Kart5
2021/22
8
495
0
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas2
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan22%55
Müdahale6
Faul410 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1171 yedek
G+A / 900.18
TOPLAM GOL0
İLK 11722 yedek girdi
KART2
FORMA7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-111%39
- 4-1-4-18%29
- 3-4-34%14
- 5-4-13%11
- 4-3-31%4
- 4-4-21%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Istanbul BasaksehirA | 3-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | GoztepeH | 0-2 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 19.03.2026 | KonyasporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | BesiktasH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2026 | AlanyasporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | KayserisporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | FenerbahceA | 3-1 | 4↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Gazişehir GaziantepH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2025 | TrabzonsporH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2025 | KasimpasaA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | Fatih KaragümrükH | 3-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 28.11.2025 | KocaelisporA | 1-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | GalatasarayA | 3-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | GoztepeA | 1-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | KonyasporH | 1-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | BesiktasA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | AlanyasporH | 2-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | KayserisporA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | EyüpsporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | RizesporA | 1-0 | 18↑ | 1 | 5.7 | ||
| 17.08.2025 | AntalyasporH | 0-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 21.05.2023 | BesiktasH | 1-4 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.05.2023 | Fatih KaragümrükA | 2-3 | 20↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 06.05.2023 | AlanyasporH | 4-2 | 84 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 23.04.2023 | KayserisporH | 5-3 | 72 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 19.04.2023 | KonyasporA | 1-2 | 57 | 2 | 5.6 | ||
| 15.04.2023 | KasimpasaH | 5-0 | 24↑ | 1 | 7.0 | ||
| 01.04.2023 | GalatasarayA | 2-0 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 18.03.2023 | AntalyasporH | 2-0 | 17↑ | 1 | 5.9 | ||
| 26.02.2023 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2023 | FenerbahceH | 1-1 | 89 | 2 | 5.3 | ||
| 28.01.2023 | SivassporA | 1-2 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 14.01.2023 | AnkaragucuH | 3-1 | 42 | 1 | 6.7 | ||
| 09.01.2023 | Istanbul BasaksehirA | 2-1 | 81 | 1 | 5.9 | ||
| 05.01.2023 | İstanbulsporH | 6-0 | 90 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 29.12.2022 | BesiktasA | 1-0 | 86 | 2 | 6.2 | ||
| 25.12.2022 | Fatih KaragümrükH | 2-1 | 90 | 4 | 5.9 | ||
| 30.10.2022 | KayserisporA | 2-2 | 79 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.10.2022 | KonyasporH | 1-1 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 15.10.2022 | KasimpasaA | 1-4 | 67 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 07.10.2022 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | 84 | 3 | 6.9 | ||
| 01.10.2022 | GalatasarayH | 0-0 | 69 | 2 | 6.7 | ||
| 17.09.2022 | AntalyasporA | 0-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 12.09.2022 | TrabzonsporH | 3-2 | 81 | 1 | 6.2 | ||
| 04.09.2022 | HataysporA | 1-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 27.08.2022 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 22.08.2022 | FenerbahceA | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 13.08.2022 | SivassporH | 3-0 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 07.08.2022 | GiresunsporA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 24.02.2022 | AtalantaH | 0-3 | 60 | – | 6.6 | ||
| 17.02.2022 | AtalantaA | 2-1 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 09.12.2021 | AntwerpA | 1-0 | 60 | – | 6.2 | ||
| 25.11.2021 | FenerbahceH | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 04.11.2021 | Eintracht FrankfurtH | 1-2 | 71 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 21.10.2021 | Eintracht FrankfurtA | 3-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 30.09.2021 | FenerbahceA | 0-3 | 64 | – | 6.7 | ||
| 16.09.2021 | AntwerpH | 2-1 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 11.05.2021 | DenizlisporA | 1-4 | 32↑ | 2 | 6.6 | ||
| 08.05.2021 | BesiktasH | 3-1 | 63 | 2 | 6.3 |
ŞUT3
GOL0
xG1.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%67
- Penaltı1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
AKSİYON HARİTASI115 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR115
- Pas49%45
- Top teması13%12
- Top kazanma12%11
- Faul7%6
- Hava topu6%6
- Ofsayt5%5
- Top kaptırma5%5
- Korner kazandırma4%4
- Pas arası4%4
- Çalım4%4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 78 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-11
Adana Demirspor
→
Al-Fayha
€3.20m
Adana Demirspor
→
Al-Fayha
€3.20m
2023-07-01
Olympiacos
→
Adana Demirspor
€3.50m
Olympiacos
→
Adana Demirspor
€3.50m
2023-06-30
Adana Demirspor
→
Olympiacos
End of loan
Adana Demirspor
→
Olympiacos
End of loan
2022-07-10
Olympiacos
→
Adana Demirspor
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
Olympiacos
→
Adana Demirspor
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
SakatlıkKadroda yok
6 maç
03.2026
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
02.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
09.2025
WoundKadroda yok
2 maç
08.2025
fitnessKadroda yok
1 maç
06.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
11.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 314 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU27.2Süper Lig 2025
PERFORMANS20.7314 dk
KARARVeri yetersiz36/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
35.3
Pivot forvet
31.0
İçe kat eden kanat
30.5
Role fit sinyali var ama confidence 77/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%6
Performans
%29
Dakika
%39
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%15
Performans
%34
Dakika
%56
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti
50
48
100
Tahmini xG / 90
0.359
0.48
75
Ortalama rating
6.39
7.15
89
Performans skoru
20.7
78
26
Şut / 90
0.57
3.4
17
İsabetli şut / 90
0.29
1.8
16
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Finn JeltschVfB Stuttgart · 19
%95
0gol
0asist
40scout
€30.00M
UEFA Europa League
Hwang Hee-chanWolves · 29
%80
2gol
2asist
50scout
Premier League
Emmanuel GyasiPalermo · 31
%75
0gol
0asist
42scout
€200K
Serie B
Özcan Şahanİstanbulspor · 26
%73
2gol
0asist
48scout
1. Lig
Jonathan OkoronkwoSivasspor · 22
%68
2gol
1asist
55scout
1. Lig
Anestis VlachomitrosVan BB · 24
%66
1gol
1asist
47scout
1. Lig
Bailey CadamarteriSheffield Wednesday · 20
%63
2gol
0asist
58scout
Championship
Armando BrojaBurnley · 24
%60
1gol
1asist
50scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum








RSC Anderlecht