LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
LİG SIRALAMALARINDA
39.
UEFA Europa Conference League2025 · AEK Athens FC · 11 maç
4gol39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Schweizer Pokal2023/2024 · Switzerland
🏆
Super League2016/2017 · Switzerland
🏆
Schweizer Pokal2016/2017 · Switzerland
🏆
1. Liga Promotion2015/2016 · Switzerland
🥈
Super League2024/2025 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Super League2022/2023 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Challenge League2014/2015 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
12
403
4
1
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%82 isabet
Kilit pas4
Drible12%75 başarı
İkili kazanılan23%53
Müdahale4
Faul55 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1166 yedek
G+A / 901.12
Kart1
2024/25
4
244
0
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan13%43
Müdahale4
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
G+A / 900.37
2023/24
14
862
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%71 isabet
Kilit pas15
Drible14%39 başarı
İkili kazanılan40%43
Müdahale11
Faul76 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11104 yedek
G+A / 900.1
2021/22
29
1.660
3
3
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%65 isabet
Kilit pas16
Drible35%56 başarı
İkili kazanılan106%44
Müdahale30
Faul1626 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111910 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2020/21
37
695
1
2
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas9
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan54%47
Müdahale15
Faul1216 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11631 yedek
G+A / 900.39
Kart2
TOPLAM GOL5
İLK 111352 yedek girdi
KART4
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-223%39
- 4-2-3-115%25
- 4-1-4-18%14
- 4-4-1-16%10
- 4-2-2-24%7
- 4-3-33%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Levski SofiaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2026 | Levski SofiaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2026 | Rayo VallecanoH | 3-1 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.04.2026 | Rayo VallecanoA | 3-0 | 2↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | CeljeH | 0-2 | 52 | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | CeljeA | 0-4 | 8↑ | 1 | 6.5 | ||
| 18.12.2025 | Universitatea CraiovaH | 3-2 | 26↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 11.12.2025 | SamsunsporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | Shamrock RoversH | 1-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | AberdeenH | 6-0 | 25↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 02.10.2025 | CeljeA | 3-1 | 7 | 1 | 1 | – | |
| 28.08.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 78 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 24.08.2025 | PanserraikosH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2025 | AnderlechtA | 1-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 18.11.2024 | SpainA | 3-2 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 15.11.2024 | SerbiaH | 1-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 29.08.2024 | ChelseaH | 2-1 | 78 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 22.08.2024 | ChelseaA | 2-0 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 14.03.2024 | PlzenA | 0-0 | 105 | 3 | 7.2 | ||
| 07.03.2024 | PlzenH | 0-0 | 65 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2024 | LudogoretsA | 0-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2024 | LudogoretsH | 0-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2023 | Slavia PrahaA | 4-0 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2023 | AS RomaH | 1-1 | 68 | 2 | 7.2 | ||
| 09.11.2023 | Sheriff TiraspolH | 2-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 26.10.2023 | Sheriff TiraspolA | 1-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2023 | AS RomaA | 4-0 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2023 | Slavia PrahaH | 0-2 | 67 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2023 | RangersH | 1-1 | 71 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 09.08.2023 | RangersA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.08.2023 | GenkA | 2-2 | 75 | 1 | 6.5 | ||
| 25.07.2023 | GenkH | 1-1 | 72 | – | 6.7 | ||
| 10.04.2022 | CharleroiA | 3-0 | 64 | 1 | 6.2 | ||
| 02.04.2022 | St. TruidenH | 0-2 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 19.03.2022 | AntwerpA | 1-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2022 | AS EupenH | 3-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 06.03.2022 | GentA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.02.2022 | Seraing UnitedH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 19.02.2022 | KortrijkA | 5-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 12.02.2022 | AnderlechtH | 1-2 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 09.02.2022 | OostendeH | 0-0 | 68 | – | 6.7 | ||
| 06.02.2022 | GenkA | 2-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 29.01.2022 | Beerschot WilrijkA | 3-3 | 81 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 26.01.2022 | OH LeuvenH | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2022 | Cercle BruggeA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.12.2021 | Standard LiegeA | 0-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 18.12.2021 | KV MechelenH | 3-2 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 15.12.2021 | Union St. GilloiseH | 0-2 | 82 | 1 | 5.7 | ||
| 12.12.2021 | Club Brugge KVA | 3-0 | 83 | – | 6.3 | ||
| 05.12.2021 | AnderlechtA | 3-2 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 28.11.2021 | Beerschot WilrijkH | 2-0 | 79 | 2 | 3 | 7.5 | |
| 20.11.2021 | GentH | 1-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 06.11.2021 | AS EupenA | 1-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 31.10.2021 | GenkH | 2-6 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.10.2021 | KV MechelenA | 2-2 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 16.10.2021 | AntwerpH | 2-1 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.10.2021 | Seraing UnitedA | 5-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 25.09.2021 | KortrijkH | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 18.09.2021 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 11.09.2021 | Cercle BruggeH | 2-4 | 18↑ | – | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 98 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12025 · AEK Athens FC
1sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 403 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.2UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS52.6403 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%79
Dakika
%82
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%79
Dakika
%61
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Javier RuizNecaxa · 21
%95
4gol
1asist
55scout
Liga MX
Lukas PetkovSV Elversberg · 25
%77
13gol
6asist
72scout
€2.50M
2. Bundesliga
Oskar PietuszewskiFC Porto · 17
%68
3gol
2asist
67scout
Primeira Liga
Rodrigo ZalazarSC Braga · 26
%65
15gol
5asist
76scout
€250K
Primeira Liga
Mohamed Ali Zoma1. FC Nürnberg
%64
14gol
4asist
59scout
€4.00M
2. Bundesliga
Sofus JohannesenFC Fredericia · 18
%64
6gol
2asist
72scout
Superliga
Gelson MartinsOlympiakos Piraeus · 30
%63
3gol
0asist
39scout
UEFA Champions League
Said El Mala1.FC Köln · 19
%60
13gol
4asist
70scout
€45.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





