LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.15 / 90
Kilit pas10.15 / 90
Başarılı dripling50.77 / 90
Kazanılan ikili203.09 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.150.47
Başarılı dripling
0.771.42
Kazanılan ikili
3.096.16
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Copa del Rey2023/2024 · Spain
🏆
Super Cup2020/2021 · Spain
🏆
Super Cup2015/2016 · Spain
🥈
Super Cup2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2019/2020 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
37
772
0
0
6.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan33%41
Müdahale18
Faul161 kazanılan
İlk 111027 yedek
Kart21
Kaptan4maçta
2024/25
52
983
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas9
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan38%53
Müdahale18
Faul53 kazanılan
İlk 111042 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2023/24
36
2.001
0
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas17
Drible18%41 başarı
İkili kazanılan79%48
Müdahale39
Faul157 kazanılan
İlk 112214 yedek
G+A / 900.09
Kart4
Kaptan5maçta
2022/23
31
1.321
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas13
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan58%58
Müdahale24
Faul156 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111417 yedek
G+A / 900.07
Kart1
Kaptan1maçta
2021/22
33
1.926
0
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas13
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan72%46
Müdahale32
Faul199 kazanılan
İlk 112211 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2020/21
35
652
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible13%59 başarı
İkili kazanılan29%37
Müdahale9
Faul173 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11530 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1188123 yedek girdi
KART12
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1154%73
- 4-4-250%24
- 4-1-4-14%2
- 4-3-32%1
- 3-4-2-11%0
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Real MadridA | 4-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | Celta VigoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2026 | EspanyolA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | ValenciaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | VillarrealH | 1-2 | 45 | – | 5.9 | ||
| 05.04.2026 | GetafeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Real BetisH | 2-1 | 82 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | GironaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | BarcelonaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | ElcheH | 2-1 | 80 | – | 5.6 | ||
| 15.02.2026 | OviedoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | LevanteH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | Sporting CPH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | AtalantaAC | 2-3 | 89 | – | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | MallorcaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | OsasunaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2025 | EspanyolH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 14.12.2025 | Celta VigoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2025 | Paris Saint GermainH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | Atletico MadridH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | Real MadridHC | 0-3 | 45 | – | 5.9 | ||
| 29.11.2025 | LevanteAC | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.11.2025 | Slavia PrahaA | 0-0 | 11↑ | – | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | BarcelonaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | NewcastleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | GetafeHC | 0-1 | 31 | – | 7.2 | ||
| 22.10.2025 | QarabagH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | ElcheA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | MallorcaH | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 01.10.2025 | Borussia DortmundA | 4-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.09.2025 | VillarrealA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 23.09.2025 | GironaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | ValenciaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2025 | ArsenalH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | Rayo VallecanoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | SevillaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | BarcelonaH | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | ValenciaAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.05.2025 | GetafeA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | AlavesH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | Manchester UnitedA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Real SociedadA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.05.2025 | Manchester UnitedH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | Las PalmasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Real MadridA | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | RangersH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.04.2025 | Rayo VallecanoH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2025 | RangersA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.04.2025 | VillarrealA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | OsasunaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | SevillaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.03.2025 | AS RomaH | 3-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | MallorcaH | 1-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 06.03.2025 | AS RomaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | Atletico MadridA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | ValladolidH | 7-1 | 15↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.02.2025 | EspanyolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | GironaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | Real BetisA | 2-2 | 80 | – | 6.9 |
ŞUT3
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%67
- Açık oyun1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%67
- Sol ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
AKSİYON HARİTASI477 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR477
- Pas308%68
- Top kazanma43%9
- Top teması21%5
- Çalım16%4
- Faul14%3
- Müdahale14%3
- Uzaklaştırma13%3
- Hava topu10%2
- Offsideprovoked8%2
- Korner kazandırma7%2
PİYASA DEĞERİ€1.20M-40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 224 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2013-07-01
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
2012-07-01
Danok Bat U19
→
CD Basconia
?
Danok Bat U19
→
CD Basconia
?
2009-07-01
Danok Bat Yth.
→
Danok Bat U19
-
Danok Bat Yth.
→
Danok Bat U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
11.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
9 maç
02.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 582 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.0La Liga 2025
PERFORMANS44.7582 dk
KARARUygun değil48/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
51.0
Defansif bek
50.7
Agresif stoper
50.3
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%27
Performans
%31
Dakika
%43
Değer / getiri
%81
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%31
Dakika
%61
Değer / getiri
%88
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
38.2
62
62
Müdahale / 90
2.16
2.2
98
Performans skoru
44.7
76
59
Ortalama rating
6.3
7.2
88
İkili mücadele kazanma
32.26
64
50
Pas arası / 90
0.62
1.8
34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gerónimo HerediaBelgrano Cordoba · 20
%95
0gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Moritz OswaldSCR Altach · 23
%85
0gol
0asist
66scout
€350K
Bundesliga
Mateu MoreyMallorca · 25
%79
1gol
0asist
59scout
€1.50M
La Liga
Francisco OrtegaOlympiakos Piraeus · 26
%67
0gol
0asist
53scout
UEFA Champions League
Mert MenemenciogluAdana Demirspor
%66
0gol
0asist
52scout
1. Lig
Kevin PiconSantos Laguna · 21
%66
0gol
0asist
61scout
Liga MX
Conor BradleyLiverpool · 22
%62
0gol
1asist
59scout
€40.00M
Premier League
Mauricio IsaisToluca · 24
%60
0gol
0asist
49scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
