Asist00.00 / 90
Şut160.79 / 90
Kilit pas50.25 / 90
Başarılı dripling130.64 / 90
Kazanılan ikili673.30 / 90
Rating6.21
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 119 orta sahalar
- Kilit pas 0.25 %2
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.64 %43
- Pas isabeti %76 %21
- Top kapma 1.58 %25
- İkili mücadele %38 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1826 dakika oynadı.
2025/26
33
1.826
0
0
6.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas5
Drible13%32 başarı
İkili kazanılan67%38
Müdahale21
Faul3021 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112112 yedek
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 112112 yedek girdi
KART3
FORMA17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-111%35
- 4-4-28%26
- 4-2-3-16%19
- 4-3-32%6
- 5-3-22%6
- 5-4-12%6
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | İstanbulsporA | 8-1 | 61 | – | 5.9 | ||
| 19.04.2026 | BolusporA | 6-0 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-6 | 74 | – | 6.5 | ||
| 07.04.2026 | HataysporA | 4-0 | 83 | 1 | 5.9 | ||
| 03.04.2026 | Manisa BBSKH | 2-1 | 87 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | KeçiörengücüA | 7-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Serik BelediyesporH | 1-4 | 38↑ | 1 | 6.2 | ||
| 06.03.2026 | SakaryasporA | 4-0 | 45 | – | 6.0 | ||
| 01.03.2026 | PendiksporH | 0-5 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 23.02.2026 | SarıyerA | 5-0 | 37↑ | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | Erzurum BBA | 7-0 | 84 | – | 5.3 | ||
| 23.01.2026 | BandırmasporH | 0-3 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 16.01.2026 | Yeni ÇorumsporA | 4-1 | 11↑ | – | 5.6 | ||
| 10.01.2026 | EroksporH | 0-5 | 84 | – | 6.2 | ||
| 29.12.2025 | İstanbulsporH | 1-5 | 81 | – | 6.5 | ||
| 21.12.2025 | ÜmraniyesporA | 5-0 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 12.12.2025 | BolusporH | 1-6 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 4-1 | 23↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.12.2025 | HataysporH | 3-3 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 21.11.2025 | Manisa BBSKA | 5-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | KeçiörengücüH | 2-7 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | Serik BelediyesporA | 4-0 | 66 | – | 6.0 | ||
| 25.10.2025 | Van BBH | 2-4 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | SakaryasporH | 0-6 | 78 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | PendiksporA | 3-0 | 64 | – | 6.0 | ||
| 29.09.2025 | SarıyerH | 0-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 25.09.2025 | SivassporA | 5-0 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Erzurum BBH | 0-3 | 67↑ | 2 | 6.5 | ||
| 12.09.2025 | BB BodrumsporA | 3-1 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | AmedH | 1-8 | 23↑ | 1 | 5.9 | ||
| 23.08.2025 | BandırmasporA | 4-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | Yeni ÇorumsporH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | EroksporA | 2-2 | –↑ | – | – |
ŞUT19
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%47
- Korner4%21
- Açık oyun3%16
- Kontra atak2%11
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%63
- Kafa4%21
- Sol ayak3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 8 %42
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 3 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 33 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Adana Demir Yth
→
Adana Demir U19
-
Adana Demir Yth
→
Adana Demir U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1826 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.01. Lig 2025
PERFORMANS37.41826 dk
KARARVeri yetersiz54/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
64.9
Agresif stoper
63.1
Defansif bek
62.2
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%18
Dakika
%77
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%25
Dakika
%85
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.21
7.2
86
İkili mücadele kazanma
38.29
68
56
Pas hacmi / 90
23.36
45
52
Müdahale / 90
1.04
2.4
43
Pas arası / 90
0.54
1.8
30
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mauricio IsaisToluca · 24
%95
0gol
0asist
49scout
Liga MX
Gerónimo HerediaBelgrano Cordoba · 20
%71
0gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Fabiano SouzaCeara · 25
%69
0gol
1asist
60scout
Serie A
Angel AzuajeU.N.A.M. - Pumas · 21
%68
0gol
0asist
70scout
Liga MX
Dimitri FoulquierValencia · 32
%64
0gol
0asist
55scout
€1.00M
La Liga
Robson BambuAtletico San Luis · 28
%62
0gol
1asist
59scout
€250K
Liga MX
Iván BalliuRayo Vallecano · 33
%60
0gol
0asist
45scout
€1.20M
UEFA Europa Conference League
Odilon KossounouAtalanta · 24
%60
1gol
0asist
57scout
€18.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
