Alessio Castro-Montes
Belgium · Defender

Alessio Castro-Montes

YAŞ28
BOY175
KİLO67
DOĞUM YERİSint-Truiden
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas31.53 / 90
Başarılı dripling31.53 / 90
Kazanılan ikili115.62 / 90
Rating6.13
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.15
Asist 0.000.45
Şut 0.000.74
Kilit pas 1.533.12
Başarılı dripling 1.530.15
Kazanılan ikili 5.624.90
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 First Division A2024/2025 · Belgium
🏆 Super Cup2024/2025 · Belgium
🏆 Cup2023/2024 · Belgium
🏆 Cup2021/2022 · Belgium
🥈 First Division A2023/2024 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2022/2023 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2019/2020 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 10 G+A
2020 7 2021 10 2022 4 2023 7 2024 7 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 2 176 0 0 6.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1. FC Köln 2 176 0 0 6.13
Kilit pas3
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan11%65
Müdahale6
Faul2
İlk 112
Kart1
2025/26 29 796 1 3 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1. FC Köln 17 606 1 3 6.88
Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise 6 154 0 0 6.58
Bundesliga1.FC Köln 6 36 0 0 6.45
Şut6%17 isabet
Kilit pas23
Drible1%8 başarı
İkili kazanılan46%50
Müdahale22
Faul1510 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11920 yedek
G+A / 900.45
Kart2
2024/25 27 1.491 2 5 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise 24 1.311 2 5 7.05
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise 3 180 0 0 7.40
Şut15%47 isabet
Kilit pas42
Drible15%32 başarı
İkili kazanılan82%47
Müdahale36
Faul1319 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111512 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2023/24 46 3.585 4 3 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise 34 2.691 4 3 7.24
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise 6 468 0 0 6.58
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise 4 360 0 0 7.22
Jupiler Pro LeagueGent 2 66 0 0 6.90
Şut14%64 isabet
Kilit pas64
Drible59%49 başarı
İkili kazanılan240%52
Müdahale109
Faul4637 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11424 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2022/23 29 2.134 0 4 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 20 1.422 0 3 7.12
UEFA Europa Conference LeagueGent 9 712 0 1 6.89
Şut20%40 isabet
Kilit pas37
Drible21%34 başarı
İkili kazanılan149%52
Müdahale73
Faul3033 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11236 yedek
G+A / 900.17
Kart4
2021/22 44 3.098 3 7 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 37 2.508 3 7 7.07
UEFA Europa Conference LeagueGent 7 590 0 0 7.14
Şut27%74 isabet
Kilit pas52
Drible39%45 başarı
İkili kazanılan224%53
Müdahale96
Faul4252 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11368 yedek
G+A / 900.29
Kart6
2020/21 23 1.817 5 2 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 14 1.138 5 2 7.17
UEFA Europa LeagueGent 6 434 0 0 6.75
UEFA Champions LeagueGent 3 245 0 0 6.70
Şut16%69 isabet
Kilit pas21
Drible43%57 başarı
İkili kazanılan155%57
Müdahale50
Faul2331 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11221 yedek
G+A / 900.35
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 112933 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 2 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 12 3-5-2 — 12 3-4-2-1 — 9 3-4-3 — 7 3-1-4-2 — 6 4-2-3-1 — 5 51 maç
  • 3-4-1-212%24
  • 3-5-212%24
  • 3-4-2-19%18
  • 3-4-37%14
  • 3-1-4-26%12
  • 4-2-3-15%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 VfB StuttgartA 4-1 86 0 6.1
29.08.2026 1899 HoffenheimH 3-2 90 0 6.2
16.05.2026 Bayern MünchenA 5-1 69 6.2
10.05.2026 1. FC HeidenheimH 1-3 7
02.05.2026 Union BerlinA 2-2
25.04.2026 Bayer LeverkusenH 1-2 26 1 6.7
17.04.2026 FC St. PauliA 1-1 70 1 6.3
12.04.2026 Werder BremenH 3-1 40 6.7
05.04.2026 Eintracht FrankfurtA 2-2 2 1 1 7.0
30.01.2026 VfL WolfsburgH 1-0 90 6.9
25.01.2026 SC FreiburgA 2-1 90 1 7.0
17.01.2026 FSV Mainz 05H 2-1 83 1 7.6
14.01.2026 Bayern MünchenH 1-3
10.01.2026 1. FC HeidenheimA 2-2 75 2 1 7.9
20.12.2025 Union BerlinH 0-1
13.12.2025 Bayer LeverkusenA 2-0
06.12.2025 FC St. PauliH 1-1
29.11.2025 Werder BremenA 1-1 45 6.7
22.11.2025 Eintracht FrankfurtH 3-4 9 6.7
08.11.2025 Borussia MönchengladbachA 3-1 10 6.9
02.11.2025 Hamburger SVH 4-1
25.10.2025 Borussia DortmundA 1-0
03.10.2025 1899 HoffenheimA 0-1
28.09.2025 VfB StuttgartH 1-2
13.09.2025 VfL WolfsburgA 3-3 26 6.0
31.08.2025 AnderlechtH 2-0
24.08.2025 RAAL La LouvièreA 0-0 48 6.2
16.08.2025 Standard LiegeH 3-0 9 6.7
09.08.2025 GentA 2-3 13 1 6.5
03.08.2025 OH LeuvenH 5-0 24 6.9
25.07.2025 AntwerpA 1-1 60 6.6
25.05.2025 GentH 3-1 32 1 6.9
17.05.2025 AntwerpA 0-4 8 1 6.7
10.05.2025 AnderlechtA 0-1 47 6.2
03.05.2025 GenkH 1-0 30 7.2
24.04.2025 Club Brugge KVA 0-1 68 1 2 7.3
20.04.2025 GenkA 1-2
12.04.2025 AnderlechtH 2-0 45 1 6.7
05.04.2025 GentA 0-3 17 6.7
29.03.2025 AntwerpH 5-1 26 1 7.2
19.01.2025 OH LeuvenH 1-0 82 6.3
11.01.2025 CharleroiA 1-2 45 1 2 7.3
26.12.2024 GentA 1-3 67 2 7.2
22.12.2024 Club Brugge KVH 2-2 8 6.7
15.12.2024 KVC WesterloH 3-1 1
12.12.2024 NiceH 2-1
19.10.2024 GentH 0-0 82 1 7.5
06.10.2024 Club Brugge KVA 1-1 90 1 7.2
03.10.2024 Bodo/GlimtH 0-0 90 1 7.9
29.09.2024 KortrijkH 3-0 90 7.5
26.09.2024 FenerbahceA 2-1 90 2 6.9
20.09.2024 Standard LiegeA 0-0 90 7.2
15.09.2024 AntwerpA 2-0 82 2 6.6
01.09.2024 AnderlechtH 0-0 90 8.0
16.08.2024 CharleroiH 1-0 41 1 7.0
10.08.2024 KVC WesterloA 4-3 90 1 7.2
02.08.2024 Beerschot WilrijkH 3-1 90 1 7.2
27.07.2024 DenderA 0-0 90 7.3
26.05.2024 GenkH 2-0 90 7.2
19.05.2024 Cercle BruggeA 1-2 90 1 1 7.2
ŞUT9
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.135 83' · xG 0.935 · GOL 83' · xG 0.027 6' · xG 0.026 63' · xG 0.047 82' · xG 0.137 78' · xG 0.031 68' · xG 0.014 90' · xG 0.429
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%67) Taç sonrası — 1 (%11) Serbest vuruş — 1 (%11) Açık oyun — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası6%67
  • Taç sonrası1%11
  • Serbest vuruş1%11
  • Açık oyun1%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 5 (%56) Kafa — 3 (%33) Sol ayak — 1 (%11) 9 şut
  • Sağ ayak5%56
  • Kafa3%33
  • Sol ayak1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 6 %67
AKSİYON HARİTASI629 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 11 11 11 12 16 16 16 21 22 28
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 16 21 28
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 3 5 5 6 8 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %46 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 5 5 5 5 5 5 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR629
Pas 419 Pas — 419 (%71) Top ka… 39 Top kazanma — 39 (%7) Top teması — 25 (%4) Uzakl… 23 Uzaklaştırma — 23 (%4) Korne… 23 Korner kazandırma — 23 (%4) Faul — 14 (%2) Müdahale — 14 (%2) Hava topu — 14 (%2) Çalım — 12 (%2) İsabetsiz şut — 10 (%2)
  • Pas419%71
  • Top kazanma39%7
  • Top teması25%4
  • Uzaklaştırma23%4
  • Korner kazandırma23%4
  • Faul14%2
  • Müdahale14%2
  • Hava topu14%2
  • Çalım12%2
  • İsabetsiz şut10%2
PİYASA DEĞERİ€2.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 200 maç
1.FC Köln 25maç 2025–2026
Union St. Gilloise 77maç 2023–2025
Gent 98maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01 Union St. Gilloise 1.FC Köln
2023-09-02 KAA Gent Union SG €2.00m
2023-09-01 Gent Union St. Gilloise
2019-07-01 KAS Eupen KAA Gent €1.20m
2019-06-17 AS Eupen Gent
2017-07-01 St. Truiden AS Eupen
2017-07-01 St.Truiden U21 KAS Eupen free transfer
2016-07-01 St. Truiden U19 St.Truiden U21 -
2015-07-01 Anderlecht U19 St. Truiden U19 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
02.2026 SakatlıkKadroda yok 7 maç
02.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
11.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 642 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Teknik verimde soru işaretiDrible, ikili mücadele ve isabet verimi daha yakından bakılmayı gerektiriyor.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.2Bundesliga 2025
PERFORMANS76.8642 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 70.3
Box-to-box orta saha 69.5
Numara 10 68.8
Top kapan ön libero 44.0
Derinden oyun kurucu 34.6
Box-to-box orta saha 30.3
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %98
Dakika %45
Değer / getiri %47
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %98
Dakika %69
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 3.08 1.8 100
Performans skoru 76.8 76 100
Asist / 90 0.42 0.28 100
Müdahale / 90 2.38 1.8 100
Ortalama rating 6.82 7.2 95
Gol / 90 0.14 0.22 64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam