LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili312.86 / 90
Rating6.91
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
12.865.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
45.
Premier League2025 · Arsenal · 4 maç
2gol45.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA European Championship2024 Germany · Europe
🏆
UEFA Nations League2022/2023 · Europe
🏆
Copa del Rey2019/2020 · Spain
🥈
Olympics Men2020 Tokyo · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
10
39
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%80
Müdahale2
İlk 1128 yedek
2025/26
52
4.010
5
3
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas37
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan189%56
Müdahale83
Faul5120 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11457 yedek
G+A / 900.18
Kart8
2024/25
53
4.157
4
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%41 isabet
Kilit pas28
Drible25%68 başarı
İkili kazanılan216%59
Müdahale95
Faul5423 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11476 yedek
G+A / 900.13
Kart10
2023/24
39
3.368
4
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%57 isabet
Kilit pas22
Drible17%71 başarı
İkili kazanılan170%57
Müdahale68
Faul4327 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11372 yedek
G+A / 900.13
Kart5
2022/23
44
3.461
1
3
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas20
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan173%54
Müdahale62
Faul5735 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11395 yedek
G+A / 900.1
Kart13
2021/22
43
3.151
3
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas17
Drible21%72 başarı
İkili kazanılan196%61
Müdahale64
Faul3927 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113310 yedek
G+A / 900.14
Kart7
2020/21
42
2.356
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas14
Drible14%88 başarı
İkili kazanılan145%61
Müdahale48
Faul4019 kazanılan
İlk 112220 yedek
Kart7
TOPLAM GOL16
İLK 1120249 yedek girdi
KART46
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA36
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %19
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 5 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-380%34
- 4-2-3-155%23
- 4-1-4-146%19
- 4-4-222%9
- 4-1-3-220%8
- 4-3-1-215%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 3↑ | – | – | ||
| 21.08.2026 | CoventryH | 3-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 19.07.2026 | ArgentinaH | 1-0 | 21 | 0 | 6.9 | ||
| 14.07.2026 | FranceA | 0-2 | 0 | 0 | – | ||
| 10.07.2026 | NorwayA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2026 | PortugalA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2026 | AustriaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | UruguayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2026 | Saudi ArabiaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2026 | Cape Verde IslandsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2026 | Paris Saint GermainA | 1-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | Crystal PalaceA | 1-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2026 | BurnleyH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | West HamA | 0-1 | 39↑ | – | 6.5 | ||
| 05.05.2026 | Atletico MadridH | 1-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | FulhamH | 3-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 29.04.2026 | Atletico MadridA | 1-1 | 95 | – | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | NewcastleH | 1-0 | 81 | – | 7.3 | ||
| 19.04.2026 | Manchester CityA | 2-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 15.04.2026 | Sporting CPH | 0-0 | 87 | 1 | 7.7 | ||
| 11.04.2026 | BournemouthH | 1-2 | 76 | – | 6.7 | ||
| 07.04.2026 | Sporting CPA | 0-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 17.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 2-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | EvertonH | 2-0 | 74 | 1 | 7.0 | ||
| 11.03.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2026 | BrightonA | 0-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | ChelseaH | 2-1 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | TottenhamA | 1-4 | 89 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2026 | WolvesA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.02.2026 | BrentfordA | 1-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | SunderlandH | 3-0 | 92 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 31.01.2026 | LeedsA | 0-4 | 86 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 28.01.2026 | Kairat AlmatyH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Manchester UnitedH | 2-3 | 58 | 1 | 6.2 | ||
| 20.01.2026 | InterA | 1-3 | 86 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 08.01.2026 | LiverpoolH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.01.2026 | BournemouthA | 2-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.12.2025 | Aston VillaH | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 27.12.2025 | BrightonH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 20.12.2025 | EvertonA | 0-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | WolvesH | 2-1 | 58 | – | 6.6 | ||
| 10.12.2025 | Club Brugge KVA | 0-3 | 90 | 2 | 1 | 8.5 | |
| 06.12.2025 | Aston VillaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | BrentfordH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | ChelseaA | 1-1 | 57 | – | 6.5 | ||
| 26.11.2025 | Bayern MünchenH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | TottenhamH | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.11.2025 | TürkiyeH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.11.2025 | GeorgiaA | 0-4 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 08.11.2025 | SunderlandA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.11.2025 | BurnleyA | 0-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | Crystal PalaceH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2025 | Atletico MadridH | 4-0 | 73 | – | 7.6 | ||
| 18.10.2025 | FulhamA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.10.2025 | BulgariaH | 4-0 | 63 | 2 | 7.7 | ||
| 11.10.2025 | GeorgiaH | 2-0 | 81 | 2 | 7.9 | ||
| 04.10.2025 | West HamH | 2-0 | 60↑ | – | 7.9 | ||
| 01.10.2025 | Olympiakos PiraeusH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 28.09.2025 | NewcastleA | 1-2 | 82 | – | 7.3 |
ŞUT27
GOL5
xG2.9
xG FARKI+2.1over performing
DÖNÜŞÜM%18.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%44
- Açık oyun6%22
- Korner5%19
- Duran top2%7
- Taç sonrası2%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%41
- Sol ayak9%33
- Kafa7%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 4 %15
- 16-30' 3 %11
- 31-45' 6 %22
- 46-60' 5 %19
- 61-75' 5 %19
- 76-90+' 4 %15
AKSİYON HARİTASI2378 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2378
- Pas1842%80
- Top kazanma93%4
- Hava topu81%4
- Top teması73%3
- Uzaklaştırma58%3
- Müdahale49%2
- Faul48%2
- Pas arası25%1
- Bloke edilen pas22%1
- İkili mücadele19%1
PİYASA DEĞERİ€80.00M+33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ17
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 283 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Real Sociedad C
→
Real Sociedad B
-
Real Sociedad C
→
Real Sociedad B
-
2017-07-01
R. Sociedad U19
→
Real Sociedad C
-
R. Sociedad U19
→
Real Sociedad C
-
2016-07-01
Real Sociedad Y
→
R. Sociedad U19
-
Real Sociedad Y
→
R. Sociedad U19
-
2011-07-01
Antiguoko Yth
→
Real Sociedad Y
free transfer
Antiguoko Yth
→
Real Sociedad Y
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
7 maç
12.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
01.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2022 · Real Sociedad
12sarı · 36 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3018 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.7Premier League 2025
PERFORMANS40.13018 dk
KARARVeri yetersiz53/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
82.3
Derinden oyun kurucu
77.4
Box-to-box orta saha
74.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%49
Dakika
%96
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%58
Dakika
%99
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.08
7.1
100
Müdahale / 90
2.06
3.2
64
İkili mücadele kazanma
59.68
58
100
Performans skoru
40.1
75
54
Pas arası / 90
1.22
2.3
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jorge RodríguezMonterrey · 30
%95
1gol
0asist
50scout
Liga MX
Idrissa GueyeEverton · 36
%79
2gol
3asist
57scout
€1.00M
Premier League
Kai KlefischSV Darmstadt 98 · 26
%75
1gol
0asist
59scout
€1.80M
2. Bundesliga
Freddie PottsWest Ham · 22
%73
0gol
1asist
59scout
€10.00M
Premier League
Thijs KraaijeveldFeyenoord · 18
%70
0gol
0asist
50scout
€10.00M
Eredivisie
Ousmane DiakitéWest Brom · 25
%65
1gol
0asist
54scout
Championship
Sean ZawadzkiColumbus Crew · 25
%63
2gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Modestas Vorobjovasİstanbulspor · 30
%60
0gol
0asist
50scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


