Guinea-Bissau · Midfielder
Moreto Cassamá
BU SEZON0G · 0A
Şut11.55 / 90
Kilit pas11.55 / 90
Kazanılan ikili57.76 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.550.27
Kazanılan ikili
7.763.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Cup2022/2023 · Cyprus
🏆
Premier League International Cup2017/2018 · Europe
🏆
Premier League International Cup2016/2017 · Europe
🏆
Júniores U192015/2016 · Portugal
🏆
Júniores U192014/2015 · Portugal
🥈
Super Cup2023/2024 · Cyprus · 2nd Place
🥈
Cup2023/2024 · Cyprus · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2023/24
2
58
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan5%50
Müdahale4
İlk 1111 yedek
2022/23
5
337
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan14%45
Müdahale7
Faul45 kazanılan
İlk 115
Kart2
2021/22
26
804
2
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas8
Drible10%43 başarı
İkili kazanılan47%46
Müdahale12
Faul1122 kazanılan
İlk 111115 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2020/21
31
2.042
1
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas15
Drible27%82 başarı
İkili kazanılan109%58
Müdahale49
Faul3027 kazanılan
İlk 11274 yedek
G+A / 900.09
Kart83
TOPLAM GOL3
İLK 112115 yedek girdi
KART12
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 2 %67
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-18%31
- 3-4-2-14%15
- 4-3-34%15
- 4-4-24%15
- 3-1-4-23%12
- 3-5-23%12
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2023 | MidtjyllandA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2023 | MidtjyllandH | 1-0 | 58 | 1 | 7.0 | ||
| 03.11.2022 | Sheriff TiraspolA | 1-0 | 75 | – | 6.3 | ||
| 27.10.2022 | Real SociedadH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.10.2022 | Manchester UnitedA | 1-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 15.09.2022 | Real SociedadA | 2-1 | 13 | – | 6.7 | ||
| 08.09.2022 | Sheriff TiraspolH | 0-3 | 73 | – | 6.3 | ||
| 17.04.2022 | MontpellierA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | RennesH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | Estac TroyesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2022 | LyonH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2022 | AngersA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | StrasbourgH | 1-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 06.02.2022 | BordeauxH | 5-0 | 36 | – | 7.3 | ||
| 23.01.2022 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 22.12.2021 | MarseilleA | 1-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2021 | Saint EtienneH | 2-0 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2021 | LyonA | 1-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 28.11.2021 | Clermont FootH | 1-0 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 21.11.2021 | StrasbourgA | 1-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 07.11.2021 | MonacoH | 0-0 | 89 | 2 | 6.7 | ||
| 31.10.2021 | BordeauxA | 3-2 | 58 | – | 7.0 | ||
| 24.10.2021 | Estac TroyesH | 1-2 | 67 | – | 6.7 | ||
| 17.10.2021 | Stade Brestois 29A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2021 | LensA | 2-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 26.09.2021 | NantesH | 3-1 | 20↑ | – | 5.9 | ||
| 22.09.2021 | LilleA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2021 | LorientH | 0-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 12.09.2021 | RennesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2021 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 45 | 1 | 7.2 | ||
| 22.08.2021 | MetzA | 1-1 | 51 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2021 | MontpellierH | 3-3 | 69 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 08.08.2021 | NiceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2021 | BordeauxH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2021 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2021 | MonacoH | 0-1 | 65 | 1 | 7.2 | ||
| 02.05.2021 | NimesA | 2-2 | 73 | – | 7.2 | ||
| 23.04.2021 | MarseilleH | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 04.04.2021 | RennesH | 2-2 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 21.03.2021 | DijonA | 0-1 | 72 | – | 7.0 | ||
| 03.03.2021 | NantesA | 1-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2021 | MontpellierH | 0-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 20.02.2021 | Saint EtienneA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.02.2021 | LensH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2021 | LorientA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 03.02.2021 | AngersH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 31.01.2021 | StrasbourgA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.01.2021 | LilleA | 2-1 | 60 | – | 6.2 | ||
| 09.01.2021 | Saint EtienneH | 3-1 | 56 | – | 6.9 | ||
| 06.01.2021 | DijonH | 0-0 | 77 | – | 7.3 | ||
| 23.12.2020 | BordeauxA | 1-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 19.12.2020 | MarseilleA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.12.2020 | NantesH | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.12.2020 | Stade Brestois 29A | 2-1 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 29.11.2020 | LyonA | 3-0 | 32 | – | 5.3 | ||
| 22.11.2020 | NimesH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2020 | LensA | 4-4 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 17.10.2020 | LorientH | 1-3 | 70 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.10.2020 | RennesA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2020 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 81 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 64 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
08.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
02.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 12020 · Reims
8sarı · 29 maç
🟥
Ligue 12020 · Reims
3kırmızı · 29 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

