Jeremy Bruno Guillemenot
Switzerland · Attacker

Jeremy Bruno Guillemenot

YAŞ27
BOY184 cm
KİLO75 kg
DOĞUM YERİGeneva
LİGSuper League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut12.09 / 90
Kazanılan ikili12.09 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 2.096.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Schweizer PokalNone · Switzerland
🏆 1. Liga PromotionNone · Switzerland
🏆 Schweizer Pokal2023/2024 · Switzerland
🏆 1. Liga Promotion2015/2016 · Switzerland
🥈 Schweizer PokalNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 Challenge LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 Super LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 Super League2024/2025 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Schweizer Pokal2021/2022 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Schweizer Pokal2020/2021 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Super League2019/2020 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Challenge League2014/2015 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
2023 1 2024 1 2025 0
GolAsist
2025/26 4 58 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueServette FC 2 43 0 0 6.40
UEFA Europa Conference LeagueServette FC 2 15 0 0 6.00
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan1%50
Faul11 kazanılan
2024/25 2 91 1 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueServette FC 2 91 1 0 7.00
Şut5%60 isabet
İkili kazanılan2%40
Müdahale1
Ofsayt3
İlk 1111 yedek
G+A / 900.99
2023/24 13 537 0 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueServette FC 4 231 0 1 6.83
UEFA Europa Conference LeagueServette FC 4 156 0 0 6.83
UEFA Europa LeagueServette FC 5 150 0 0 6.68
Şut7%57 isabet
Kilit pas7
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan36%49
Müdahale9
Faul1018 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1158 yedek
G+A / 900.17
Kart4
TOPLAM GOL2
İLK 1128 yedek girdi
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 7 4-4-2 — 2 9 maç
  • 4-2-3-17%78
  • 4-4-22%22
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ19 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2025 Shakhtar DonetskH 1-2 15 1 6.0
21.08.2025 Shakhtar DonetskA 1-1
30.07.2025 PlzenH 1-3 16 1 6.5
22.07.2025 PlzenA 0-1 27 6.3
29.08.2024 ChelseaH 2-1 62 1 2 7.3
22.08.2024 ChelseaA 2-0 29 3 6.7
14.03.2024 PlzenA 0-0 50 7.0
07.03.2024 PlzenH 0-0 45 6.5
22.02.2024 LudogoretsA 0-1
15.02.2024 LudogoretsH 0-0 61 2 7.0
30.11.2023 AS RomaH 1-1 22 6.3
09.11.2023 Sheriff TiraspolH 2-1 14 6.9
26.10.2023 Sheriff TiraspolA 1-1 64 6.6
05.10.2023 AS RomaA 4-0 27 1 6.7
21.09.2023 Slavia PrahaH 0-2 23 1 6.9
15.08.2023 RangersH 1-1 77 1 6.6
09.08.2023 RangersA 2-1 90 2 6.9
02.08.2023 GenkA 2-2 46 6.9
25.07.2023 GenkH 1-1 18 1 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 19 maç
Servette FC 19maç 2023–2025
Switzerland U21 2019–2023
FC ST. Gallen 2018–2022
Sabadell 2017
Switzerland U19 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 FC ST. Gallen Servette FC
2019-02-01 Rapid Vienna FC ST. Gallen
2017-09-01 Barcelona Sabadell
2016-07-18 Servette FC Barcelona
SCOUT RAPORUAggregated only · 43 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU33.7UEFA Champions League 2025
PERFORMANS26.843 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 377 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %47
Dakika %32
Değer / getiri %28
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %40
Dakika %24
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam