LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas30.55 / 90
Başarılı dripling10.18 / 90
Kazanılan ikili274.91 / 90
Rating6.34
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 1.45 %43
- Pas arası 1.09 %48
- Blok 0.18 %25
- İkili mücadele %55 %49
- Pas isabeti %88 %71
- Faul (az iyi) 1.45 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 495 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Paranaense 12019 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2019 · Brazil
🏆
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship2019 · World
🏆
CONMEBOL Sudamericana2018 · South-America
🥈
Copa do Brasil2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2019 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
6
495
0
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan27%55
Müdahale8
Faul82 kazanılan
İlk 116
Kart41
2025/26
21
1.433
0
1
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan56%45
Müdahale12
Faul1916 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11165 yedek
G+A / 900.06
Kart21
2024/25
28
1.165
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan61%54
Müdahale20
Faul2111 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111216 yedek
G+A / 900.08
Kart6
2023/24
36
2.184
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan117%55
Müdahale35
Faul2931 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112610 yedek
Kart7
2022/23
23
398
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan20%65
Müdahale10
Faul34 kazanılan
İlk 11419 yedek
2020/21
38
1.585
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan82%50
Müdahale25
Faul2822 kazanılan
İlk 111820 yedek
Kart41
TOPLAM GOL2
İLK 113737 yedek girdi
KART21
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%46
- 4-3-311%17
- 4-1-4-17%11
- 3-4-36%9
- 5-4-16%9
- 4-4-25%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Guadalajara ChivasH | 0-3 | 90 | 0 | 6.4 | ||
| 31.08.2026 | MonterreyA | 1-3 | 88 | 0 | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | Club AmericaA | 3-0 | 47 | – | 5.3 | ||
| 01.08.2026 | Club TijuanaH | 0-0 | 84 | – | 7.6 | ||
| 26.07.2026 | Tigres UANLA | 2-2 | 93 | – | 6.0 | ||
| 18.07.2026 | Cruz AzulH | 2-3 | 93 | – | 5.9 | ||
| 26.04.2026 | FC JuarezA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | Santos LagunaH | 2-0 | 96 | 1 | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | TolucaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | MonterreyA | 1-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | AtlasA | 3-2 | 6↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | NecaxaA | 4-1 | 47 | – | 5.2 | ||
| 31.01.2026 | Guadalajara ChivasH | 2-3 | 87 | 1 | – | 6.7 | |
| 18.01.2026 | Club TijuanaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.01.2026 | Club AmericaA | 0-2 | 93 | – | 6.9 | ||
| 12.01.2026 | Tigres UANLH | 1-2 | 98 | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | Tigres UANLA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | FC JuarezH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.10.2025 | NecaxaH | 3-4 | 98 | – | 5.6 | ||
| 23.10.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | AtlasH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | MazatlánA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | PachucaA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.09.2025 | Club AmericaH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Santos LagunaA | 1-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.09.2025 | Club TijuanaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | BenficaH | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | Casa PiaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Santa ClaraH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.04.2025 | FamalicaoA | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | EstorilA | 0-2 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 07.04.2025 | Sporting CPA | 1-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | AroucaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | FarenseA | 0-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | FC PortoH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | Rio AveA | 2-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 21.02.2025 | NacionalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | GuimaraesA | 0-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | GIL VicenteH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2025 | MoreirenseA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | LazioH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 04.01.2025 | BenficaA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 29.12.2024 | Casa PiaH | 1-2 | 72 | – | 6.2 | ||
| 22.12.2024 | Santa ClaraA | 0-2 | 48↑ | – | 6.6 | ||
| 16.12.2024 | FamalicaoH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | AS RomaA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2024 | EstorilH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | AVSA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | 1899 HoffenheimH | 3-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | Sporting CPH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | IF ElfsborgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | MoreirenseH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.08.2024 | BoavistaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | GuimaraesH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | BenficaA | 5-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 19.04.2024 | Rio AveA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | BoavistaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2024 | SC BragaA | 0-3 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT3
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%67
- Duran top1%33
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%67
- Sol ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %67
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€250K
KAÇIRDIĞI MAÇ19
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 154 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-14
Heracles Almelo
→
Roda JC
?
Heracles Almelo
→
Roda JC
?
2018-07-31
AZ Alkmaar U21
→
Heracles Almelo
free transfer
AZ Alkmaar U21
→
Heracles Almelo
free transfer
2015-07-01
AZ U19
→
AZ Alkmaar U21
-
AZ U19
→
AZ Alkmaar U21
-
2013-07-01
AZ U17
→
AZ U19
-
AZ U17
→
AZ U19
-
2012-07-01
AZ Alkmaar Yth.
→
AZ U17
-
AZ Alkmaar Yth.
→
AZ U17
-
2011-07-01
WSV '30 Yth.
→
AZ Alkmaar Yth.
free transfer
WSV '30 Yth.
→
AZ Alkmaar Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
12 maç
09.2021
Omuz sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga MX2026 · Atletico San Luis
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1433 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.4Liga MX 2025
PERFORMANS43.61433 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%26
Dakika
%68
Değer / getiri
%99
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%30
Dakika
%79
Değer / getiri
%99
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marin PongračićFiorentina · 28
%95
0gol
0asist
62scout
€7.50M
Serie A
Angel AzuajeU.N.A.M. - Pumas · 21
%86
0gol
0asist
70scout
Liga MX
Tatu VarmanenOsters IF · 27
%69
0gol
2asist
59scout
Allsvenskan
Ian MurphyColorado Rapids · 25
%68
0gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Victor LindelöfAston Villa · 31
%68
0gol
0asist
39scout
UEFA Europa League
Philippe SandlerNEC Nijmegen · 28
%63
1gol
3asist
57scout
Eredivisie
Karim CoulibalyWerder Bremen · 18
%61
1gol
0asist
79scout
€28.00M
Bundesliga
Giovanni van ZwamGO Ahead Eagles · 21
%60
0gol
0asist
61scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






