Loni Quenabio
France · Defender

Loni Quenabio

YAŞ24
BOY184
KİLO73
KULÜPRodez
DOĞUM YERİRomans-sur-Isère
LİGLigue 2
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.22 / 90
Kilit pas40.29 / 90
Başarılı dripling20.15 / 90
Kazanılan ikili956.95 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %100 (3.22) Pas arası — %96 (1.76) Blok — %77 (0.73) İkili mücadele — %54 (%58) Pas isabeti — %17 (%77) Faul (az iyi) — %43 (1.17) 64 ORT. % 100 96 77 54 17 43
  • Müdahale 3.22 %100
  • Pas arası 1.76 %96
  • Blok 0.73 %77
  • İkili mücadele %58 %54
  • Pas isabeti %77 %17
  • Faul (az iyi) 1.17 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1230 dakika oynadı.
2025/26 22 1.416 0 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Rodez 20 1.230 0 0 7.00
Ligue 1Rodez 2 186 0 0 7.20
Şut3
Kilit pas4
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan103%57
Müdahale48
Faul1913 kazanılan
İlk 11157 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA24
MAÇ GEÇMİŞİ22 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
15.05.2026 Saint EtienneA 0-0 96 7.9
12.05.2026 RED Star FC 93A 2-3 90 6.5
09.05.2026 AnnecyA 1-2 90 7.9
02.05.2026 Saint EtienneH 2-1 90 6.9
24.04.2026 LavalA 0-0 90 7.2
17.04.2026 AmiensH 3-2 90 6.9
13.04.2026 Estac TroyesH 2-1 90 7.3
03.04.2026 DunkerqueA 1-1 90 1 7.5
20.03.2026 BastiaH 1-1 90 6.3
14.03.2026 ReimsA 1-2 90 7.3
06.03.2026 GrenobleH 1-0 90 1 7.3
28.02.2026 GuingampA 0-0 90 7.3
20.02.2026 MontpellierH 1-0 90 7.2
13.02.2026 Clermont FootA 1-2 31 1 7.0
16.01.2026 Le MansH 1-1 14 6.5
03.01.2026 PAUA 3-3 9 6.6
12.12.2025 GuingampH 2-1 10 6.7
23.09.2025 BastiaA 2-3
29.08.2025 BoulogneH 1-0 13 6.9
22.08.2025 LavalH 1-1 1
16.08.2025 Saint EtienneA 4-0 81 5.9
09.08.2025 NancyH 0-0 81 7.3
SCOUT RAPORUAggregated only · 1230 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.3Ligue 2 2025
PERFORMANS82.81230 dk
KARARVeri yetersiz65/100
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 86.8
Agresif stoper 83.4
Klasik stoper 79.1
Agresif stoper 53.0
Defansif bek 50.9
Ayağı iyi stoper 50.0
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %100
Dakika %50
Değer / getiri %40
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %98
Dakika %76
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 3.22 3 100
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 82.8 74 100
Pas hacmi / 90 43.54 42 100
İkili mücadele kazanma 57.58 58 99
Pas arası / 90 1.76 1.9 93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam