M. Bomholt
Denmark · Midfielder

M. Bomholt

YAŞ20
BOY174
KİLO67
KULÜPRosenborg
DOĞUM YERİHadsund
LİGEliteserien
BU SEZON1G · 1A
Gol10.06 / 90
Asist10.06 / 90
Şut191.09 / 90
Kilit pas181.04 / 90
Başarılı dripling150.86 / 90
Kazanılan ikili834.78 / 90
Rating6.81
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
Kilit pas — %44 (1.04) Asist — %25 (0.06) Drible — %65 (0.86) Pas isabeti — %58 (%83) Top kapma — %36 (2.19) İkili mücadele — %36 (%46) 44 ORT. % 44 25 65 58 36 36
  • Kilit pas 1.04 %44
  • Asist 0.06 %25
  • Drible 0.86 %65
  • Pas isabeti %83 %58
  • Top kapma 2.19 %36
  • İkili mücadele %46 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1563 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12. Eliteserien2026 · Rosenborg · 18 maç 4asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 19 1.563 1 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienRosenborg 19 1.563 1 1 6.81
Şut19%53 isabet
Kilit pas18
Drible15%39 başarı
İkili kazanılan83%46
Müdahale28
Faul3329 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1119
G+A / 900.12
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 112116 yedek girdi
KART3
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 13 4-2-3-1 — 8 4-4-2 — 4 4-5-1 — 3 5-3-2 — 3 4-1-3-2 — 2 33 maç
  • 4-3-313%39
  • 4-2-3-18%24
  • 4-4-24%12
  • 4-5-13%9
  • 5-3-23%9
  • 4-1-3-22%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 N. HeleniusN. Helenius 1 M. JørgensenM. Jørgensen Bomholt 2
MAÇ GEÇMİŞİ19 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Ham-KamH 4-0 90 0 6.7
30.08.2026 Bodo/GlimtA 4-2 81 1 5.7
14.08.2026 VikingH 2-1 94 3 7.2
09.08.2026 LillestromA 0-2 89 1 6.6
02.08.2026 BrannA 3-2 86 1 7.2
27.07.2026 FredrikstadH 4-0 65 2 6.5
18.07.2026 StartA 0-3 65 6.6
12.07.2026 Kristiansund BKH 3-0 90 2 7.3
29.05.2026 Bodo/GlimtH 2-2 26 6.6
25.05.2026 KFUM OsloA 2-0 90 3 6.3
16.05.2026 AalesundH 2-3 68 1 6.6
10.05.2026 LillestromH 2-0 90 7.2
01.05.2026 VikingA 3-0 90 6.7
25.04.2026 BrannH 1-1 89 7.3
18.04.2026 SandefjordA 0-0 90 2 6.2
12.04.2026 Sarpsborg 08 FFH 2-1 90 1 2 7.9
06.04.2026 TromsoA 2-0 90 6.2
22.03.2026 ValerengaH 0-2 90 1 8.3
14.03.2026 MoldeA 2-0 90 1 6.3
ŞUT35
GOL1
xG2.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%2.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
84' · xG 0.047 90' · xG 0.047 69' · xG 0.042 30' · xG 0.033 10' · xG 0.124 74' · xG 0.169 66' · xG 0.046 56' · xG 0.055 16' · xG 0.167 42' · xG 0.065 22' · xG 0.021 33' · xG 0.022 45' · xG 0.055 32' · xG 0.014 67' · xG 0.097 45' · xG 0.013 45' · xG 0.296 33' · xG 0.049 · GOL 85' · xG 0.134 71' · xG 0.058 19' · xG 0.051 83' · xG 0.026 40' · xG 0.021 32' · xG 0.056 29' · xG 0.017 25' · xG 0.17 3' · xG 0.028 26' · xG 0.036 23' · xG 0.074 87' · xG 0.196 88' · xG 0.044 76' · xG 0.075 60' · xG 0.133 50' · xG 0.267 7' · xG 0.026
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 21 (%60) Korner — 5 (%14) Açık oyun — 5 (%14) Kontra atak — 3 (%9) Duran top — 1 (%3) 35 şut
  • Asist sonrası21%60
  • Korner5%14
  • Açık oyun5%14
  • Kontra atak3%9
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 26 (%74) Sağ ayak — 9 (%26) 35 şut
  • Sol ayak26%74
  • Sağ ayak9%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
1-15' — 3 16-30' — 8 31-45' — 9 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 31-45'
  • 1-15' 3 %9
  • 16-30' 8 %23
  • 31-45' 9 %26
  • 46-60' 3 %9
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 7 %20
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 903 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.8Eliteserien 2026
PERFORMANS36.1903 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİStabil+0.1
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet 60.3
Bağlantı kuran forvet 59.5
Çizgi kanadı 56.0
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 78 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %40
Dakika %94
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 219 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %39
Dakika %84
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.87 7.15 96
Dakika güvenliği 60.4 76 80
Müdahale / 90 1.69 1.4 100
İkili mücadele kazanma 46.3 50 93
Performans skoru 36.1 76 48
Asist / 90 0.1 0.2 50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.04. Dakika delta +15.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam