BU SEZON1G · 1A
Gol10.08 / 90
Asist10.08 / 90
Şut40.32 / 90
Kilit pas141.11 / 90
Başarılı dripling20.16 / 90
Kazanılan ikili292.29 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.080.09
Şut
0.320.44
Kilit pas
1.111.32
Başarılı dripling
0.160.09
Kazanılan ikili
2.292.02
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
La Liga2022 · Espanyol · 30 maç
7asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Segunda División2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
First League2013/2014 · Bulgaria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
20
1.139
1
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas14
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan29%50
Müdahale8
Faul107 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11137 yedek
G+A / 900.16
Kart41
2024/25
25
1.024
0
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas15
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan23%40
Müdahale13
Faul136 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111213 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2022/23
31
2.412
1
7
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas34
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan83%48
Müdahale47
Faul3215 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11292 yedek
G+A / 900.3
Kart7
2021/22
36
2.199
1
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas19
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan68%44
Müdahale33
Faul317 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112412 yedek
G+A / 900.04
Kart7
TOPLAM GOL2
İLK 116628 yedek girdi
KART16
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-132%37
- 4-4-222%26
- 5-3-214%16
- 4-3-39%10
- 4-1-4-16%7
- 5-4-13%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Granada CFA | 1-2 | 17↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.05.2026 | AlmeriaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | CordobaA | 3-2 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | CadizH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | BurgosA | 1-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 06.04.2026 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 73 | – | 7.3 | ||
| 01.04.2026 | Racing SantanderA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | Las PalmasA | 1-0 | 67 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | CastellónH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | FC AndorraA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | LeganesH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | ValladolidH | 2-2 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | AlbaceteA | 1-1 | 72 | 1 | 6.0 | ||
| 08.02.2026 | HuescaH | 2-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | EibarA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.01.2026 | MirandesH | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | Cultural LeonesaA | 2-4 | 82 | 1 | – | 6.3 | |
| 04.01.2026 | MalagaH | 1-3 | 19↑ | – | 5.9 | ||
| 20.12.2025 | LeganesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | MallorcaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2025 | GironaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | AlavesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | Athletic ClubH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | SevillaA | 1-1 | 19 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2025 | ValladolidH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | LeganesH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.12.2024 | Las PalmasA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.12.2024 | ValenciaH | 1-1 | 82 | 1 | 7.0 | ||
| 14.12.2024 | OsasunaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 09.12.2024 | GetafeA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 30.11.2024 | Celta VigoH | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | GironaA | 4-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | BarcelonaA | 3-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2024 | SevillaH | 0-2 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | Athletic ClubA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2024 | MallorcaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Real BetisA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2024 | VillarrealH | 1-2 | 73 | 1 | – | 6.3 | |
| 21.09.2024 | Real MadridA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | AlavesH | 3-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | Rayo VallecanoH | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 28.08.2024 | Atletico MadridA | 0-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | Real SociedadH | 0-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 19.08.2024 | ValladolidA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.06.2023 | AlmeriaH | 3-3 | 90 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 28.05.2023 | ValenciaA | 2-2 | 67 | – | 6.2 | ||
| 24.05.2023 | Atletico MadridH | 3-3 | 78 | – | 6.6 | ||
| 21.05.2023 | Rayo VallecanoA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2023 | BarcelonaH | 2-4 | 84 | – | 5.9 | ||
| 04.05.2023 | SevillaA | 3-2 | 66 | 1 | – | 7.2 | |
| 30.04.2023 | GetafeH | 1-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 11.03.2023 | Real MadridA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2023 | ValladolidA | 2-1 | 9 | – | 6.3 | ||
| 25.02.2023 | MallorcaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2023 | ElcheA | 0-1 | 77 | – | 7.2 | ||
| 13.02.2023 | Real SociedadH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 04.02.2023 | OsasunaH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.01.2023 | AlmeriaA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.01.2023 | Real BetisH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT10
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%40
- Korner4%40
- Duran top1%10
- Açık oyun1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 3 %30
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 4 %40
- 76-90+' 1 %10
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 112 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
9 maç
02.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
02.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
04.2023
Bacak sakatlığıKadroda yok
5 maç
01.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1139 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.2Segunda División 2025
PERFORMANS39.21139 dk
KARARUygun değil45/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
63.0
Ayağı iyi stoper
60.7
Defansif bek
59.1
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%21
Performans
%10
Dakika
%44
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%26
Dakika
%75
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
91.9
85
100
Ortalama rating
6.61
7.2
92
İkili mücadele kazanma
50
68
74
Pas hacmi / 90
34.53
45
77
Pas arası / 90
0.79
1.8
44
Müdahale / 90
0.63
2.4
26
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jens Stryger LarsenMalmo FF · 34
%95
2gol
1asist
51scout
Allsvenskan
Christian GünterSC Freiburg · 32
%80
0gol
3asist
54scout
€2.00M
Bundesliga
Brooks LennonAtlanta United FC · 28
%78
1gol
3asist
55scout
Major League Soccer
ReginaldoJuventude · 32
%70
0gol
2asist
51scout
Serie A
Harry PickeringBlackburn · 27
%63
0gol
0asist
45scout
Championship
Marc GuéhiCrystal Palace · 25
%63
0gol
1asist
49scout
€65.00M
UEFA Europa Conference League
Domagoj BradarićVerona · 26
%61
0gol
1asist
54scout
Serie A
Christian SørensenVejle · 33
%60
0gol
3asist
55scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





