Spain · Defender
Éric Curbelo de la Fe
LİGSegunda División
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut50.32 / 90
Kilit pas60.39 / 90
Başarılı dripling70.45 / 90
Kazanılan ikili895.73 / 90
Rating6.96
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 2.96 %95
- Pas arası 2.64 %100
- Blok 0.58 %63
- İkili mücadele %64 %94
- Pas isabeti %80 %28
- Faul (az iyi) 1.61 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1399 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Segunda División2022/2023 · Spain · 2nd Place
2025/26
36
1.399
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas6
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan89%64
Müdahale46
Faul2510 kazanılan
İlk 111422 yedek
Kart3
2023/24
22
101
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%67
Müdahale4
İlk 11121 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11222 yedek girdi
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-5-114%61
- 4-2-3-15%22
- 4-3-32%9
- 4-1-4-11%4
- 4-4-21%4
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Granada CFA | 1-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | AlmeriaH | 3-1 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | ZaragozaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | MalagaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | AD Ceuta FCH | 1-2 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | CordobaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | CadizH | 3-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | BurgosA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 01.04.2026 | Racing SantanderA | 3-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 28.03.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Las PalmasA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | CastellónH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | FC AndorraA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.03.2026 | LeganesH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.02.2026 | ValladolidH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | EibarA | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 24.01.2026 | MirandesH | 3-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 17.01.2026 | Cultural LeonesaA | 2-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.01.2026 | CadizA | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | MalagaH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | LeganesA | 0-1 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 13.12.2025 | Granada CFH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | Real Sociedad IIA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.11.2025 | FC AndorraH | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | HuescaA | 2-0 | 88 | – | 7.0 | ||
| 16.11.2025 | EibarH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | MirandesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | Las PalmasH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | ZaragozaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | ValladolidA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.10.2025 | Racing SantanderH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.09.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | Cultural LeonesaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | AD Ceuta FCA | 0-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 18.08.2025 | CordobaH | 2-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | AlavesH | 1-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 16.05.2024 | Real BetisH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | MallorcaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | Real SociedadA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | GironaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | Celta VigoA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | SevillaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | BarcelonaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2024 | AlmeriaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2023 | Athletic ClubA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | CadizH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | OsasunaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2023 | Atletico MadridH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | AlmeriaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2023 | Celta VigoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2023 | Real MadridA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2023 | Granada CFH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | SevillaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | GironaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2023 | Real SociedadH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2023 | ValenciaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2023 | MallorcaH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%57
- Asist sonrası2%29
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%57
- Sağ ayak2%29
- Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 2 %29
PİYASA DEĞERİ€400K
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 58 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2024
Maç eksiğiŞüpheli
2 maç
03.2024
Maç eksiğiKadroda yok
3 maç
02.2024
SakatlıkKadroda yok
4 maç
12.2023
ContusionKadroda yok
2 maç
10.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1399 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU77.8Segunda División 2025
PERFORMANS86.01399 dk
KARARİzlemeye değer73/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
94.1
Agresif stoper
93.2
Klasik stoper
87.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%100
Dakika
%49
Değer / getiri
%84
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%99
Dakika
%79
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
86
74
100
Müdahale / 90
2.96
3
99
Pas hacmi / 90
43.87
42
100
Pas arası / 90
2.64
1.9
100
İkili mücadele kazanma
64.03
58
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nazım SangaréGazişehir Gaziantep · 31
%95
0gol
0asist
68scout
Süper Lig
Sampson DwehPlzen · 24
%74
0gol
1asist
73scout
UEFA Europa League
Matheus AlexandreSport Recife · 26
%70
0gol
1asist
72scout
Serie A
Elias BakatukandaFC BW Linz · 21
%67
0gol
0asist
89scout
€300K
Bundesliga
RodriguesSan Jose Earthquakes · 28
%66
1gol
1asist
77scout
Major League Soccer
Leonardo MoralesBelgrano Cordoba · 34
%62
0gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Marvin SenayaAuxerre · 24
%60
1gol
0asist
81scout
€3.00M
Ligue 1
Philipp WiesingerAustria Vienna · 31
%60
1gol
1asist
69scout
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

