Sergio Herrera
Argentina · Defender

Sergio Herrera

YAŞ27
BOY178
KİLO75
DOĞUM YERİCorrientes
LİGLeagues Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.10 / 90
Şut121.19 / 90
Kilit pas90.90 / 90
Başarılı dripling30.30 / 90
Kazanılan ikili393.88 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
Müdahale — %81 (1.99) Pas arası — %66 (1.29) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %26 (%51) Pas isabeti — %43 (%86) Faul (az iyi) — %43 (1.09) 43 ORT. % 81 66 0 26 43 43
  • Müdahale 1.99 %81
  • Pas arası 1.29 %66
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %51 %26
  • Pas isabeti %86 %43
  • Faul (az iyi) 1.09 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 905 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Trofeo de CampeonesNone · Argentina
🏆 Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina
🏆 Leagues CupNone · N/C America
🏆 Pan American GamesNone · World
🏆 Super CopaNone · Argentina
🏆 Super Copa2024 · Argentina
🏆 Leagues Cup2024 · N/C America
🏆 Trofeo de Campeones2023 · Argentina
🏆 Liga Profesional Argentina2023 · Argentina
🏆 Pan American Games2019 · World
🥈 Campeones CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈 Campeones Cup2024 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2021 1 2022 3 2023 1 2024 1 2025 8 2026 1
GolAsist
2026/27 20 905 0 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerColumbus Crew 20 905 0 1 6.56
Şut12%42 isabet
Kilit pas9
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan39%51
Müdahale20
Faul117 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111010 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2025/26 27 1.615 5 3 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerColumbus Crew 27 1.615 5 3 7.10
Şut18%50 isabet
Kilit pas23
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan74%51
Müdahale34
Faul2519 kazanılan
Ofsayt19
İlk 11189 yedek
G+A / 900.45
Kart1
2024/25 14 531 1 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 2 0 0 0
Major League SoccerColumbus Crew 12 531 1 0 6.69
Şut9%33 isabet
Kilit pas4
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan17%57
Müdahale10
Faul43 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1159 yedek
G+A / 900.17
Kart1
2023/24 25 791 0 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 25 791 0 1 6.75
Şut5%60 isabet
Kilit pas11
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan42%45
Müdahale23
Faul192 kazanılan
İlk 111015 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2022/23 39 1.998 1 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 39 1.998 1 2 6.74
Şut13%31 isabet
Kilit pas14
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan103%50
Müdahale52
Faul2812 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112118 yedek
G+A / 900.14
Kart91
2021/22 26 1.689 1 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaSan Lorenzo 26 1.689 1 0 6.65
Şut9%78 isabet
Kilit pas11
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan62%47
Müdahale29
Faul2213 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11197 yedek
G+A / 900.05
Kart3
TOPLAM GOL5
İLK 112624 yedek girdi
KART3
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %60
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 23 3-4-3 — 4 4-4-2 — 4 4-2-3-1 — 3 4-3-1-2 — 3 3-5-1-1 — 2 39 maç
  • 3-4-2-123%59
  • 3-4-34%10
  • 4-4-24%10
  • 4-2-3-13%8
  • 4-3-1-23%8
  • 3-5-1-12%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Colorado RapidsH 3-0 7 0 7.2
30.08.2026 New England RevolutionH 1-3 3
23.08.2026 Nashville SCA 3-2
19.08.2026 CF MontrealH 1-2 21 6.3
15.08.2026 CharlotteA 3-1 19 6.5
24.05.2026 Atlanta United FCH 2-0 12 1 6.7
16.05.2026 Philadelphia UnionA 1-1 23 2 6.5
13.05.2026 New York Red BullsA 3-2
10.05.2026 New York City FCA 3-0 90 5.9
02.05.2026 Minnesota United FCH 2-3
25.04.2026 Philadelphia UnionH 2-0 90 6.3
22.04.2026 Los Angeles GalaxyH 2-1 17 6.3
18.04.2026 New England RevolutionA 2-1 23 6.5
12.04.2026 Orlando City SCH 1-1 61 1 6.3
04.04.2026 Atlanta United FCA 1-3 89 1 1 6.9
21.03.2026 Toronto FCA 2-1 90 3 6.3
14.03.2026 Nashville SCH 0-1 90 2 7.2
08.03.2026 Chicago FireH 0-0 90 6.7
01.03.2026 Sporting Kansas CityA 2-2 90 6.7
22.02.2026 Portland TimbersA 3-2 90 2 6.6
08.11.2025 FC CincinnatiA 2-1 84 1 7.5
02.11.2025 FC CincinnatiH 4-0 70 1 1 7.9
27.10.2025 FC CincinnatiA 1-0 89 2 6.9
18.10.2025 New York Red BullsH 3-1 90 1 2 7.2
04.10.2025 Orlando City SCA 1-1 90 1 2 8.2
28.09.2025 Chicago FireA 2-0 80 6.6
20.09.2025 Toronto FCH 1-1 99 1 7.2
17.09.2025 New York City FCA 3-2 96 6.9
13.09.2025 Atlanta United FCA 4-5 90 1 1 1 7.3
30.08.2025 New York Red BullsA 0-0 74 6.3
23.08.2025 New England RevolutionH 1-2 54 1 6.6
16.08.2025 Toronto FCA 1-1 83 1 6.7
29.06.2025 Philadelphia UnionH 1-0 45 7.2
25.06.2025 Atlanta United FCH 3-1 90 1 1 7.3
14.06.2025 Vancouver WhitecapsH 2-1 90 7.2
31.05.2025 Inter MiamiA 5-1 18 6.9
29.05.2025 Nashville SCH 2-2 70 2 7.2
24.05.2025 CharlotteA 3-2
26.04.2025 San Jose EarthquakesH 2-1
19.04.2025 Inter MiamiH 0-1 1
05.04.2025 CF MontrealH 2-1
29.03.2025 DC UnitedA 1-2 90 1 6.6
22.03.2025 New York City FCH 0-0 90 3 7.6
16.03.2025 San DiegoA 1-1 24 6.3
08.03.2025 Houston DynamoH 0-0 90 1 8.0
02.03.2025 New England RevolutionA 0-1
23.02.2025 Chicago FireH 4-2 8 6.7
03.11.2024 New York Red BullsA 2-2 18 6.3
29.10.2024 New York Red BullsH 0-1 16 6.9
20.10.2024 New York Red BullsA 2-3 90 1 7.0
12.10.2024 New England RevolutionH 4-0 22 6.6
05.10.2024 Philadelphia UnionH 3-2 90 2 6.7
02.10.2024 Inter MiamiH 2-3 15 6.6
28.09.2024 DC UnitedA 2-2 9 6.5
21.09.2024 Orlando City SCH 4-3 15 1 6.3
18.09.2024 Toronto FCA 0-2 90 1 2 7.7
14.09.2024 FC CincinnatiA 0-0 11 1 6.7
07.09.2024 Seattle SoundersH 0-4 93 1 6.3
28.08.2024 Philadelphia UnionA 0-1 62 1 6.7
13.06.2024 Deportivo RiestraA 2-0
ŞUT13
GOL0
xG0.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
88' · xG 0.301 78' · xG 0.05 89' · xG 0.045 59' · xG 0.089 79' · xG 0.251 79' · xG 0.011 26' · xG 0.016 90' · xG 0.021 90' · xG 0.021 62' · xG 0.034 86' · xG 0.008 9' · xG 0.067 90' · xG 0.029
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%46) Korner — 6 (%46) Kontra atak — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası6%46
  • Korner6%46
  • Kontra atak1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%85) Sol ayak — 1 (%8) Kafa — 1 (%8) 13 şut
  • Sağ ayak11%85
  • Sol ayak1%8
  • Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 9 %69
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 151 maç
Columbus Crew 59maç 2024–2026
River Plate 66maç 2022–2024
San Lorenzo 26maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-12 River Plate Columbus Crew
2026-06-29 Columbus Crew River Plate
2025-07-01 Columbus Crew River Plate
2024-08-06 River Plate Columbus Crew
2022-02-04 San Lorenzo River Plate € 2.2M
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 855 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.2Major League Soccer 2026
PERFORMANS59.7855 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-0.9
ROL UYUMU2026
Defansif bek 65.6
Ayağı iyi stoper 63.7
Agresif stoper 63.4
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %53
Dakika %67
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %54
Dakika %70
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 40.63 42 97
Performans skoru 59.7 74 81
Müdahale / 90 2.11 3 70
Dakika güvenliği 54 80 68
İkili mücadele kazanma 53.62 58 92
Pas arası / 90 1.26 1.9 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam