Harry Pickering
England · Defender

Harry Pickering

YAŞ27
BOY185
KİLO78
KULÜPBlackburn
DOĞUM YERİChester
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.68 / 90
Kazanılan ikili42.73 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 0.681.01
Kazanılan ikili 2.734.18
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 League TwoNone · England · 2nd Place
🥈 League Two2019/2020 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
2021 4 2022 3 2023 2 2024 1 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 132 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 2 132 0 0 6.45
Kilit pas1
İkili kazanılan4%40
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 112
Kart1
2025/26 42 809 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 41 711 0 0 6.49
League CupBlackburn 1 98 0 0 7.20
Şut4%50 isabet
Kilit pas8
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan38%56
Müdahale9
Faul97 kazanılan
İlk 11933 yedek
Kart1
2024/25 24 1.039 0 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 24 1.039 0 1 6.87
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan51%55
Müdahale18
Faul1312 kazanılan
İlk 111212 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2023/24 37 3.005 1 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 37 3.005 1 1 6.90
Şut12%67 isabet
Kilit pas34
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan170%62
Müdahale75
Faul2235 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11352 yedek
G+A / 900.06
Kart31
2022/23 42 3.463 1 2 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 42 3.463 1 2 6.82
Şut4%25 isabet
Kilit pas25
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan144%54
Müdahale65
Faul2524 kazanılan
İlk 11393 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2021/22 34 2.751 2 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 34 2.751 2 2 6.73
Şut8%38 isabet
Kilit pas35
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan98%48
Müdahale40
Faul2118 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11313 yedek
G+A / 900.13
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 112245 yedek girdi
KART5
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 36 3-4-1-2 — 17 3-4-2-1 — 11 3-5-2 — 1 4-4-2 — 1 66 maç
  • 4-2-3-136%55
  • 3-4-1-217%26
  • 3-4-2-111%17
  • 3-5-21%2
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 MiddlesbroughH 2-1 48 6.2
14.08.2026 WolvesA 2-2 84 6.7
22.04.2026 Sheffield UtdA 1-3
17.04.2026 CoventryH 1-1
14.04.2026 SouthamptonA 3-0 78 6.5
11.04.2026 Stoke CityA 1-1
06.04.2026 West BromH 0-0 45 6.5
03.04.2026 BirminghamA 0-1 90 1 7.3
21.03.2026 MiddlesbroughH 0-0 14 6.7
14.03.2026 MillwallA 1-2
11.03.2026 Oxford UnitedA 1-0
28.02.2026 DerbyA 3-1 23 6.2
24.02.2026 Bristol CityH 1-2 67 6.2
20.02.2026 PrestonH 1-0 84 6.9
14.02.2026 QPRA 1-3 39 6.2
07.02.2026 NorwichA 2-0
03.02.2026 Sheffield WednesdayH 1-0 9 6.7
31.01.2026 Hull CityH 0-1
24.01.2026 WatfordH 1-1
20.01.2026 SwanseaA 3-1
17.01.2026 IpswichA 3-0
04.01.2026 CharltonH 2-2 45 1 5.9
01.01.2026 WrexhamH 0-2 45 6.7
29.12.2025 Sheffield WednesdayA 0-0
26.12.2025 MiddlesbroughA 0-0 14 6.6
20.12.2025 MillwallH 2-0 67 6.7
13.12.2025 PortsmouthA 2-1
09.12.2025 Oxford UnitedH 1-1
29.11.2025 WrexhamA 1-1
26.11.2025 QPRH 0-1
21.11.2025 PrestonA 1-2
08.11.2025 DerbyH 1-2
01.11.2025 LeicesterA 0-2
25.10.2025 SouthamptonH 2-1
21.10.2025 Sheffield UtdH 1-3
04.10.2025 Stoke CityH 1-1
30.09.2025 SwanseaH 1-2
27.09.2025 CharltonA 3-0 90 2 5.7
13.09.2025 WatfordA 0-1 1
30.08.2025 NorwichH 0-2
23.08.2025 Hull CityA 0-3
16.08.2025 BirminghamH 1-2
12.08.2025 BradfordH 1-2 98 7.2
09.08.2025 West BromA 1-0
03.05.2025 Sheffield UtdA 1-1
26.04.2025 WatfordH 2-1
21.04.2025 SunderlandA 0-1
18.04.2025 MillwallH 4-1 18 6.7
12.04.2025 LutonA 0-1
08.04.2025 Sheffield WednesdayH 2-2
04.04.2025 MiddlesbroughH 0-2
21.12.2024 MillwallA 1-0 76 6.9
14.12.2024 LutonH 2-0 90 2 7.3
30.11.2024 LeedsH 1-0 90 6.7
27.11.2024 MiddlesbroughA 0-1 90 6.9
09.11.2024 CardiffA 1-3 90 1 7.7
06.11.2024 Stoke CityH 0-2 90 7.5
02.11.2024 Sheffield UtdH 0-2 18 6.9
26.10.2024 WatfordA 1-0
23.10.2024 West BromH 0-0
ŞUT6
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
40' · xG 0.04 29' · xG 0.657 14' · xG 0.013 45' · xG 0.025 83' · xG 0.024 45' · xG 0.091
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 2 (%33) Açık oyun — 2 (%33) Korner — 1 (%17) Serbest vuruş — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası2%33
  • Açık oyun2%33
  • Korner1%17
  • Serbest vuruş1%17
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 4 (%67) Kafa — 1 (%17) Sağ ayak — 1 (%17) 6 şut
  • Sol ayak4%67
  • Kafa1%17
  • Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 3 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 181 maç
Blackburn 181maç 2021–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01 Crewe Blackburn
2021-05-31 Crewe Alexandra Blackburn End of loan
2021-02-02 Blackburn Crewe Alexandra loan transfer
2021-02-01 Crewe Alexandra Blackburn €760k
2021-02-01 Blackburn Crewe
2021-01-31 Crewe Blackburn
2016-07-01 Crewe U18 Crewe Alexandra -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Championship2023 · Blackburn 1kırmızı · 36 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 711 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.6Championship 2025
PERFORMANS38.2711 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 50.7
Ayağı iyi stoper 49.3
Agresif stoper 47.6
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru %25
Performans %20
Dakika %43
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %32
Performans %26
Dakika %65
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.49 7.2 90
İkili mücadele kazanma 54.1 68 80
Pas hacmi / 90 31.77 45 71
Dakika güvenliği 34.8 85 41
Müdahale / 90 1.01 2.4 42
Pas arası / 90 0.38 1.8 21
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam