Argentina · Defender
Macaulay Gillesphey
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.27 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.81 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.54 / 90
Kazanılan ikili225.93 / 90
Rating7.28
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 68 defanslar
- Müdahale 3.23 %90
- Pas arası 2.96 %96
- Blok 0.54 %51
- İkili mücadele %59 %64
- Pas isabeti %86 %52
- Faul (az iyi) 1.62 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 334 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
First Division ANone · Belgium
🏆
Super CupNone · Belgium
🏆
Primera NacionalNone · Argentina
🏆
Super CopaNone · Argentina
🏆
CupNone · Belgium
🏆
First Division A2024/2025 · Belgium
🏆
Super Cup2024 · Belgium
🏆
Cup2023/2024 · Belgium
🏆
Super Copa2019 · Argentina
🏆
Primera Nacional2016/2017 · Argentina
🥈
Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division ANone · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2025 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2023/2024 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
455
1
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan27%57
Müdahale15
Faul94 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.2
Kart5
Kaptan4maçta
2025/26
43
3.589
2
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%27 isabet
Kilit pas16
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan273%61
Müdahale134
Faul6044 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11421 yedek
G+A / 900.08
Kart111
Kaptan4maçta
2024/25
44
3.523
5
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas7
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan298%59
Müdahale160
Faul7933 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11404 yedek
G+A / 900.13
Kart172
2023/24
60
4.759
5
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%38 isabet
Kilit pas17
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan358%58
Müdahale151
Faul9172 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11546 yedek
G+A / 900.09
Kart151
Kaptan2maçta
2022/23
33
2.972
5
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%39 isabet
Kilit pas19
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan224%54
Müdahale100
Faul4635 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1133
G+A / 900.15
Kart8
Kaptan1maçta
2021/22
31
2.554
2
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas9
Drible16%48 başarı
İkili kazanılan220%57
Müdahale80
Faul6841 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11292 yedek
G+A / 900.07
Kart12
Kaptan8maçta
2020/21
11
362
0
0
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan47%70
Müdahale21
Faul57 kazanılan
İlk 1147 yedek
Kart1
TOPLAM GOL9
İLK 11895 yedek girdi
KART39
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %56
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-228%32
- 3-4-2-124%27
- 3-5-216%18
- 3-1-4-29%10
- 3-4-37%8
- 4-3-34%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | St. TruidenA | 0-3 | 83 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 30.08.2026 | AnderlechtHC | 3-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | Zulte WaregemHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.08.2026 | Bodo/GlimtAC | 3-2 | 121 | – | 6.0 | ||
| 08.08.2026 | KVC WesterloAC | 1-5 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | AnderlechtH | 5-1 | 64 | 1 | 7.5 | ||
| 21.05.2026 | GentA | 0-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | Club Brugge KVA | 5-0 | 89 | 1 | 5.9 | ||
| 02.05.2026 | St. TruidenA | 2-1 | 12 | – | 3.0 | ||
| 26.04.2026 | AnderlechtA | 1-3 | 83 | – | 7.2 | ||
| 22.04.2026 | GentH | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Club Brugge KVH | 2-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | KV MechelenA | 0-1 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | St. TruidenH | 1-0 | 96 | – | 7.6 | ||
| 22.03.2026 | St. TruidenA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | DenderH | 2-0 | 88 | – | 7.5 | ||
| 07.03.2026 | GenkH | 2-1 | 93 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | KVC WesterloA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.02.2026 | AntwerpH | 2-1 | 93 | 2 | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | Standard LiegeA | 1-1 | 92 | 1 | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | RAAL La LouvièreHC | 2-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | Club Brugge KVH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.01.2026 | AtalantaH | 1-0 | 85 | – | 7.2 | ||
| 21.01.2026 | Bayern MünchenA | 2-0 | 86 | 2 | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | KV MechelenHC | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 14.12.2025 | CharleroiA | 1-1 | 70 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 09.12.2025 | MarseilleH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | GentH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 30.11.2025 | AnderlechtA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.11.2025 | GalatasarayA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.11.2025 | Cercle BruggeH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 09.11.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.11.2025 | Atletico MadridA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | Zulte WaregemA | 1-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | St. TruidenH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.10.2025 | InterH | 0-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 18.10.2025 | CharleroiH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | Club Brugge KVA | 1-0 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 01.10.2025 | NewcastleH | 0-4 | 67 | 1 | 5.6 | ||
| 27.09.2025 | KVC WesterloH | 2-0 | 96 | – | 8.2 | ||
| 21.09.2025 | GenkA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.09.2025 | PSV EindhovenA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.09.2025 | DenderAC | 0-1 | 95 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 48 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Standard LiegeH | 3-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 09.08.2025 | GentA | 2-3 | 84 | – | 6.9 | ||
| 03.08.2025 | OH LeuvenHC | 5-0 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 25.07.2025 | AntwerpA | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 17.05.2025 | AntwerpA | 0-4 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | AnderlechtA | 0-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | GenkH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | Club Brugge KVH | 0-0 | 79 | – | 7.3 | ||
| 24.04.2025 | Club Brugge KVA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.04.2025 | GenkA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.04.2025 | GentA | 0-3 | 63 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | AntwerpH | 5-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 15.03.2025 | GenkA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | Standard LiegeH | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.03.2025 | DenderH | 4-1 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT25
GOL2
xG3.9
xG FARKI-1.9under performing
DÖNÜŞÜM%8.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner15%60
- Asist sonrası3%12
- Duran top3%12
- Açık oyun3%12
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%52
- Kafa8%32
- Sol ayak3%12
- Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 5 %20
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 4 %16
- 61-75' 6 %24
- 76-90+' 4 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 227 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-12
Argentinos Jrs.
→
Union SG
€1.50m
Argentinos Jrs.
→
Union SG
€1.50m
2019-12-31
Boca Juniors
→
Argentinos Jrs.
End of loan
Boca Juniors
→
Argentinos Jrs.
End of loan
2019-01-28
Argentinos Jrs.
→
Boca Juniors
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€175k</i>
Argentinos Jrs.
→
Boca Juniors
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€175k</i>
2017-07-01
Argentinos II
→
Argentinos Jrs.
-
Argentinos II
→
Argentinos Jrs.
-
2015-01-01
Argentinos U20
→
Argentinos II
-
Argentinos U20
→
Argentinos II
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Jupiler Pro League2026 · Union St. Gilloise
1sarı · 1 maç
🟨
Jupiler Pro League2024 · Union St. Gilloise
11sarı · 35 maç
🟨
UEFA Europa League2024 · Union St. Gilloise
5sarı · 8 maç
🟥
UEFA Europa League2024 · Union St. Gilloise
1kırmızı · 8 maç
🟨
Jupiler Pro League2023 · Union St. Gilloise
8sarı · 30 maç
🟨
Liga Profesional Argentina2021 · Argentinos JRS
14sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2901 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.5Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS79.32901 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
93.1
Agresif stoper
90.6
Ayağı iyi stoper
88.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%96
Dakika
%90
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%97
Dakika
%97
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.32
3
100
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
79.3
74
100
Pas hacmi / 90
49.51
42
100
İkili mücadele kazanma
60.93
58
100
Pas arası / 90
1.55
1.9
82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jon AramburuReal Sociedad · 23
%95
1gol
0asist
77scout
€15.00M
La Liga
Marvin SenayaAuxerre · 24
%88
1gol
0asist
81scout
€3.00M
Ligue 1
Christ-Owen KouassiLaval · 22
%82
1gol
0asist
78scout
€2.00M
Ligue 2
Adam DźwigałaFC St. Pauli · 30
%79
1gol
1asist
76scout
€800K
Bundesliga
Loni LaurentRodez · 25
%77
0gol
0asist
79scout
Ligue 2
Amine ChabaneAmiens · 19
%66
0gol
0asist
84scout
Ligue 2
Kenny TeteFulham · 30
%64
1gol
0asist
67scout
€11.00M
Premier League
Alessandro DellavalleModena · 21
%60
0gol
0asist
87scout
€2.70M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
