Paraguay · Defender
Yaser Esneider Asprilla Martínez
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON1G · 1A
Gol10.06 / 90
Asist10.06 / 90
Şut110.66 / 90
Kilit pas70.42 / 90
Başarılı dripling60.36 / 90
Kazanılan ikili704.22 / 90
Rating7.02
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 152 defanslar
- Müdahale 2.17 %79
- Pas arası 1.99 %94
- Blok 0.42 %56
- İkili mücadele %53 %23
- Pas isabeti %79 %60
- Faul (az iyi) 1.33 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1492 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Copa2024 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2023 · Argentina
🏆
Trofeo de Campeones2023 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2021 · Argentina
🏆
Trofeo de Campeones2021 · Argentina
🏆
CONMEBOL Sudamericana2020 · South-America
🏆
Super Copa2019/2020 · Argentina
🏆
CONMEBOL Recopa2019 · South-America
🏆
CONMEBOL Libertadores2018 · South-America
🏆
Super Copa2017/2018 · Argentina
🏆
Copa Argentina2017 · Argentina
🥈
CONMEBOL U172015 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.492
1
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas7
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan70%53
Müdahale36
Faul226 kazanılan
İlk 11182 yedek
G+A / 900.12
Kart6
Kaptan13maçta
2025/26
19
388
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan20%61
Müdahale15
Faul7
İlk 11316 yedek
G+A / 900.23
Kart3
2024/25
12
564
1
1
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan24%53
Müdahale13
Faul51 kazanılan
İlk 1175 yedek
G+A / 900.32
Kart1
2023/24
3
19
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%100
2022/23
29
1.660
0
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas7
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan88%56
Müdahale38
Faul201 kazanılan
İlk 111811 yedek
G+A / 900.05
Kart3
2021/22
36
2.497
0
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%7 isabet
Kilit pas10
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan156%57
Müdahale61
Faul3410 kazanılan
İlk 112610 yedek
G+A / 900.04
Kart7
2020/21
5
360
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan33%65
Müdahale10
Faul74 kazanılan
İlk 1141 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 111625 yedek girdi
KART5
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-212%31
- 4-2-3-111%28
- 4-3-37%18
- 4-3-1-24%10
- 3-4-33%8
- 4-1-3-22%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | LanusA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2026 | PlatenseH | 1-0 | 96 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 23.08.2026 | Belgrano CordobaA | 1-2 | 88 | – | 7.9 | ||
| 17.08.2026 | Velez SarsfieldA | 1-1 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 09.08.2026 | Newells Old BoysH | 2-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 24.07.2026 | AldosiviHC | 1-1 | 87 | – | 7.5 | ||
| 04.05.2026 | Gimnasia M.AC | 2-1 | 45 | – | 6.0 | ||
| 23.04.2026 | Boca JuniorsH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | IndependienteAC | 3-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2026 | Talleres CordobaHC | 1-2 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 07.04.2026 | Instituto CordobaAC | 2-0 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | Union Santa FeHC | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.03.2026 | San LorenzoAC | 2-5 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoHC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.03.2026 | LanusHC | 1-1 | 95 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2026 | PlatenseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | Belgrano CordobaHC | 1-1 | 76 | 1 | 6.5 | ||
| 02.02.2026 | Estudiantes L.P.HC | 0-0 | 31 | 1 | 7.0 | ||
| 29.01.2026 | Deportivo RiestraAC | 0-1 | 97 | – | 6.7 | ||
| 22.01.2026 | AldosiviAC | 0-0 | 100 | 1 | 7.3 | ||
| 12.07.2025 | Nashville SCH | 2-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.07.2025 | New England RevolutionA | 1-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 05.07.2025 | CF MontrealA | 1-4 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 29.06.2025 | Paris Saint GermainA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2025 | PalmeirasH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.06.2025 | FC PortoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | Columbus CrewH | 5-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 28.05.2025 | CF MontrealH | 4-2 | 66↑ | – | 6.2 | ||
| 24.05.2025 | Philadelphia UnionA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Orlando City SCH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | San Jose EarthquakesA | 3-3 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Minnesota United FCA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | New York Red BullsH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | FC DallasH | 3-4 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.04.2025 | Columbus CrewA | 0-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Chicago FireA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Atlanta United FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | CharlotteH | 1-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 03.03.2025 | Houston DynamoA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Atlanta United FCH | 2-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | Atlanta United FCA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 26.10.2024 | Atlanta United FCH | 2-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 20.10.2024 | New England RevolutionH | 6-2 | 87 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.09.2024 | Philadelphia UnionH | 3-1 | 15 | – | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | Chicago FireA | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | FC CincinnatiH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 13.06.2024 | Deportivo RiestraA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | TigreH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2024 | Argentinos JRSA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2024 | Belgrano CordobaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | Central Cordoba de SantiagoH | 3-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 24.07.2023 | Rosario CentralA | 3-3 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.02.2023 | TigreA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2023 | Argentinos JRSH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.10.2022 | Rosario CentralH | 1-2 | 110 | – | 6.3 | ||
| 13.10.2022 | PlatenseH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | PatronatoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | Estudiantes L.P.H | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2022 | Argentinos JRSA | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.09.2022 | Talleres CordobaH | 0-1 | 90 | – | 6.7 |
ŞUT17
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%53
- Korner4%24
- Duran top2%12
- Açık oyun2%12
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak14%82
- Kafa2%12
- Sağ ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 6 %35
- 16-30' 3 %18
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 2 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 124 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 955 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS72.4955 dk
KARARİzlemeye değer67/100
FORM TRENDİYükselişte+17.4
ROL UYUMU2026
Defansif bek
78.2
Agresif stoper
75.8
Ayağı iyi stoper
75.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%92
Dakika
%67
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%89
Dakika
%76
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
72.4
74
98
Pas hacmi / 90
47.78
42
100
Dakika güvenliği
67.3
80
84
Müdahale / 90
2.36
3
79
Pas arası / 90
1.79
1.9
94
İkili mücadele kazanma
50
58
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +17.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Anders HiimSarpsborg 08 FF · 23
%95
1gol
0asist
74scout
Eliteserien
Gonzalo EscobarSantos · 28
%93
0gol
1asist
64scout
Serie A
Silvan HeftiDC United · 28
%83
0gol
2asist
66scout
Major League Soccer
Marcelo HerreraColumbus Crew · 27
%80
0gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Arthur GabrielPalmeiras · 20
%73
0gol
0asist
65scout
Serie A
César IbáñezHuracan · 26
%71
0gol
1asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Agustín SándezRosario Central · 24
%62
0gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Elías BáezAtlanta United FC · 21
%60
0gol
2asist
72scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


