Alen Grgić
Switzerland · Midfielder

Alen Grgić

YAŞ29
BOY189
KİLO79
KULÜPFC Lugano
DOĞUM YERİSchlieren
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.22 / 90
Şut30.67 / 90
Kilit pas61.33 / 90
Başarılı dripling10.22 / 90
Kazanılan ikili163.55 / 90
Rating7.33
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 69 orta sahalar
Kilit pas — %47 (1.33) Asist — %0 (0.00) Drible — %28 (0.22) Pas isabeti — %71 (%89) Top kapma — %38 (2.22) İkili mücadele — %88 (%62) 45 ORT. % 47 0 28 71 38 88
  • Kilit pas 1.33 %47
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.22 %28
  • Pas isabeti %89 %71
  • Top kapma 2.22 %38
  • İkili mücadele %62 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 406 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Schweizer PokalNone · Switzerland
🏆 2. BundesligaNone · Germany
🏆 2. Bundesliga2016/2017 · Germany
🏆 Schweizer Pokal2015/2016 · Switzerland
🥈 Super LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 Schweizer PokalNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 Super League2023/2024 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Schweizer Pokal2023/2024 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2023 0 2024 3 2025 1 2026 1
GolAsist
2026/27 6 406 1 0 7.33
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano 6 406 1 0 7.33
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan16%62
Müdahale7
Faul44 kazanılan
Penaltı1
İlk 1151 yedek
G+A / 900.22
2025/26 2 139 1 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano 2 139 1 0 7.10
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%67
Müdahale3
Faul12 kazanılan
Penaltı1
İlk 1111 yedek
G+A / 900.65
Kart1
2024/25 10 821 0 3 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano 8 718 0 2 6.95
UEFA Champions LeagueFC Lugano 2 103 0 1 6.80
Şut3%33 isabet
Kilit pas14
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan23%42
Müdahale10
Faul98 kazanılan
İlk 1191 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2023/24 3 207 0 0 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano 3 207 0 0 7.13
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan6%55
Müdahale3
İlk 113
TOPLAM GOL22 penaltı
İLK 11204 yedek girdi
KART4
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 3-4-2-1 — 2 3-5-1-1 — 2 3-5-2 — 2 4-1-4-1 — 2 4-3-3 — 2 21 maç
  • 4-2-3-111%52
  • 3-4-2-12%10
  • 3-5-1-12%10
  • 3-5-22%10
  • 4-1-4-12%10
  • 4-3-32%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ21 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 Maccabi Tel AvivA 1-1 73 1 6.9
20.08.2026 Maccabi Tel AvivH 2-1 54 1 1 7.5
13.08.2026 NSI RunavikA 2-2 83 7.2
06.08.2026 NSI RunavikH 2-0 26 7.3
29.07.2026 DukagjiniA 1-5 87 6.9
23.07.2026 DukagjiniH 1-0 83 1 8.2
14.08.2025 CeljeA 2-4 94 1 1 7.6
07.08.2025 CeljeH 0-5 45 6.6
13.03.2025 CeljeH 5-4 102 6.9
06.03.2025 CeljeA 1-0 90 7.0
19.12.2024 PafosH 2-2 90 6.2
12.12.2024 Legia WarszawaA 1-2 90 1 1 7.6
28.11.2024 GentH 2-0 90 6.6
07.11.2024 TSC Backa TopolaA 4-1 82 6.7
24.10.2024 Mlada BoleslavA 0-1 84 6.9
03.10.2024 HJK helsinkiH 3-0 90 1 1 7.7
30.07.2024 FenerbahceA 2-1 23 6.7
23.07.2024 FenerbahceH 3-4 80 1 1 6.9
26.10.2023 Club Brugge KVH 1-3 27 6.5
05.10.2023 BesiktasA 2-3 90 2 7.7
21.09.2023 Bodo/GlimtH 0-0 90 7.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 21 maç
FC Lugano 21maç 2023–2026
FC Sion 2017–2022
Switzerland U21 2017–2019
Switzerland 2017–2018
FC Zurich 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-06-27 FC Sion FC Lugano
2019-07-03 VfB Stuttgart FC Sion
2019-07-01 FC Sion VfB Stuttgart
2018-01-11 VfB Stuttgart FC Sion
2016-07-13 FC Zurich VfB Stuttgart € 2M
SCOUT RAPORUAggregated only · 139 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS45.1139 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %70
Dakika %51
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %43
Performans %68
Dakika %47
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam