LİGEliteserien
BU SEZON3G · 3A
Gol30.17 / 90
Asist30.17 / 90
Şut261.51 / 90
Kilit pas251.45 / 90
Başarılı dripling80.46 / 90
Kazanılan ikili492.84 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 1.45 %64
- Asist 0.17 %79
- Drible 0.46 %29
- Pas isabeti %70 %6
- Top kapma 1.62 %16
- İkili mücadele %38 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1553 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Eliteserien2024 · Bodo/Glimt · 16 maç
5asist10.
19.
Eliteserien2026 · Sarpsborg 08 FF · 18 maç
3asist19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Eliteserien2024 · Norway
🏆
Eliteserien2023 · Norway
🏆
Eliteserien2021 · Norway
🏆
1. Division2016 · Norway
🥈
NM Cupen2023 · Norway · 2nd Place
🥈
Eliteserien2022 · Norway · 2nd Place
🥈
NM Cupen2021/2022 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.553
3
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%50 isabet
Kilit pas25
Drible8%32 başarı
İkili kazanılan49%38
Müdahale22
Faul1811 kazanılan
Ofsayt10
İlk 1118
G+A / 900.35
Kart1
Kaptan4maçta
2025/26
24
1.359
4
3
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%63 isabet
Kilit pas26
Drible14%39 başarı
İkili kazanılan53%43
Müdahale26
Faul149 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11159 yedek
G+A / 900.46
2024/25
37
527
0
6
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas14
Drible7%29 başarı
İkili kazanılan24%38
Müdahale8
Faul53 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11433 yedek
G+A / 901.02
2023/24
32
1.104
3
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%55 isabet
Kilit pas26
Drible19%45 başarı
İkili kazanılan45%43
Müdahale12
Faul87 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111319 yedek
G+A / 900.57
2022/23
34
701
1
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas11
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan18%32
Müdahale7
Faul74 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11628 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2021/22
11
834
3
4
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas18
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan25%38
Müdahale9
Faul116 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1111
G+A / 900.76
Kart1
2020/21
27
1.690
3
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas18
Drible14%30 başarı
İkili kazanılan72%36
Müdahale23
Faul2321 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11243 yedek
G+A / 900.27
Kart1
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 112445 yedek girdi
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-340%58
- 4-2-3-115%22
- 4-4-210%14
- 4-3-1-22%3
- 4-1-3-21%1
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | TromsoA | 0-0 | 80 | 1 | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | SandefjordH | 1-2 | 75 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 08.08.2026 | VikingA | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 02.08.2026 | MoldeA | 3-3 | 81 | 1 | 6.2 | ||
| 26.07.2026 | Ham-KamH | 1-0 | 84 | 3 | 7.2 | ||
| 18.07.2026 | Kristiansund BKAC | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.07.2026 | VikingH | 1-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 29.05.2026 | BrannAC | 1-2 | 80 | 1 | 1 | 1 | 9.7 |
| 25.05.2026 | MoldeH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | ValerengaA | 3-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | FredrikstadH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | LillestromA | 4-0 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | KFUM OsloA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | TromsoH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.04.2026 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 83 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 12.04.2026 | RosenborgA | 2-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 06.04.2026 | StartHC | 1-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | SandefjordAC | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 30.11.2025 | MoldeH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 23.11.2025 | BryneA | 0-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 08.11.2025 | FredrikstadH | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | TromsoA | 4-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | KFUM OsloH | 2-1 | 83 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.10.2025 | Bodo/GlimtH | 2-5 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.10.2025 | RosenborgA | 2-3 | 88 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 27.09.2025 | VikingH | 3-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | StromsgodsetA | 2-1 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | SandefjordH | 2-1 | 58 | 1 | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Ham-KamA | 1-3 | 59 | 1 | 7.0 | ||
| 25.08.2025 | Kristiansund BKH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | ValerengaA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | HaugesundA | 3-2 | 73 | – | 7.0 | ||
| 30.07.2025 | StromsgodsetH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2025 | BrannH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | HaugesundA | 0-4 | 34↑ | 2 | 6.9 | ||
| 28.05.2025 | VikingH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | RosenborgH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | TromsoA | 2-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 08.05.2025 | TottenhamH | 0-2 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.05.2025 | TottenhamA | 3-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | KFUM OsloH | 3-0 | 19↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 21.04.2025 | MoldeA | 2-2 | 75↑ | 1 | 7.2 | ||
| 17.04.2025 | LazioA | 3-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 10.04.2025 | LazioH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Ham-KamH | 3-0 | 45 | 2 | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | BryneA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | Olympiakos PiraeusA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2025 | Olympiakos PiraeusH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 20.02.2025 | TwenteH | 5-2 | 18↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 13.02.2025 | TwenteA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | NiceA | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 23.01.2025 | Maccabi Tel AvivH | 3-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 12.12.2024 | BesiktasH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | LillestromH | 5-2 | 1↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | Manchester UnitedA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | ODD BallklubbA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | FredrikstadH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | QarabagH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | MoldeA | 3-3 | 1↑ | – | – | ||
| 28.10.2024 | RosenborgH | 2-3 | 24↑ | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 183 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-03-24
Kristiansund BK
→
Bodø/Glimt
€450k
Kristiansund BK
→
Bodø/Glimt
€450k
2014-01-01
KBK Youth
→
Kristiansund BK
-
KBK Youth
→
Kristiansund BK
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 963 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.8Eliteserien 2026
PERFORMANS49.2963 dk
KARARVeri yetersiz47/100
FORM TRENDİStabil-7.8
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
66.3
Bağlantı kuran forvet
61.3
Çizgi kanadı
56.8
Role fit sinyali var ama confidence 44/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 78 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%64
Dakika
%97
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 219 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%63
Dakika
%87
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
68.4
76
90
Ortalama rating
6.99
7.15
98
Performans skoru
49.2
76
65
Müdahale / 90
1.68
1.4
100
Asist / 90
0.19
0.2
95
İkili mücadele kazanma
44.3
50
89
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.34. Dakika delta -6.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tomás ConechnyRacing Club · 27
%95
3gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Dante SealyColorado Rapids · 22
%94
0gol
2asist
51scout
Major League Soccer
RonySantos · 30
%89
0gol
0asist
33scout
Serie A
Oliver BergIF Brommapojkarna · 32
%80
1gol
4asist
47scout
Allsvenskan
Bruno DamianiPhiladelphia Union · 23
%79
1gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Adrian SvanbackBK Hacken · 21
%75
3gol
3asist
67scout
Allsvenskan
Facundo BrueraBarracas Central · 27
%68
1gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Mads BomholtRosenborg · 20
%60
1gol
1asist
55scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

