LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.51 / 90
Kazanılan ikili105.06 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.04
Kilit pas
0.511.19
Kazanılan ikili
5.065.03
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2023/2024 · Belgium
🏆
First Division A2022/2023 · Belgium
🏆
Cup2022/2023 · Belgium
🥈
Cup2023/2024 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
2
178
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan10%67
Müdahale7
Faul41 kazanılan
İlk 112
2024/25
27
2.038
0
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas27
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan114%57
Müdahale64
Faul1922 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11261 yedek
G+A / 900.04
Kart3
2023/24
39
2.987
1
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas31
Drible22%56 başarı
İkili kazanılan167%53
Müdahale92
Faul2724 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11354 yedek
G+A / 900.06
Kart51
2022/23
27
1.292
0
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas22
Drible1%11 başarı
İkili kazanılan72%60
Müdahale52
Faul1217 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111413 yedek
G+A / 900.14
Kart2
2021/22
41
2.209
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas28
Drible23%52 başarı
İkili kazanılan166%60
Müdahale87
Faul3032 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112516 yedek
G+A / 900.04
Kart62
2020/21
13
954
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas14
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan81%59
Müdahale31
Faul1324 kazanılan
İlk 11103 yedek
G+A / 900.09
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 11301 yedek girdi
KART4
FORMA25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%68
- 3-4-33%10
- 4-3-33%10
- 4-1-4-12%6
- 3-4-1-21%3
- 3-5-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2025 | Raków CzęstochowaH | 0-2 | 88 | – | 5.6 | ||
| 07.08.2025 | Raków CzęstochowaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.05.2025 | CharleroiH | 1-2 | 57 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | Club Brugge KVA | 1-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | GenkA | 0-1 | 57 | – | 7.0 | ||
| 23.04.2025 | GenkH | 1-1 | 81 | 1 | – | 7.3 | |
| 20.04.2025 | AnderlechtA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 13.04.2025 | GentH | 0-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | Club Brugge KVH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | Union St. GilloiseA | 5-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.03.2025 | Standard LiegeA | 0-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | GentH | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 26.12.2024 | GenkH | 2-2 | 42 | – | 6.2 | ||
| 21.12.2024 | DenderA | 1-3 | 75 | – | 7.3 | ||
| 13.12.2024 | KV MechelenA | 1-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 08.12.2024 | CharleroiH | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2024 | DenderH | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.11.2024 | KortrijkA | 1-2 | 73 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | Cercle BruggeH | 3-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | Beerschot WilrijkH | 4-0 | 80 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | KVC WesterloA | 1-2 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | Union St. GilloiseH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 01.09.2024 | GentA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | KV MechelenH | 0-1 | 63 | – | 7.2 | ||
| 18.08.2024 | Club Brugge KVA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.08.2024 | St. TruidenH | 6-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.08.2024 | AnderlechtH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | CharleroiA | 0-1 | 84 | – | 7.3 | ||
| 12.05.2024 | Cercle BruggeH | 1-2 | 45 | – | 5.9 | ||
| 25.04.2024 | Union St. GilloiseH | 0-3 | 73 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | Cercle BruggeA | 0-1 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 14.04.2024 | Club Brugge KVA | 3-0 | 68 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2024 | GenkH | 0-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2024 | AnderlechtA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.03.2024 | Union St. GilloiseH | 1-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 09.03.2024 | KortrijkA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.03.2024 | St. TruidenH | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.02.2024 | GentA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.02.2024 | KV MechelenH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.02.2024 | RWDMA | 0-4 | 68 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2024 | Club Brugge KVH | 2-1 | 78 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2024 | Standard LiegeA | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2024 | AS EupenA | 1-0 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 23.12.2023 | KVC WesterloH | 2-2 | 35 | – | 6.6 | ||
| 17.12.2023 | AnderlechtH | 1-1 | 51↑ | 1 | 7.2 | ||
| 13.12.2023 | BarcelonaH | 3-2 | 21↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 02.12.2023 | OH LeuvenH | 1-0 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 28.11.2023 | Shakhtar DonetskA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.11.2023 | St. TruidenA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.11.2023 | Standard LiegeH | 6-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 07.11.2023 | FC PortoA | 2-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 04.11.2023 | GenkH | 3-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 29.10.2023 | Club Brugge KVA | 2-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2023 | FC PortoH | 1-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2023 | CharleroiA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.10.2023 | AS EupenH | 4-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 04.10.2023 | Shakhtar DonetskH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.09.2023 | KV MechelenA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.09.2023 | GentH | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 149 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
11.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Champions League2023 · Antwerp
1kırmızı · 7 maç
🟨
Jupiler Pro League2020 · Oostende
10sarı · 37 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 178 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS77.7178 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%93
Dakika
%49
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%96
Dakika
%41
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sampson DwehPlzen · 24
%95
0gol
1asist
73scout
UEFA Europa League
Eric CurbeloSporting Gijon · 31
%87
0gol
0asist
78scout
€400K
Segunda División
Nazım SangaréGazişehir Gaziantep · 31
%77
0gol
0asist
68scout
Süper Lig
Loni LaurentRodez · 25
%74
0gol
0asist
79scout
Ligue 2
Amine ChabaneAmiens · 19
%67
0gol
0asist
84scout
Ligue 2
Kevin Mac AllisterUnion St. Gilloise · 28
%66
1gol
1asist
72scout
Jupiler Pro League
Mathias TonnessenKFUM Oslo · 22
%61
0gol
1asist
82scout
Eliteserien
Marvin SenayaAuxerre · 24
%60
1gol
0asist
81scout
€3.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

