LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.06 / 90
Şut60.35 / 90
Kilit pas90.53 / 90
Başarılı dripling80.47 / 90
Kazanılan ikili673.94 / 90
Rating6.81
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 1.94 %78
- Pas arası 0.88 %29
- Blok 0.29 %26
- İkili mücadele %56 %49
- Pas isabeti %80 %10
- Faul (az iyi) 1.29 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1530 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Canadian ChampionshipNone · Canada
🏆
Canadian Championship2019 · Canada
🏆
Canadian Championship2016 · Canada
🥈
Canadian ChampionshipNone · Canada · 2nd Place
🥈
Concacaf Gold CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Leagues CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
MLSNone · USA · 2nd Place
🥈
Leagues Cup2023 · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf Gold Cup2019 · N/C America · 2nd Place
🥈
Canadian Championship2017 · Canada · 2nd Place
🥈
MLS2016 · USA · 2nd Place
🥈
Canadian Championship2014 · Canada · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.530
0
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas9
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan67%56
Müdahale33
Faul2212 kazanılan
İlk 11194 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2025/26
33
2.883
2
5
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas22
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan120%51
Müdahale72
Faul4211 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11312 yedek
G+A / 900.22
Kart6
2024/25
34
2.315
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas24
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan92%58
Müdahale38
Faul2121 kazanılan
İlk 11259 yedek
Kart5
2023/24
34
3.028
0
4
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas39
Drible17%61 başarı
İkili kazanılan127%54
Müdahale58
Faul4716 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1134
G+A / 900.12
Kart102
2022/23
34
2.738
1
4
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas32
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan110%62
Müdahale49
Faul2715 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11304 yedek
G+A / 900.16
Kart6
2021/22
29
2.528
0
5
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas51
Drible21%49 başarı
İkili kazanılan108%53
Müdahale38
Faul2814 kazanılan
İlk 11281 yedek
G+A / 900.18
Kart6
2020/21
25
2.238
1
2
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas31
Drible22%69 başarı
İkili kazanılan111%60
Müdahale53
Faul3114 kazanılan
İlk 11241 yedek
G+A / 900.12
Kart6
TOPLAM GOL2
İLK 116014 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%38
- 4-4-213%22
- 4-3-312%20
- 3-5-25%8
- 4-4-1-14%7
- 5-3-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | New York City FCA | 0-0 | 1 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | FC CincinnatiH | 4-0 | 6↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Columbus CrewH | 3-2 | 62 | 1 | – | 6.7 | |
| 19.08.2026 | New York Red BullsA | 0-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | Inter MiamiH | 4-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 01.08.2026 | DC UnitedA | 2-2 | 99 | 1 | 6.7 | ||
| 25.07.2026 | Orlando City SCA | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 23.07.2026 | CF MontrealH | 1-0 | 93 | – | 7.0 | ||
| 18.07.2026 | Atlanta United FCH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | New York City FCH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.05.2026 | Los Angeles FCH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.05.2026 | New England RevolutionA | 0-3 | 40↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | DC UnitedH | 2-2 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | Philadelphia UnionA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | CharlotteH | 4-2 | 97 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Atlanta United FCA | 0-2 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 11.04.2026 | CharlotteA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | Chicago FireA | 1-0 | 78 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | Orlando City SCH | 5-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Columbus CrewA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 08.03.2026 | Minnesota United FCH | 3-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | FC DallasA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | New England RevolutionH | 4-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | Inter MiamiA | 4-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | Inter MiamiA | 3-1 | 86 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | Inter MiamiH | 2-5 | 96 | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | CF MontrealA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Houston DynamoH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 20.09.2025 | Orlando City SCA | 3-2 | 91 | 1 | – | 7.0 | |
| 13.09.2025 | FC CincinnatiA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 31.08.2025 | Atlanta United FCH | 0-1 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.07.2025 | San DiegoA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | Toronto FCH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.07.2025 | Columbus CrewH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.07.2025 | Inter MiamiA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.07.2025 | Philadelphia UnionH | 1-0 | 103 | 1 | 7.2 | ||
| 28.06.2025 | DC UnitedA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.06.2025 | New England RevolutionA | 2-3 | 101 | 1 | – | 7.0 | |
| 15.06.2025 | Chicago FireA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.05.2025 | New York City FCH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.05.2025 | Columbus CrewA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.05.2025 | Toronto FCA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | DC UnitedH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | New York Red BullsH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | CharlotteH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | Atlanta United FCA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 27.04.2025 | Chicago FireH | 7-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | Seattle SoundersA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Real Salt LakeH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 05.04.2025 | CharlotteA | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | FC CincinnatiH | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 23.03.2025 | CF MontrealH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Philadelphia UnionA | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 09.03.2025 | Portland TimbersH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.03.2025 | New York Red BullsA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | New England RevolutionH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | Chicago FireA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | New York City FCA | 3-1 | 96 | – | 6.5 | ||
| 03.10.2024 | DC UnitedH | 3-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2024 | New England RevolutionA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 |
ŞUT7
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%71
- Açık oyun1%14
- Asist sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%57
- Sağ ayak3%43
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 212 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-11-19
Montreal
→
Nashville
?
Montreal
→
Nashville
?
2017-02-28
Toronto
→
Montreal
free transfer
Toronto
→
Montreal
free transfer
2014-05-13
Wilmington
→
Toronto
End of loan
Wilmington
→
Toronto
End of loan
2014-03-17
Toronto
→
Wilmington
loan transfer
Toronto
→
Wilmington
loan transfer
2014-01-16
Elon
→
Toronto
draft
Elon
→
Toronto
draft
2013-08-01
Carolina Dynamo
→
Elon
End of loan
Carolina Dynamo
→
Elon
End of loan
2013-05-01
Elon
→
Carolina Dynamo
loan transfer
Elon
→
Carolina Dynamo
loan transfer
2012-08-01
Carolina Dynamo
→
Elon
End of loan
Carolina Dynamo
→
Elon
End of loan
2012-05-01
Elon
→
Carolina Dynamo
loan transfer
Elon
→
Carolina Dynamo
loan transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1102 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.3Major League Soccer 2026
PERFORMANS60.31102 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİStabil+0.4
ROL UYUMU2026
Defansif bek
72.8
Ayağı iyi stoper
72.4
Klasik stoper
72.0
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%57
Dakika
%86
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%57
Dakika
%84
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
86.9
80
100
Pas hacmi / 90
47.04
42
100
Performans skoru
60.3
74
82
İkili mücadele kazanma
53.41
58
92
Müdahale / 90
1.8
3
60
Pas arası / 90
1.06
1.9
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.01. Dakika delta -31.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ian JamesSporting Kansas City · 17
%95
0gol
0asist
68scout
Major League Soccer
Alexis SotoRosario Central · 32
%85
1gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Erko TougjasHalmstad · 22
%77
0gol
0asist
67scout
Allsvenskan
Arthur GabrielPalmeiras · 20
%76
0gol
0asist
65scout
Serie A
Frederik FlexKristiansund BK · 21
%71
0gol
0asist
67scout
Eliteserien
Olwethu MakhanyaPhiladelphia Union · 21
%63
0gol
0asist
77scout
Major League Soccer
Nicolas CapraroBarracas Central · 27
%63
0gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Tomás GuidaraLanus · 29
%60
0gol
1asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


