LİGCoupe de France
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.04 / 90
Kilit pas70.30 / 90
Başarılı dripling40.17 / 90
Kazanılan ikili1315.64 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 2.97 %97
- Pas arası 1.72 %94
- Blok 0.56 %64
- İkili mücadele %59 %64
- Pas isabeti %80 %30
- Faul (az iyi) 1.46 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2090 dakika oynadı.
2025/26
29
2.090
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas7
Drible4%24 başarı
İkili kazanılan131%59
Müdahale69
Faul3435 kazanılan
İlk 11245 yedek
Kart8
TOPLAM GOL0
İLK 1132 yedek girdi
KART2
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-32%67
- 4-2-3-11%33
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Saint EtienneA | 5-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 02.05.2026 | RED Star FC 93H | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | MontpellierH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.04.2026 | RodezA | 3-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.04.2026 | PAUH | 0-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 03.04.2026 | BastiaA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.03.2026 | Le MansH | 3-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.03.2026 | GuingampA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | Estac TroyesH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | ReimsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | DunkerqueH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | LavalH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2026 | AnnecyA | 2-0 | 89 | – | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | NancyH | 1-2 | 88 | – | 6.2 | ||
| 12.12.2025 | PAUA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.12.2025 | Le MansA | 1-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | GuingampH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | Clermont FootA | 2-1 | 90 | – | 5.3 | ||
| 01.11.2025 | GrenobleH | 2-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 28.10.2025 | Estac TroyesA | 3-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | RodezH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.10.2025 | NancyA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.09.2025 | Saint EtienneH | 0-1 | 45 | – | 7.3 | ||
| 19.09.2025 | LavalA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.09.2025 | BastiaH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.08.2025 | MontpellierA | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 22.08.2025 | AnnecyH | 0-1 | 77 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2025 | RED Star FC 93A | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.08.2025 | ReimsH | 2-2 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2090 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU84.2Ligue 2 2025
PERFORMANS79.82090 dk
KARARTransfer edilebilir80/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
94.4
Agresif stoper
91.2
Ayağı iyi stoper
86.2
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%99
Dakika
%77
Değer / getiri
%40
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%97
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
79.8
74
100
Müdahale / 90
2.97
3
99
Pas hacmi / 90
39.49
42
94
İkili mücadele kazanma
58.74
58
100
Pas arası / 90
1.72
1.9
90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Loni LaurentRodez · 25
%95
0gol
0asist
79scout
Ligue 2
Adam DźwigałaFC St. Pauli · 30
%88
1gol
1asist
76scout
€800K
Bundesliga
Alessandro DellavalleModena · 21
%84
0gol
0asist
87scout
€2.70M
Serie B
Noa BoisséLe Mans · 19
%70
0gol
0asist
85scout
€1.50M
Ligue 2
Marvin SenayaAuxerre · 24
%69
1gol
0asist
81scout
€3.00M
Ligue 1
Daniele GhilardiAS Roma · 22
%66
0gol
0asist
74scout
Serie A
Bernardo1899 Hoffenheim · 30
%62
0gol
0asist
71scout
€4.00M
Bundesliga
Maksym TalovierovStoke City · 25
%60
0gol
0asist
76scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum