Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili1111.00 / 90
Rating7.70
LİG SIRALAMALARINDA
22.
Super League 12025 · Volos NFC · 12 maç
3asist22.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
2
90
0
0
7.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan11%79
Müdahale6
İlk 1111 yedek
2024/25
11
16
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Faul2
2023/24
23
908
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas2
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan77%64
Müdahale28
Faul1933 kazanılan
İlk 111013 yedek
Kart41
2022/23
21
1.091
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas10
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan86%59
Müdahale32
Faul2930 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111011 yedek
G+A / 900.16
Kart3
2021/22
43
2.424
2
4
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas25
Drible9%25 başarı
İkili kazanılan161%53
Müdahale63
Faul4948 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112716 yedek
G+A / 900.22
Kart3
2020/21
17
1.171
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas8
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan92%60
Müdahale29
Faul2626 kazanılan
İlk 11134 yedek
G+A / 900.08
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 111920 yedek girdi
KART5
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%45
- 4-1-4-18%24
- 4-4-1-14%12
- 3-5-22%6
- 4-2-1-32%6
- 4-3-32%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2025 | EgyptH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.12.2025 | South AfricaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | Union St. GilloiseH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | Omonia NicosiaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | MoldeH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | ChelseaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Club Brugge KVA | 2-4 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | KV MechelenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | AntwerpH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | KVC WesterloH | 4-1 | 2↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | CharleroiA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2024 | DenderH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | KortrijkA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | GenkA | 0-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2024 | St. TruidenH | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2024 | Standard LiegeA | 1-4 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | OH LeuvenH | 0-1 | 45 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2024 | KV MechelenA | 2-4 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2024 | Union St. GilloiseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | Standard LiegeA | 4-2 | 18 | – | 3.2 | ||
| 25.02.2024 | AntwerpH | 2-2 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2024 | Maccabi HaifaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | AS EupenA | 0-2 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 15.01.2024 | AlgeriaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.12.2023 | Club Brugge KVA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2023 | Maccabi Tel AvivA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.12.2023 | RWDMH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | GenkA | 2-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2023 | Zorya LuhanskH | 4-1 | 70 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2023 | Union St. GilloiseH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 12.11.2023 | AnderlechtH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | BreidablikA | 2-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.11.2023 | CharleroiA | 1-3 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 03.09.2023 | Club Brugge KVH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 06.08.2023 | KV MechelenA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.07.2023 | KortrijkH | 3-2 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2023 | West HamA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.04.2023 | West HamH | 1-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 09.03.2023 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2023 | QarabagH | 1-0 | 120 | 1 | 6.9 | ||
| 19.02.2023 | OH LeuvenH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 16.02.2023 | QarabagA | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 15.01.2023 | KortrijkH | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 07.01.2023 | AntwerpA | 2-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 06.11.2022 | Club Brugge KVH | 2-0 | 57 | – | 6.5 | ||
| 03.11.2022 | MoldeH | 4-0 | 57↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.10.2022 | OH LeuvenA | 1-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2022 | Shamrock RoversA | 1-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 23.10.2022 | Seraing UnitedH | 2-1 | 75 | 2 | 6.6 | ||
| 19.10.2022 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.10.2022 | KV MechelenH | 3-0 | 79 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 13.10.2022 | Djurgardens IFA | 4-2 | 36↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 09.10.2022 | AS EupenA | 0-4 | 47↑ | 1 | 6.9 | ||
| 06.10.2022 | Djurgardens IFH | 0-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 18.09.2022 | GenkA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | Shamrock RoversH | 3-0 | 12↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.08.2022 | OostendeA | 1-3 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 21.05.2022 | CharleroiH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.05.2022 | GenkA | 0-2 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2022 | KV MechelenA | 1-2 | 90 | – | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 117 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Jupiler Pro League2023 · Gent
1kırmızı · 15 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 90 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.3Africa Cup of Nations 2025
PERFORMANS78.890 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 136 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%95
Dakika
%38
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%96
Dakika
%29
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sampson DwehPlzen · 24
%95
0gol
1asist
73scout
UEFA Europa League
Valy KonatéCercle Brugge · 17
%86
0gol
0asist
78scout
Jupiler Pro League
Giorgio CittadiniFrosinone · 23
%82
0gol
0asist
89scout
€900K
Serie B
Norbert WojtuszekJagiellonia · 24
%67
0gol
0asist
72scout
UEFA Europa Conference League
Nazım SangaréGazişehir Gaziantep · 31
%64
0gol
0asist
68scout
Süper Lig
Eric CurbeloSporting Gijon · 31
%62
0gol
0asist
78scout
€400K
Segunda División
Kevin Mac AllisterUnion St. Gilloise · 28
%62
1gol
1asist
72scout
Jupiler Pro League
Loni LaurentRodez · 25
%60
0gol
0asist
79scout
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

