Samuel Szmodics
Republic of Ireland · Midfielder

Samuel Szmodics

YAŞ30
BOY168
KİLO64
KULÜPDerby
DOĞUM YERİColchester
LİGLeague Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol20.66 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.65 / 90
Kilit pas10.33 / 90
Başarılı dripling20.66 / 90
Kazanılan ikili72.32 / 90
Rating7.04
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 42 forvetler
Gol — %80 (0.66) Şut — %34 (1.7) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %17 (0.33) Drible — %68 (0.66) İkili mücadele — %17 (%32) 36 ORT. % 80 34 0 17 68 17
  • Gol 0.66 %80
  • Şut 1.7 %34
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.33 %17
  • Drible 0.66 %68
  • İkili mücadele %32 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 272 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Championship2023 · Blackburn · 44 maç 27gol1.
🥇 FA Cup2023 · Blackburn · 3 maç 6gol1.
21. Championship2026 · Derby · 1 maç 1gol21.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Premier League Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈 League One2020/2021 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 31 G+A
2021 7 2022 7 2023 31 2024 6 2025 5 2026 2
GolAsist
2026/27 4 272 2 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipDerby 4 272 2 0 7.04
Şut5%60 isabet
Kilit pas1
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan7%32
Müdahale1
Faul14 kazanılan
Ofsayt3
İlk 114
G+A / 900.66
2025/26 31 1.848 4 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipDerby 13 1.108 3 1 6.85
ChampionshipIpswich 17 714 1 0 6.50
League CupIpswich 1 26 0 0 6.90
Şut33%55 isabet
Kilit pas21
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan50%41
Müdahale12
Faul1619 kazanılan
Ofsayt10
İlk 112110 yedek
G+A / 900.24
Kart4
2024/25 24 1.030 5 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueIpswich 22 1.001 4 0 6.63
ChampionshipBlackburn 1 25 1 1 7.90
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland 1 4 0 0
Şut21%62 isabet
Kilit pas6
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan35%36
Müdahale16
Faul99 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111311 yedek
G+A / 900.52
Kart2
2023/24 44 3.904 27 4 7.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 44 3.904 27 4 7.35
Şut105%56 isabet
Kilit pas47
Drible28%46 başarı
İkili kazanılan105%41
Müdahale28
Faul2142 kazanılan
Ofsayt43
İlk 1144
G+A / 900.71
Kart8
Kaptan9maçta
2022/23 34 2.181 5 2 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 34 2.181 5 2 6.72
Şut26%50 isabet
Kilit pas21
Drible13%38 başarı
İkili kazanılan73%41
Müdahale38
Faul1817 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11277 yedek
G+A / 900.29
Kart7
2021/22 42 2.394 6 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPeterborough 42 2.394 6 1 6.75
Şut38%66 isabet
Kilit pas18
Drible18%45 başarı
İkili kazanılan82%46
Müdahale38
Faul1919 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112616 yedek
G+A / 900.26
Kart4
TOPLAM GOL13
İLK 114321 yedek girdi
KART8
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 1-15'
  • 1-15' 4 %31
  • 16-30' 4 %31
  • 31-45' 4 %31
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 49 3-4-2-1 — 4 5-4-1 — 4 4-4-2 — 3 4-4-1-1 — 2 3-5-1-1 — 1 63 maç
  • 4-2-3-149%78
  • 3-4-2-14%6
  • 5-4-14%6
  • 4-4-23%5
  • 4-4-1-12%3
  • 3-5-1-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 West HamA 3-0 90 1 6.4
01.09.2026 PortsmouthA 0-2 86 1 1 7.8
29.08.2026 SwanseaH 0-3 42 0 6.3
15.08.2026 CharltonA 2-1 54 1 3 7.6
02.05.2026 Sheffield UtdH 1-2 87 1 2 7.3
25.04.2026 QPRA 2-3 82 6.3
21.04.2026 NorwichA 2-1 95 3 6.5
18.04.2026 Oxford UnitedH 1-0 89 1 2 7.6
11.04.2026 SouthamptonA 2-1 86 2 6.3
26.03.2026 Czech RepublicA 2-2 4
21.03.2026 BirminghamH 1-0 83 2 6.9
16.03.2026 PortsmouthA 0-1 72 1 1 7.7
10.03.2026 MillwallA 1-0 90 1 7.0
07.03.2026 Sheffield WednesdayH 2-1 74 1 7.0
28.02.2026 BlackburnH 3-1 80 2 6.3
24.02.2026 Hull CityA 4-2 88 1 1 7.5
21.02.2026 WatfordA 2-0 94 1 6.2
14.02.2026 SwanseaH 2-0 88 6.5
24.01.2026 Sheffield UtdA 3-1 57 1 6.5
20.01.2026 Bristol CityH 2-0 12 6.3
17.01.2026 BlackburnH 3-0 17 1 2 7.9
13.12.2025 LeicesterA 3-1 35 6.3
10.12.2025 Stoke CityH 1-0 10 6.7
06.12.2025 CoventryH 3-0 1
25.10.2025 West BromH 1-0 21 6.3
21.10.2025 CharltonH 0-3
17.10.2025 MiddlesbroughA 2-1 67 2 5.9
05.10.2025 NorwichH 3-1 86 1 6.3
30.09.2025 Bristol CityA 1-1 11 1 6.3
27.09.2025 PortsmouthH 2-1 90 1 6.9
12.09.2025 Sheffield UtdH 5-0 27 2 6.3
30.08.2025 DerbyH 2-2 39 6.3
23.08.2025 PrestonA 1-0 77 1 6.9
17.08.2025 SouthamptonH 1-1 96 2 5.9
12.08.2025 BromleyA 1-1 26 1 6.9
08.08.2025 BirminghamA 1-1 68 1 6.7
25.05.2025 West HamH 1-3 12 6.3
26.02.2025 Manchester UnitedA 3-2 1
22.02.2025 TottenhamH 1-4
05.01.2025 FulhamA 2-2 73 1 2 7.3
30.12.2024 ChelseaH 2-0 13 6.2
27.12.2024 ArsenalA 1-0 71 6.5
21.12.2024 NewcastleH 0-4 78 2 6.2
08.12.2024 BournemouthH 1-2 80 3 7.2
03.12.2024 Crystal PalaceH 0-1
30.11.2024 Nottingham ForestA 1-0 64 5.9
24.11.2024 Manchester UnitedH 1-1 65 2 6.9
10.11.2024 TottenhamA 1-2 71 1 2 7.0
02.11.2024 LeicesterH 1-1 74 1 6.2
26.10.2024 BrentfordA 4-3 73 1 3 7.2
19.10.2024 EvertonH 0-2 19 6.9
05.10.2024 West HamA 4-1 17 1 6.9
29.09.2024 Aston VillaH 2-2 1
21.09.2024 SouthamptonA 1-1 61 3 5.9
14.09.2024 BrightonA 0-0 59 6.2
31.08.2024 FulhamH 1-1 81 6.9
24.08.2024 Manchester CityA 4-1 72 1 1 6.9
17.08.2024 LiverpoolH 0-2 16 6.7
09.08.2024 DerbyH 4-2 25 1 1 1 7.9
04.05.2024 LeicesterAC 0-2 89 2 4 8.9
ŞUT46
GOL5
xG5.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%10.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
5' · xG 0.968 · GOL 2' · xG 0.131 61' · xG 0.044 5' · xG 0.082 81' · xG 0.198 55' · xG 0.091 31' · xG 0.034 62' · xG 0.33 45' · xG 0.052 43' · xG 0.029 8' · xG 0.089 · GOL 66' · xG 0.124 56' · xG 0.032 16' · xG 0.047 82' · xG 0.092 33' · xG 0.022 8' · xG 0.058 51' · xG 0.347 42' · xG 0.27 · GOL 74' · xG 0.069 50' · xG 0.016 46' · xG 0.023 6' · xG 0.01 37' · xG 0.063 30' · xG 0.031 88' · xG 0.529 · GOL 86' · xG 0.082 77' · xG 0.046 89' · xG 0.032 57' · xG 0.026 57' · xG 0.09 47' · xG 0.029 37' · xG 0.269 18' · xG 0.229 26' · xG 0.106 89' · xG 0.025 69' · xG 0.041 87' · xG 0.32 74' · xG 0.069 47' · xG 0.123 24' · xG 0.218 14' · xG 0.104 25' · xG 0.112 24' · xG 0.027 80' · xG 0.033 16' · xG 0.156 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 27 (%59) Kontra atak — 6 (%13) Açık oyun — 6 (%13) Korner — 3 (%7) Taç sonrası — 2 (%4) Duran top — 2 (%4) 46 şut
  • Asist sonrası27%59
  • Kontra atak6%13
  • Açık oyun6%13
  • Korner3%7
  • Taç sonrası2%4
  • Duran top2%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 36 (%78) Sol ayak — 9 (%20) Kafa — 1 (%2) 46 şut
  • Sağ ayak36%78
  • Sol ayak9%20
  • Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
1-15' — 7 16-30' — 8 31-45' — 7 46-60' — 9 61-75' — 6 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 46-60'
  • 1-15' 7 %15
  • 16-30' 8 %17
  • 31-45' 7 %15
  • 46-60' 9 %20
  • 61-75' 6 %13
  • 76-90+' 9 %20
PİYASA DEĞERİ€5.50M-45.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 179 maç
Derby 17maç 2025–2026
Ipswich 40maç 2024–2025
Blackburn 79maç 2022–2024
Rep. Of Ireland 1maç 2024
Peterborough 42maç 2021
Colchester 2013–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-31 Ipswich Derby
2026-06-30 Derby County Ipswich Town Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Derby Ipswich
2024-08-16 Blackburn Ipswich €10.60m
2022-08-01 Peterborough Blackburn €3.00m
2020-09-08 Bristol City Peterborough €1.10m
2020-07-01 Peterborough Bristol City
2020-05-31 Peterborough Bristol City End of loan
2020-01-16 Bristol City Peterborough
2019-07-01 Colchester Utd. Bristol City €800k
2015-11-30 Braintree Colchester Utd. End of loan
2015-11-27 Braintree Colchester
2015-10-30 Colchester Braintree
2013-07-01 Colchester U18 Colchester Utd. -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 2 maç
05.2025 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 13 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1108 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.7Championship 2025
PERFORMANS32.31108 dk
KARARUygun değil44/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 60.1
Box-to-box orta saha 58.6
Numara 10 57.3
Box-to-box orta saha 41.3
İleri sekiz 40.8
Top kapan ön libero 40.3
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %38
Dakika %62
Değer / getiri %5
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %44
Dakika %79
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 87.7 76 100
Kilit pas / 90 1.14 1.8 63
Ortalama rating 6.85 7.2 95
Gol / 90 0.24 0.22 100
Performans skoru 32.3 76 42
Müdahale / 90 0.81 1.8 45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam