LİGNB I
BU SEZON0G · 2A
Asist10.41 / 90
Şut20.81 / 90
Kilit pas41.63 / 90
Başarılı dripling31.22 / 90
Kazanılan ikili83.26 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.410.46
Şut
0.811.38
Kilit pas
1.634.13
Başarılı dripling
1.220.92
Kazanılan ikili
3.264.13
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Allsvenskan2022 · IFK Norrkoping · 29 maç
7asist4.
7.
Allsvenskan2021 · IFK Norrkoping · 27 maç
6asist7.
11.
Allsvenskan2020 · IFK Norrkoping · 25 maç
9gol13.
5asist11.
68.
UEFA Champions League2025 · Ferencvarosi TC · 5 maç
1asist68.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Eliteserien2018 · Norway
🏆
NM Cupen2018 · Norway
🏆
Super Cup2018 · Norway
🏆
Eliteserien2017 · Norway
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 14 G+A
GolAsist
2025/26
18
417
0
2
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas13
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan17%53
Müdahale7
Faul34 kazanılan
İlk 11612 yedek
G+A / 900.43
2024/25
4
122
0
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan9%53
Müdahale5
Faul22 kazanılan
İlk 1113 yedek
G+A / 900.74
2022/23
29
2.494
6
7
7.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%44 isabet
Kilit pas66
Drible36%59 başarı
İkili kazanılan131%47
Müdahale46
Faul2038 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1129
G+A / 900.47
Kart3
2021/22
27
1.974
2
6
7.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas66
Drible31%60 başarı
İkili kazanılan115%56
Müdahale30
Faul1339 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 11225 yedek
G+A / 900.36
Kart2
2020/21
25
1.584
9
5
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%46 isabet
Kilit pas25
Drible33%57 başarı
İkili kazanılan85%52
Müdahale19
Faul1231 kazanılan
İlk 11187 yedek
G+A / 900.8
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 11818 yedek girdi
FORMA10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-211%44
- 4-3-35%20
- 3-4-1-23%12
- 4-2-3-13%12
- 3-1-4-22%8
- 3-4-2-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2026 | SC BragaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | SC BragaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | LudogoretsH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | LudogoretsA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | Nottingham ForestA | 4-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 22.01.2026 | PanathinaikosH | 1-1 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | RangersH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | FenerbahceA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | LudogoretsH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-3 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 02.10.2025 | GenkA | 0-1 | 79 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 25.09.2025 | PlzenH | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 27.08.2025 | QarabagA | 2-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2025 | QarabagH | 1-3 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.08.2025 | LudogoretsH | 3-0 | 3↑ | – | – | ||
| 06.08.2025 | LudogoretsA | 0-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 30.07.2025 | FC NoahH | 4-3 | 45 | 2 | 6.3 | ||
| 22.07.2025 | FC NoahA | 1-2 | 78 | 1 | – | 7.3 | |
| 29.08.2024 | FiorentinaH | 1-1 | 67 | – | 7.2 | ||
| 22.08.2024 | FiorentinaA | 3-3 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 15.08.2024 | Ararat-ArmeniaH | 3-3 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 08.08.2024 | Ararat-ArmeniaA | 0-1 | 12↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 06.11.2022 | BK HackenA | 3-3 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 31.10.2022 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.10.2022 | IFK VarnamoA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2022 | HelsingborgH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.10.2022 | SiriusA | 2-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 10.10.2022 | Mjallby AIFH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 8.5 | |
| 02.10.2022 | GIF SundsvallA | 1-3 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 11.09.2022 | Malmo FFA | 2-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 05.09.2022 | Hammarby FFH | 4-1 | 87 | – | 7.3 | ||
| 28.08.2022 | Varbergs BoIS FCA | 1-1 | 89 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 21.08.2022 | AIK StockholmH | 2-4 | 76 | 3 | 6.3 | ||
| 14.08.2022 | IF ElfsborgA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 06.08.2022 | Degerfors IFH | 2-0 | 84 | 4 | 7.0 | ||
| 01.08.2022 | IFK GoteborgA | 2-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 25.07.2022 | IFK GoteborgH | 0-2 | 90 | 3 | 8.5 | ||
| 16.07.2022 | Malmo FFH | 0-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 09.07.2022 | Degerfors IFA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 03.07.2022 | SiriusH | 0-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 26.06.2022 | Mjallby AIFA | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 29.05.2022 | IF ElfsborgH | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.05.2022 | Hammarby FFA | 3-0 | 77 | 2 | 6.9 | ||
| 15.05.2022 | GIF SundsvallH | 5-1 | 90 | 2 | 2 | 6 | 10.0 |
| 09.05.2022 | HelsingborgA | 0-1 | 69 | 3 | 7.2 | ||
| 02.05.2022 | IFK VarnamoH | 2-0 | 82 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 26.04.2022 | Kalmar FFA | 1-2 | 76 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 20.04.2022 | BK HackenH | 1-1 | 70 | 1 | – | 7.5 | |
| 16.04.2022 | Djurgardens IFA | 2-1 | 76 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.04.2022 | AIK StockholmA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 03.04.2022 | Varbergs BoIS FCH | 0-1 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 04.12.2021 | IFK GoteborgH | 1-2 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 28.11.2021 | Degerfors IFA | 4-1 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 22.11.2021 | Djurgardens IFH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 07.11.2021 | Kalmar FFA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 31.10.2021 | IF ElfsborgH | 3-2 | 89 | 2 | 8.2 | ||
| 28.10.2021 | Mjallby AIFH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.10.2021 | AIK StockholmA | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 18.10.2021 | BK HackenA | 5-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 03.10.2021 | Hammarby FFH | 3-1 | 85 | 1 | 2 | 7.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 103 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 221 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.3UEFA Europa League 2025
PERFORMANS68.8221 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 399 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%92
Dakika
%45
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%94
Dakika
%53
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Salvatore EliaEmpoli · 26
%95
2gol
9asist
70scout
Serie B
Miguel CrespoIstanbul Basaksehir · 29
%78
0gol
5asist
66scout
Süper Lig
Hannibal MejbriBurnley · 22
%72
1gol
4asist
77scout
Premier League
Martim NetoElche · 22
%68
2gol
5asist
77scout
La Liga
Xavi SimonsTottenham · 22
%67
2gol
5asist
80scout
€1.50M
Premier League
Tom FellowsSouthampton · 22
%66
0gol
6asist
72scout
Championship
David HeroldKarlsruher SC · 22
%64
0gol
7asist
75scout
€3.50M
2. Bundesliga
Agustin OjedaNew York City FC · 21
%60
0gol
5asist
78scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




