LİGEliteserien
BU SEZON1G · 0A
Gol10.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut90.95 / 90
Kilit pas20.21 / 90
Başarılı dripling90.95 / 90
Kazanılan ikili343.57 / 90
Rating6.81
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 87 defanslar
- Müdahale 1.47 %45
- Pas arası 0.63 %13
- Blok 0.11 %5
- İkili mücadele %54 %38
- Pas isabeti %90 %93
- Faul (az iyi) 0.21 %99
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 856 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Eliteserien2025 · Bodo/Glimt · 24 maç
5asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Eliteserien2024 · Norway
🏆
1. Division2019 · Norway
🥈
Eerste Divisie2023/2024 · Holland · 2nd Place
🥈
1. Division2021 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
22
901
1
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas4
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan35%52
Müdahale15
Faul28 kazanılan
İlk 11913 yedek
G+A / 900.1
2025/26
41
943
1
5
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas12
Drible9%30 başarı
İkili kazanılan41%47
Müdahale14
Faul109 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111031 yedek
G+A / 900.57
Kart2
2024/25
32
1.412
1
4
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas16
Drible14%42 başarı
İkili kazanılan55%44
Müdahale14
Faul921 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111418 yedek
G+A / 900.32
Kart21
2022/23
38
3.274
3
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas37
Drible40%48 başarı
İkili kazanılan152%45
Müdahale51
Faul2939 kazanılan
İlk 1138
G+A / 900.11
Kart2
2020/21
12
809
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas8
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan41%48
Müdahale17
Faul812 kazanılan
İlk 11102 yedek
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 112959 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-367%76
- 4-4-29%10
- 4-1-3-24%5
- 4-3-1-24%5
- 4-1-4-13%3
- 4-2-3-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | FredrikstadA | 1-2 | 6 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | RosenborgH | 4-2 | 1↑ | – | – | ||
| 25.08.2026 | NEC NijmegenH | 3-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 19.08.2026 | NEC NijmegenA | 1-3 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 11.08.2026 | Union St. GilloiseH | 3-2 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 08.08.2026 | ValerengaA | 1-2 | 83 | – | 7.6 | ||
| 31.07.2026 | LillestromH | 4-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | SandefjordA | 0-3 | 62 | – | 6.3 | ||
| 22.07.2026 | Ham-KamH | 3-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 17.07.2026 | FredrikstadH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.07.2026 | KFUM OsloA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.05.2026 | RosenborgA | 2-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | BrannH | 3-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 20.05.2026 | StartA | 1-4 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | TromsoH | 5-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2026 | MoldeH | 0-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 30.04.2026 | StartH | 5-0 | 90 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 26.04.2026 | LillestromA | 0-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | AalesundH | 3-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 15.04.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 1-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | VikingA | 5-0 | 16↑ | – | 6.0 | ||
| 06.04.2026 | Kristiansund BKA | 0-3 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 17.03.2026 | Sporting CPA | 5-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 11.03.2026 | Sporting CPH | 3-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 24.02.2026 | InterA | 1-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 18.02.2026 | InterH | 3-1 | 3↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | Atletico MadridA | 1-2 | 5↑ | – | – | ||
| 20.01.2026 | Manchester CityH | 3-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 10.12.2025 | Borussia DortmundA | 2-2 | 82 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | FredrikstadH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | JuventusH | 2-3 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 21.11.2025 | KFUM OsloA | 1-2 | 8 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | BryneH | 5-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 04.11.2025 | MonacoH | 0-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | ValerengaA | 3-1 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | BrannA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | MoldeH | 4-1 | 22↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 22.10.2025 | GalatasarayA | 3-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-5 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | HaugesundH | 2-0 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.09.2025 | TottenhamH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | RosenborgA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 17.09.2025 | Slavia PrahaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2025 | Sturm GrazH | 5-0 | 44 | 1 | 6.5 | ||
| 15.08.2025 | StromsgodsetA | 0-5 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 09.08.2025 | TromsoH | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 03.08.2025 | Ham-KamA | 1-3 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 30.07.2025 | StromsgodsetH | 1-0 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 26.07.2025 | ValerengaH | 7-2 | 66 | 1 | 2 | 1 | 8.9 |
| 19.07.2025 | VikingA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 16.07.2025 | FredrikstadA | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 12.07.2025 | SandefjordH | 2-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 05.07.2025 | Kristiansund BKA | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 29.06.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 1-2 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 21.06.2025 | BrannH | 3-0 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 01.06.2025 | HaugesundA | 0-4 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 28.05.2025 | VikingH | 2-4 | 10↑ | – | 5.9 | ||
| 24.05.2025 | RosenborgH | 4-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 16.05.2025 | TromsoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | TottenhamH | 0-2 | 12↑ | – | 6.7 |
ŞUT17
GOL1
xG1.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%59
- Açık oyun3%18
- Duran top3%18
- Korner1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak11%65
- Sağ ayak4%24
- Kafa2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 4 %24
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 4 %24
AKSİYON HARİTASI37 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %70
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR37
- Pas26%70
- Faul5%14
- Çalım3%8
- Top kazanma3%8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 145 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-06-18
Aalesund II
→
Aalesunds FK
-
Aalesund II
→
Aalesunds FK
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 686 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.9Eliteserien 2025
PERFORMANS38.5686 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİStabil-6.6
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
54.8
Klasik stoper
48.2
Defansif bek
47.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 168 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%20
Dakika
%48
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%26
Dakika
%64
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
74.36
62
100
Performans skoru
52.5
76
69
İkili mücadele kazanma
52.5
64
82
Müdahale / 90
1.84
2.2
84
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Pas arası / 90
0.37
1.8
21
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.11. Dakika delta -35.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ryoya MorishitaBlackburn · 28
%95
4gol
7asist
48scout
Championship
Lorenz AssignonVfB Stuttgart · 25
%84
1gol
3asist
46scout
€10.00M
UEFA Europa League
JeftéPalmeiras · 22
%79
0gol
3asist
57scout
Serie A
José CorpasEibar · 34
%75
7gol
7asist
56scout
€500K
Segunda División
Herman JohanssonMjallby AIF · 28
%66
7gol
8asist
57scout
Allsvenskan
Gabriel RojasRacing Club · 28
%65
0gol
5asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Stavros GavrielZulte Waregem · 23
%63
1gol
1asist
43scout
Jupiler Pro League
Leonardo SpinazzolaNapoli · 32
%60
3gol
3asist
49scout
€3.50M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Bodø/Glimt
Aalesunds FK